قوانین ارزهای دیجیتال

قانون گذاران ایالات متحده برای ایجاد چارچوب رمزنگاری «قانون مناسب برای قرن بیست و یکم» را پیش می‌برند.

قانون گذاران ایالات متحده قانون نوآوری و فناوری مالی (FIT) را برای قانون قرن بیست و یکم ارائه کرده اند که یک چارچوب نظارتی برای بازار ارزهای دیجیتال ایجاد می کند. یک قانونگذار توضیح داد: “لایحه ما اصول روشنی را برای تضمین امنیت مالی و اطمینان ایجاد می کند، زیرا توسعه دهندگان دارایی های دیجیتال همچنان به نوآوری خود ادامه می دهند.”

قوانین FIT برای قرن بیست و یکم چیست؟

قانون گذاران ایالات متحده، نوآوری و فناوری مالی (FIT) را برای قانون قرن بیست و یکم (H.R. 4763) توسعه داده اند. روز چهارشنبه، کمیته خدمات مالی مجلس این لایحه را تصویب کرد و پس از آن کمیته کشاورزی مجلس نیز روز پنجشنبه آن را تصویب کرد. FIT برای قانون قرن بیست و یکم یک چارچوب دارایی دیجیتال را برای ارائه اطمینان نظارتی به بازار ارزهای دیجیتال ایجاد می کند.

نمایندگان فرنچ هیل (R-AR)، رئیس کمیته فرعی دارایی های دیجیتال، فناوری مالی و گنجاندن؛ گلن “جی تی” تامپسون (R-PA)، رئیس کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان؛ و داستی جانسون (R-SD)، رئیس کمیته فرعی بازارهای کالا، دارایی های دیجیتال، و توسعه روستایی این لایحه را در 20 ژوئیه معرفی کردند. حامیان مشترک آن عبارتند از نمایندگان تام ایمر (R-MN) و وارن دیویدسون (R-MN).

قوانین ارزهای دیجیتال

نماینده جانسون توضیح داد:

«فضای دارایی دیجیتال با عدم قطعیت نظارتی، فقدان اختیار و چارچوبی برای اصول اصلی عملیاتی درهم آمیخته است.»

وی توضیح داد:

صنعت کریپتو شفافیت می‌خواهد و لایحه مشارکتی ما به هر دو CFTC و SEC یک صندلی در میز می‌دهد. لایحه ما اصول روشنی را برای تضمین امنیت و اطمینان مالی ایجاد می کند زیرا توسعه دهندگان دارایی دیجیتال همچنان به نوآوری خود ادامه می دهند.

FIT برای قانون قرن بیست و یکم همچنین حاوی مقرراتی است که قوانین مشترک بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) را فراهم می کند.

کنگره هیل روز چهارشنبه اظهار داشت:

کنگره به درخواست برای حمایت از مصرف کننده قوی و یک چارچوب نظارتی کاربردی توجه کرده است، به همین دلیل است که من لایحه خود را پس از همکاری نزدیک با سهامداران کلیدی، دولت بایدن و اعضای هر دو طرف ارائه کردم.

«وضعیت موجود مشکلات را حل نمی‌کند، به مردم خدمت نمی‌کند، و آمریکا را به دلیل ناتوانی در ارائه شفافیت در بازار دارایی‌های دیجیتال، روز به روز ضعیف‌تر می‌کند. ما اکنون این فرصت را داریم که نسل بعدی فناوری در ایالات متحده را مهار و در آغوش بگیریم.»

نظر شما در مورد قانون گذاران ایالات متحده در پیشبرد نوآوری و فناوری مالی (FIT) برای قانون قرن بیست و یکم چیست؟ نظرات خود را در بخش زیر با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00