آپتوس، سازنده جهان جدید در وب 3! آیا قیمت APT در حال پرواز به قله است؟

وب 3

شرکت تبلیغاتی کره‌ای داهونگ کامیونیکیشنز(Daehong Communications)، با بنیاد آپتوس قرارداد همکاری امضا کرده تا در راستای توسعه استراتژیک جهانی مبتنی بر وب ۳ همکاری کنند. این همکاری نقطه شروعی برای ایجاد یک هاب وب 3 برای هولدینگ لوت(Lotte Group) که شرکت Daehong Communications زیرمجموعه آن است، می باشد که این همکاری شامل ۹۰ واحد تجاری است.

داهونگ در یک اطلاعیه، برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی کمپین‌های وفاداری، پروژه‌های عکس پروفایل مبتنی بر NFT و فعالیت‌های سرگرم کننده در هاب وب ۳ هولدینگ لوت اعلام کرده است. در طول این همکاری، داهونگ نیز قصد دارد برای ایجاد پروژه‌های NFT و برنامه‌های کاربردی دیگر در سایر شرکت‌های تابعه هولدینگ لوت زمینه‌سازی کند.

آینده وب 3 با آپتوس

ابتکارات آینده وب 3 شامل برنامه‌های وفاداری برای بهبود تعامل با طرفداران و خدمات پرداخت جدید است که به حفظ کلکسیون‌ها و جلوگیری از بلیط‌های تقلبی کمک خواهد کرد.

داهونگ همچنین قصد دارد ارزش پروژه‌های وب 3 را از طریق گسترش جهانی و همکاری با اکوسیستم بین پروژه‌های کلکسیون دیجیتال بلی‌گوم(BellyGom) و تیم ملی فوتبال B کره جنوبی، افزایش دهد. در این برنامه، برخی از NFT‌های بلی‌گوم به آپتوس منتقل خواهند شد و کاربران قادر خواهند بود از طریق شبکه اصلی آپتوس به جوایز پروژه دسترسی پیدا کنند.

آپتوس با تمرکز بر ایجاد قابلیت‌های ارزشمند، خدمات بلاکچین را به عموم مردم ارائه می‌دهد. این اکوسیستم مقصد سرمایه‌گذاری شرکت‌های بزرگ است که ارزش آن بیش از ۴۰۰ میلیون دلار است.

پس از انتشار این اخبار، قیمت APT، ارز دیجیتال بومی این شبکه، با افزایش ۱۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۴ دلار رسیده است. ارزش بازار فعلی ارز دیجیتال آپتوس نیز ۵.۱ میلیارد دلار است و این توکن در رتبه ۲۴ بازار قرار دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00