آیا میدانید ذخایر تتر چقدر است؟

آیا میدانید ذخایر تتر چقدر است؟

Tether تتر نشان می دهد که ذخیره 850 میلیون دلاری در سه ماهه دوم افزایش یافته است، ذخایر اضافی به 3.3 میلیارد دلار می رسد.

تتر، شرکت پشتیبان استیبل کوین USDT، گواهینامه ای را منتشر کرده است که نشان دهنده وضعیت مالی شرکت در سه ماهه دوم 2023 است. این سند که توسط BDO، شبکه ای از خدمات حسابداری و مشاوره تهیه شده است، نشان می دهد که تتر ذخایر خود را 850 میلیون دلار در این دوره افزایش داده است. مجموع ذخایر مازاد آن به 3.3 میلیارد دلار می رسد.

ذخایر تتر در سه ماهه دوم چقدر است؟

گواهی تتر نشان می دهد که ذخایر مازاد در سه ماهه دوم به 3.3 میلیارد دلار رسیده است.
تتر، شرکتی که استیبل کوین USDT را صادر می کند، بزرگترین در نوع خود در بازار ارزهای دیجیتال، گواهینامه ای از وضعیت مالی خود منتشر کرده است که ترکیب ذخایر خود را تا 30 ژوئن نشان می دهد.

این سند که توسط BDO، یک شبکه بین‌المللی از شرکت‌های حسابداری و مشاوره تهیه شده است، نشان می‌دهد که این شرکت در سه ماهه دوم ۸۵۰ میلیون دلار ذخایر خود را افزایش داده است. این سند همچنین نشان داد که ذخایر مازاد تتر، که به عنوان «سود خود شرکت – که بین سهامداران توزیع نشده است» تعریف می‌شود و شرکت تصمیم گرفته است که بیش از 100 درصد ذخایری که تتر برای پشتیبانی از تمام توکن‌های باقیمانده نگه می‌دارد، نگه دارد، به 3.3 میلیارد دلار رسید. .

به گفته تتر، وضعیت مالی شرکت «اهمیت اتخاذ تصمیم‌های صحیح مدیریت ریسک و مراقبت از جامعه خود را نشان می‌دهد و تقریباً 4 درصد اضافی از دارایی‌ها را در ذخایر خود نگه می‌دارد».

برنامه T-Bills و سایر سرمایه گذاری ها چیست؟

گزارش ذخایر تثبیت تتر همچنین نشان داد که شرکت نزدیک به 56 میلیارد دلار در معرض اسناد خزانه داری ایالات متحده با سررسید متوسط ​​کمتر از 90 روز قرار دارد. همچنین، تتر به طور غیرمستقیم از طریق وجوه بازار پول از طریق وجوه بازار پول در معرض دید غیرمستقیم قرار دارد، در حالی که نزدیک به 9 میلیارد دلار بخشی از گروهی از خزانه‌هایی است که به عنوان وثیقه برای قراردادهای بازخرید معکوس به تتر داده شده است.

شایان ذکر است، این شرکت همچنین دارای 1.67 میلیارد دلار بیت کوین و 5.5 میلیارد دلار “وام های تضمین شده” است که توسط تتر به عنوان “بیش از حد وثیقه توسط دارایی های نقدی مشمول مکانیسم های مارجین فراخوان و انحلال” تعریف شده است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، اقدامات این شرکت را با این افشاگری تحسین کرد. آردوینو در یک بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت:

شفافیت برای ما صرفاً یک شعار نیست. این سنگ بنای فلسفه ما است. ما معتقدیم که ارتباطات باز و مالی قوی اعتماد و قابلیت اطمینان را تقویت می‌کند و این چیزی است که جامعه جهانی به ویژه در سالی که به دلیل شکست‌های فراوان در صنعت بانکداری و ارز دیجیتال ویران شده است، شایسته آن است.

تتر دو سرمایه گذاری در طرح های مختلف استخراج بیت کوین در لاتام را به عنوان بخشی از گسترش خود در بخش انرژی های تجدید پذیر اعلام کرد. در ماه ژوئن، تتر مشارکت خود را در Volcano Energy، یک پروژه ۱ میلیارد دلاری استخراج بیت کوین تجدیدپذیر در السالوادور، فاش کرد. همچنین، در ماه می، این شرکت با یک استارتاپ محلی در اروگوئه برای شروع یک پروژه استخراج بیت کوین شریک شد.

نظر شما در مورد گواهی اخیر تتر چیست؟ با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00