ربات هوشمند Chatgpt بیت کوین را توصیه نکرد

ربات هوشمند Chatgpt بیت کوین را توصیه نکرد

چند وقتی است که Chatgpt سرو صدای زیادی کرده اما در این قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چرا Chatgpt هوشمند، بیت کوین را توصیه نکرد؟ همراه ما باشید تا این موضوع را بیشتر بررسی کنیم.

پیتر شیف، اقتصاددان، هوش مصنوعی Chatgpt را به دلیل حذف بیت کوین در سبد پیشنهادی، تحسین کرد. طرفدار قدیمی طلا در مورد گزارشی اظهار داشت که ادعا می کند چت بات «تخصیص گسترده» در فلزات گرانبها را توصیه کرده است.

حمایت Chatgpt از طلا و پول نقد به عنوان سرمایه گذاری در رکود

پیتر شیف، حریف سخت‌گیر رمزارز، در رسانه‌های اجتماعی گزارشی را برجسته کرد که نشان می‌دهد Chatgpt Openai، بیت‌کوین را به عنوان گزینه‌ای در نظر نمی‌گیرد که از او خواسته شود در مورد سبد سرمایه‌گذاری مقاوم در برابر رکود توصیه کند. شیف با پیوند به مقاله ای در مورد این آزمایش در توییتی در روز پنجشنبه خاطرنشان کرد:

آزمایش ارجاع شده توسط یک پلت فرم ارائه اطلاعات در مورد سرمایه گذاری طلا IRA (حساب بازنشستگی انفرادی) انجام شده است. طبق یک پست وبلاگ، از چت ربات هوش مصنوعی (AI) خواسته شد تا تخصیص‌های نمونه «مقاوم در برابر چرخه‌های رونق و رکود» تولید کند.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی توسط Gold IRA Guide، Chatgpt تنوع در طیفی از دارایی ها و کالاهای مشابه پول نقد را پیشنهاد کرد. این ترکیب شامل سهام دفاعی، اوراق قرضه، پول نقد و فلزات گرانبها برای ایجاد یک «پرتفوی واقعاً مقاوم در برابر رکود» بود.

در این اطلاعیه توضیح داده شده است که ظاهراً “مدل ایده آل” شامل 40 درصد اوراق قرضه مانند اوراق قرضه دولتی و شرکتی با درآمد ثابت و 30 درصد سهام بلو چیپ مانند مراقبت های بهداشتی، خدمات آب و برق و کالاهای مصرفی ضروری است. برای پول نقد و معادل های مختلف آن دلار آمریکا، وجوه بازار پول، و گواهی سپرده به عنوان 10٪ از پرتفوی محفوظ بود.

طلا و سایر فلزات گرانبها، در قالب دارایی‌های فیزیکی و طلا و نقره با پشتوانه کاغذ، از جمله ETF طلا و سهام معدن، 20 درصد رشد کردند. نویسندگان خاطرنشان کردند: «این رقم بسیار بیشتر از تعداد پیشنهاد شده توسط مدیران ثروت برجسته «حشره طلا» مانند ری دالیو و پیتر شیف است.

شیف اخیراً پیش‌بینی کرد که بازار صعودی طلا به قیمت‌های بالاتر از آنچه در حال حاضر مشاهده می‌شود منجر خواهد شد، همانطور که Bitcoin.com News در روز پنجشنبه گزارش داد. اظهارات او پس از آن بیان شد که محبوب ترین فلز گرانبها در اوایل این هفته از مرز 2000 دلار عبور کرد.

آیا با تخصیص در سبد سرمایه گذاری پیشنهادی هوش مصنوعی و با پیتر شیف موافق هستید؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقاله های مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00