طلا یا ارزهای دیجیتال و سهام در سال 2023 بهترین عملکرد را دارد

طلا یا ارزهای دیجیتال و سهام در سال 2023 بهترین عملکرد را دارد

در سال 2023 کدام بازار برای سرمایه گذاری بهتر است؟ طلا، سهام یا ارزهای دیجیتال؟ در این خبر همراه ما باشید تا بررسی کنیم که کدام بازار می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد. چراکه استراتژیست بازار پیش بینی می کند که طلا در سال 2023 عملکرد برتر را نسبت به ارزهای دیجیتال و سهام خواهد داشت. با دپارتمان اقتصاد آکادمی بیتریوم همراه باشید.

گرت سولووی، رئیس و استراتژیست ارشد بازار در inthemoneystocks.com، پیش بینی می کند که طلا در سال 2023 عملکرد بهتری از ارزهای دیجیتال و سهام خواهد داشت. در مصاحبه ای که روز پنجشنبه منتشر شد، سولووی بر این باور خود تأکید کرد که “طلا بهترین عملکرد را در سال جاری خواهد داشت” و اظهار داشت که فدرال رزرو آمریکا تا زمانی که یک “رکود بسیار بد” رخ ندهد، نرخ بهره را کاهش نخواهد داد.

طلا در سال 2023 از دارایی های اصلی پیشی می گیرد

پیش بینی بازار استراتژیست گرت سولووی

بسیاری از تحلیلگران، استراتژیست های بازار و اقتصاددانان در مورد قیمت دارایی ها و عملکرد در سال 2023 پیش بینی می کنند. برخی پیش بینی ها می گوید که طلا و ارزهای دیجیتال عملکرد خوبی خواهند داشت، در حالی که برخی دیگر انتظار نتایج کمتر مطلوبی دارند.

در 27 ژانویه 2023 (7 بهمن 1401)، در مصاحبه ای که پنجشنبه منتشر شد، مجری و تهیه کننده کیتکو نیوز دیوید لین با گرت سولووی، رئیس inthemoneystocks.com در مورد چشم انداز طلا و ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) صحبت کردند. Soloway اعتقاد راسخی به عملکرد طلا در سال جاری ابراز کرد و به لین گفت که این طلا از اکثر دارایی‌های اصلی بهتر خواهد بود.

سولووی به مجری برنامه گفت:

“من هنوز فکر می کنم که طلا بهترین عملکرد را امسال خواهد داشت.” شما نمی توانید از این واقعیت دور شوید که فدرال رزرو اکنون نرخ های بهره را در همان جایی که هستند نگه می دارد. این استراتژیست بازار اضافه کرد: آنها احتمالاً کمی بیشتر خواهند شد، اما نتیجه نهایی این است که آنها به دنبال کاهش نیستند تا زمانی که شاهد یک رکود بسیار ناگوار نباشیم.

نظر تحلیل گران و فعالان بازار درباره طلا در سال 2023

تحلیلگر مالی سولووی تنها کسی نیست که معتقد است قیمت طلا در سال جاری افزایش خواهد یافت. در هفته اول سال 2023، Bitcoin.com News گزارش داد که کارشناسان به افزایش قابل توجه قیمت طلا مشکوک هستند. رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار، پدر بی پول، پیش بینی می کند که طلا در سال 2023 به 3800 دلار در هر اونس و نقره به 75 دلار در هر اونس خواهد رسید.

مایک مک گلون، تحلیلگر کالایی بلومبرگ نیز امید زیادی به طلا دارد، اما پیش‌بینی می‌کند که ارزهای رمزپایه مانند بیت‌کوین از اکثر طبقات دارایی بهتر عمل خواهند کرد. Soloway انتظار عملکرد مشابهی از بیت کوین (BTC) ندارد و پیشنهاد می کند بیت کوین می تواند به 9000 دلار در هر سکه کاهش یابد. مدیر اجرایی inthemoneystocks.com گفت:

به جرات می توانم بگویم که بدون چاپ پول توسط فدرال رزرو، بیت کوین به سمت دوازده تا سیزده هزار و شاید به 9000 دلار می رسد.

سولووی در مورد تماس های گذشته خود در بازار صحبت کرد که معلوم شد دقیق بودند و توضیح داد که وقتی او تجارت را شروع کرد، هیچ راهنمایی وجود نداشت. او معتقد است که دوره های معاملاتی می تواند برای معامله گران سودمند باشد.

علیرغم افزایش بیش از 40 درصدی تاکنون در سال 2023 و افزایش بیش از 38 درصدی در 30 روز گذشته، Soloway خاطرنشان کرد که بیت کوین (BTC) همچنان بیش از 65 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است. Soloway با اشاره به افزایش اخیر بیت کوین گفت: “این یک جهش خوب است”، اما او قاطعانه معتقد است که بیت کوین “هنوز در یک روند نزولی کلی است.”

نظر شما درباره پیش‌بینی گرت سولووی برای طلا و ارزهای دیجیتال در سال 2023 چیست؟ آیا با دیدگاه او موافق هستید یا مخالف، چرا؟ نظرات خود را در بخش دیدگاهای زیر با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقاله های مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00