متاورس و هوش مصنوعی و توکن‌های Liquid Staking

متاورس و هوش مصنوعی و توکن‌های Liquid Staking

در ابن خبر قصد داریم به رمزارزهایی که از ابتدای سال 2023 سود ساز بوده اند، نگاهی بیندازیم. پس در این خبر جذاب ما را همراهی کنید.

در سال 2023، دارایی های رمزنگاری پیشرو، مانند بیت کوین و اتریوم، سود قابل توجهی به دست آورده اند. بیت کوین در 30 روز گذشته 17.2 درصد افزایش داشته است و اتریوم در همان بازه زمانی 9.3 درصد افزایش یافته است. با این حال، آمارهای سال تا به امروز نشان می دهد که بیت کوین 38.3 درصد کاهش یافته است و اتریوم 39.3 درصد در برابر دلار آمریکا از دست داده است. در ادامه نگاهی به 12 دارایی کریپتو که در طول 12 ماه گذشته افزایش یافته اند، ارائه می کند.

سیگنال های رایگان ارزدیجیتال از آکادمی بیتریوم

12 دارایی رمزنگاری با سود سالیانه در برابر دلار سبز

دارایی‌های کریپتو در سال 2023 بهبود یافتند و نسبت به سال گذشته بسیار بهتر عمل می‌کنند. از بین 125 ارز دیجیتال برتر از نظر بیشترین ارزش بازار، تنها 9.6 درصد یا 12 ارز دیجیتال، از سال تا به امروز سود داشته اند. سودساز ترین ارز در میان 12 دارایی رمزنگاری، توکن بومی بازی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) Cyberdragon است. این توکن که x باینری (BNX) نام دارد، از این روز در سال گذشته 613 درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است. پس از BNX شبکه تکینگی دارایی‌های رمزنگاری شده هوش مصنوعی (AGIX) قرار دارد که تا به امروز 277 درصد رشد داشته است.

Metaverse, AI, and Liquid Staking Tokens Lead Year-to-Date Crypto Asset Gains Among Top 125

2 دارایی رمزنگاری برتر از 125 کوین بزرگ دارای ارزش بازار.

پس از AGIX، توکن صرافی Okx OKB قرار دارد که نسبت به سال گذشته حدود 169 درصد افزایش داشته است. پس از OKB توکن کیف پول اعتماد (TWT) قرار دارد، زیرا TWT در 12 ماه 162.34 درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است. دو توکن مرتبط با پروتکل های استیکینگ مایع از TWT پیروی می کنند. لیدو دائو (LDO) 116 درصد افزایش یافته و استخر موشک (RPL) 80 درصد در سال گذشته افزایش داشته است. توکن رمزنگاری هوش مصنوعی fetch.ai (FET) سی درصد رشد کرد و شبکه کوانت (QNT) در دوره 12 ماهه 27.12 درصد افزایش یافت.

ترون (TRX) نسبت به سال گذشته 10.61 درصد رشد داشته است و cdai (CDAI) در سال گذشته حدود 1.65 درصد افزایش یافته است. در نهایت، خدمات نام اتریوم توکن (ENS) و مونرو (XMR) نیز طی 12 ماه گذشته بین 0.54 تا 0.77 درصد افزایش یافته است. اکثریت سایر دارایی های رمزنگاری شده در 125 دارایی برتر بین 10 تا 73 درصد نسبت به این زمان در سال گذشته کاهش یافته است. علاوه بر این، در حالی که بیت کوین از این زمان در سال گذشته 38 درصد از دست داده است، 12 ارز دیجیتال ذکر شده نسبت به بیت کوین درصد سود بیشتری نسبت به دلار دارند.

نظر شما در مورد وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش دیدگاه زیر با آکادمی بیتریوم در میان بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00