بهترین سایت های ایردراپ برای کسب ارز دیجیتال رایگان

بهترین سایت های ایردراپ برای کسب ارز دیجیتال رایگان

در سال ۲۰۲۱ شاهد رشد ایردراپ‌های جدید ارزهای دیجیتال بودیم که از آن جمله می‌توان به PSP، ENS، COW، DYDX، UNI، BANK و … اشاره کرد. این ایردراپ‌ها در مجموع، بسته به تعداد پروتکل‌هایی که استفاده کرده‌اید و در هنگام تعامل با آن‌ها چقدر در آن ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اید، بین ۵۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار توزیع کرده‌اند.که  در سال ۲۰۲۲ شاهد ظهور مجدد ایردراپ‌ها در فضای دیفای (DeFi) خواهیم بود؛ چرا؟ زیرا این صنعت همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد و پروتکل‌ها همچنان حکمرانان پروتکل را که کاربران اولیه این پروژه بودند، به عنوان بخشی از تلاش‌های غیرمتمرکزسازی خود وارد این جریان می‌کند. تا انتها این مقاله با  آکادمی بیتریوم همراه باشید.

ایردراپ های ارز دیجیتال (کریپتو) چیست؟

بهترین سایت های ایردراپ برای کسب ارز دیجیتال رایگان

ایردراپ (Airdrop) نوعی بازاریابی برای ارزهای دیجیتال جدید و نوپا می باشد. ایردراپ هدیه ای در راستای تبلیغ و شناساندن یک پروژه به اهالی کریپتو می باشد که معمولا توسط استارت آپها بر بستر بلاکچین صورت میگیرد. هدف این کار افزایش آگاهی عموم مردم نسبت به آن پروژه و جلب افراد بیشتر جهت استفاده و ترید (خرید و فروش) آن ارز پس‌ از عرضه اولیه آن در یک صرافی است.

در بازار کریپتو، Airdrop اصطلاحی است که کاملاً معنای متفاوتی با آنچه که کاربران دستگاه‌های اپل به عنوان ویژگی اشتراک‌گذاری می‌شناسند، دارد. در اینجا، ایردراپ کم و بیش راهی برای کسب درآمد رایگان است.

(Airdrop = کسب درآمد رایگان)

به این ترتیب، شرکت‌کنندگان کریپتو همیشه در مواجه با کانال‌هایی که از ایردراپ استفاده می‌کنند، به وجد می‌آیند، به‌ویژه اگر قانونی باشند. البته توجه داشته باشید که مکانیسم بازاریابی Airdrop به یکی از پرکاربردترین روش‌ها برای کلاهبرداری در حوزه رمزارز تبدیل شده است.

هولدر ایردراپ یا Holder’s Airdrop چیست ؟

بهترین سایت های ایردراپ برای کسب ارز دیجیتال رایگان

برخی مواقع نیز توکن‌های Airdrop برای دارندگان یک توکن خاص ارسال می‌شود. برای مثال پروژه‌هایی که در بلاکچین پولکادات توسعه می‌یابند، توکن‌های خود را برای دارندگان رمزارز DOT (توکن بومی شبکه پولکادات) ارسال می‌کنند. به این فرآیند (Holder’s Airdrop) گفته می‌شود.

انواع هولدر ایردراپ‌های محبوب

بهترین سایت های ایردراپ برای کسب ارز دیجیتال رایگان

هولدرهای ارزهای دیجیتال زیر در ابتدا به صورت رایگان توزیع شدند:

 • بایتبال (Byteball)
 • استلار لومن (Stellar Lumens)
 • ARDR
 • نم (NEM)

چرا نحوه پیدا کردن ایردراپ رایگان اهمیت دارد؟

بهترین سایت های ایردراپ برای کسب ارز دیجیتال رایگان

در درجه اول هدف از برگزاری رویداد Airdrop آگاهی‌بخشی و برندسازی است. توزیع رایگان رمزارزها باعث افزایش شهرت و محبوبیت ارز دیجیتال مورد نظر خواهد شد.

شرکت در رویدادهای Airdrop می‌تواند بسیار سودآور باشد. دریافت رایگان مقدار زیادی ارز دیجیتال یا فرصت خرید رمزارزها با قیمت کمتر می‌تواند زمینه‌ساز دریافت سودی قابل توجه در آینده باشد. اگر قیمت این ارزهای دیجیتال مانند بسیاری از رمزارزها در آینده افزایش یابد، شرکت‌کنندگان در Airdrop ثروت بسیار زیادی به دست خواهند آورد. توجه داشته باشید که این روزها تعداد ایردراپ ها یا توکن‌های رایگانی که با اهداف کلاهبرداری به کاربران اهدا می‌شوند نیز کم نیست. پس حتما برای انتخاب و تصمیم در مورد شرکت در یک ایردراپ از منابع معتبری استفاده کنید.

منظور از سایت ایردراپ، وبسایت معرفی پروژه های Airdrop است. ایردراپ فرآیندی است که طی آن شرکت‌های فعال در بازار کریپتوکارنسی توکن‌های خود را به رایگان بین کاربران توزیع می‌کنند. حال این سؤال مطرح می‌شود که چرا شرکت‌ها این کار را انجام می‌دهند؟ دلایل زیادی برای این کار وجود دارد، برای مثال توزیع توکن‌ها، جذب سرمایه یا اطلاع‌رسانی. جالب است بدانید یکی از روش‌های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال استفاده از ایردراپ است.

بهترین سایت‌ها برای دریافت ایردراپ رایگان چیست ؟

سایت‌های مختلفی اقدام به معرفی ایردراپ رایگان می‌کنند. شما می‌توانید به راحتی با بررسی متناوب این سایت‌ها از جدیدترین و بهترین ایردراپ‌ها مطلع شوید.

1. سایت ایردراپ کوین ایردراپ (Coin Airdrop)

سایت کوین ایردراپ
بهترین سایت های ایردراپ برای کسب ارز دیجیتال رایگان 8

Coin Airdrop یک سایت اختصاصی است که به طور مرتب به روز می‌شود تا اعلان‌های برتر Airdrop را نشان دهد. رابط کاربری بسیار آسان و مرتب، همه آنچه را که باید در مورد رویدادهای آینده بدانند و همچنین اطلاعاتی در مورد ادعای ایردراپ‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

این سایت امکاناتی نیز برای کاربران جدید دنیای کریپتو دارد. به طوری که در کنار اشتراک‌گذاری فرصت‌های ایردراپ، به کاربران جدید دنیای ارزهای دیجیتال دانش کافی را آموزش می‌دهد که باعث می‌شود در سریع‌ترین زمان ممکن همگام با سایر رقبا قدم بردارند.

این پلتفرم متعلق به یکی از علاقه‌مندان به کریپتوکارنسی با نام Midas است. شما نیز می‌توانید با استخراج ارز دیجیتال از این پلتفرم پشتیبانی کنید.

2. سایت ایردراپ CoinMarketCap کوین‌ مارکت‌ کپ

وب‌سایت کوین‌ مارکت‌ کپ (CoinMarketCap) یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای دریافت Airdrop رایگان است. این وب‌سایت که یکی از مهم‌ترین منابع آموزشی و اطلاعاتی بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود در سال ۲۰۱۳ به دست براندون چز (Brandon Chez) تأسیس شده است. در حال حاضر کوین‌ مارکت‌ کپ یکی از پربازدیدترین وب‌سایت‌های جهان است که داده‌ها و ابزار مختلفی برای کمک به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران کریپتوکارنسی ارائه می‌کند.معرفی سایت ایردراپ رایگان

بسیاری از خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مشهور مانند بلومبرگ از CoinMarketCap به عنوان منبع خبری استفاده می‌کنند. این پلتفرم تلاش می‌کند با ارائه اطلاعات دقیق، موثق و بی‌طرفانه، آگاهی سرمایه‌گذاران خرد را افزایش دهد. از جمله بهترین داده‌های این وب‌سایت می‌توان به نمودارهای قیمتی، داده‌های آماری، آدرس توکن، صرافی‌های پشتیبانی‌کننده، مشخصات تیم توسعه، تکنولوژی‌های مورد استفاده و … اشاره کرد.

در فهرست کمپین‌های ایردراپ CoinMarketCap سه دسته وجود دارد.

 • دسته اول : نشان‌دهنده ایردراپ‌های پایان‌یافته
 • دسته دوم :  نشان‌دهنده ایردراپ‌های فعال
 • دسته سوم : به ایردراپ‌های آینده اختصاص دارد.
 • بدین ترتیب کاربران به راحتی از رویدادهای فعلی و آتی آگاه می‌شوند. در وب‌سایت CoinMarketCap امکان فعال کردن هشدار برای شرکت در رویداد نیز فراهم شده است.

3. وسایت ایردراپ (Airdrop Alert) ایردراپ آلرت

در ادامه معرفی سایت های ایردراپ رایگان به ایردراپ آلرت (Airdrop Alert) می‌رسیم. این وب‌سایت یک پلتفرم برای معرفی جدید‌ترین ایردراپ های رایگان و هدایای قانونی در دنیای ارزهای دیجیتال است. مورتن کریستینسن (Morten Christensen) مؤسس این وب‌سایت است. او در سال ۲۰۱۷ مجموعه Airdrop Alert را راه‌اندازی کرد. هدف کریستینسن از ایجاد چنین پلتفرمی افزایش آگاهی کاربران برای جلوگیری از کلاهبرداری‌ها و جرایم مالی در بازار رمزارزها بوده است.نحوه پیدا کردن ایردراپ رایگان

فهرست وب‌سایت Airdrop Alert شامل موارد زیر است:

 • Airdrops

 • DeFi Airdrops

 • NFT Airdrops

 • New Airdrops

 • Featured Airdrops

 • Exclusive Airdrops

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، علاوه بر معرفی ایردراپ‌ها، پلتفرم Airdrop Alert سعی می‌کند با انتشار اخبار و معرفی رمزارزهای جدید، دانش کاربران را ارتقا دهد. با عضویت در خبرنامه این وب‌سایت می‌توانید از آخرین اخبار و رویدادهای Airdrop آگاه شوید.

4. سایت ایردراپ پلتفرم 99airdrops.com

سایت ایردراپ 99airdrops.com
بهترین سایت های ایردراپ برای کسب ارز دیجیتال رایگان 9

این پلتفرم در سال ۲۰‌۱۸ راه‌اندازی شد. بدون شک یکی از بهترین رسانه‌ها برای دریافت اطلاعات در مورد ایردراپ‌ها از جمله نحوه شرکت در آن‌هاست؛ ۹۹airdrops به عنوان یکی از بهترین سایت های ایردراپ، همه اطلاعات این حوزه در دسترس شما قرار می‌گیرد؛ از جمله تمام اطلاعات مرتبط برای کمک به بازخرید و همچنین به مقالات مختلف خبری در حوزه Airdrop مرتبط می شود.

۹۹airdrops.com پلتفرمی ساده و با کاربری آسان است. حتی یک تازه‌کار می‌تواند به راحتی با آن کار کند و تجربه خوبی به‌دست آورد.

این پلتفرم عملکرد بسیار جالبی دارد. چراکه الگوریتم پشت آن تمامی فعالیت‌های حوزه ایردراپ، به ویژه فیس بوک، ردیت و سراسر وب را رصد می‌کند. سپس معیارهایی برای تجزیه و تحلیل و اطلاع از اعتبار برنامه ایردراپ به کار می‌بندد.

این سایت فقط اطلاعات پروژه‌های معتبر را ارائه می‌دهد. همچنین در توسعه‌های اخیری که داشته است، قیمت‌های آینده را براساس معیارهای خاص، پیش بینی می‌کند.

اشتراک در خبرنامه ایمیلی آن‌ها نیز می‌تواند بسیار مفید باشد. راه دیگر اطلاع از آخرین اخبار این سایت، بوک مارک کردن و به طور منظم چک کردن آن است. اگر فرصت تنظیم دستی این کار را ندارید، گزینه اول بهترین راه برای شما خواهد بود.

۹۹airdrops.com رویدادهای آینده را بر اساس زمان مرتب می‌کند. شما اطلاعیه‌ای را حداقل ۲۴ ساعت قبل از شروع Airdrop دریافت می‌کنید تا در جریان رویدادهای آتی باشید. علاوه بر این، این پلتفرم به صورت هفتگی به کاربران خود، ارز دیجیتال پاداش می‌دهد.

4. سایت ایردراپ airdrops.io ایردراپس آی‌او

ایردراپس آی‌او (airdrops.io) یکی دیگر از بهترین وب‌سایت‌ها برای دریافت ایردراپ رایگان است، این وب‌سایت با هدف اطلاع‌رسانی تمام رویدادهای Airdrop معتبر طراحی شده است. البته پلتفرم airdrops.io دخالتی در برگزاری رویدادها ندارد و صرفاً یک بستر اطلاع‌رسانی است. بنابراین بهتر است قبل از شرکت در یک رویداد ایردراپ تحقیقات لازم پیرامون اعتبار پروژه را انجام دهید.نحوه پیدا کردن ایردراپ رایگان

وب‌سایت airdrops.io دارای شش دسته ایردراپ است.

این شش دسته عبارتند از:

 • جدیدترین‌ها
 • محبوب‌ترین‌ها
 • ایردراپ هولدرها
 • ایردراپ‌های دیفای
 • ایردراپ‌های NFT
 • ایردراپ‌های بالقوه

تعداد بسیار زیادی رویداد Airdrop در وب‌سایت airdrops.io نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید از کوین‌مارکت‌کپ برای بررسی اعتبار و ویژگی‌های پروژه استفاده کنید. پلتفرم airdrops.io یک خبرنامه ایمیلی نیز طراحی کرده است تا اطلاعات آخرین رویدادها را برای کاربران ارسال کند.

5. ایردراپ پَدیکت (Airdrop addict)

این پلتفرم همچنین فهرستی از برترین پلتفرم‌های قابل اعتماد را ایجاد می‌کند که با کمک آن می‌توانید از انتشار دقیق Airdrop اطلاع داشته باشید. Airdrop addict از یک سیستم رتبه‌بندی برای ایردراپ‌های برتر استفاده می‌کند و همچنین ایردراپ‌های غیرقابل اعتماد را نیز از بقیه جدا می‌کند.

از دست دادن رویدادها در دنیای کریپتو حسرت برانگیز است؛ بنابراین این پلتفرم تایمر شمارش معکوسی دارد که به شما می‌گوید که برای شرکت در رویداد چقدر فرصت دارید.

6. وبسایت ایردراپ کینگ Airdrop King

ایردراپ  کینگ (Airdrop King) یکی دیگر از بهترین وب‌سایت‌ها برای مشاهده و بررسی ایردراپ‌ها در کریپتوکارنسی است، این وب‌سایت پیرامون ماهیت ایردراپ‌ها تحقیقاتی انجام می‌دهد و سپس آنها را به کاربران خود معرفی می‌کند. در نتیجه رویدادهای معرفی‌شده توسط این پلتفرم از اعتبار بالایی برخوردارند. ارائه رتبه‌بندی و تولید محتوای مفید در مورد ایردراپ‌ها از جمله مزایای وب‌سایت AirdropKing.io است.

وب‌سایت ایردراپ‌کینگ پروژه‌های مختلف را در دسته‌های متفاوتی طبقه‌بندی می‌کند. ایردراپ‌های جدید، بهترین‌ها، باارزش‌ترین‌ها و رو به اتمام‌ها از جمله دسته‌بندی‌های کاربردی این وب‌سایت است. شما به راحتی می‌توانید ارزش تخمینی هر Airdrop را در این وب‌سایت مشاهده کنید. راه‌اندازی سرویس خبرنامه ایمیلی، ایجاد کانال اطلاع‌رسانی تلگرام و اعلان‌های اینترنتی از طریق مرورگر از دیگر قابلیت‌های کاربردی این پلتفرم است.

ایردراپ رایگان

چگونه می‌توانم ایردراپ‌های رایگان کریپتو را دریافت کنیم؟

این فرایند هیجان انگیز از چند روش امکان‌پذیر است که در ادامه به شما راه‌ها آن را می‌گوییم:

 • جستجوهای منظم آنلاین برای پیدا کردن فرصت‌های Airdrop کریپتو
 • بهترین سایت های ایردراپ را دنبال کنید و در آن‌ها به طور خاص برای اینکار ثبت نام کنید.
 • ثبت نام در پلتفرم‌های جدید جهت استفاده از هر ایردراپ استانداردی که ارائه می‌دهند.
 • نگه‌داشتن یک توکن متفاوت خاص که نوع فرعی از ایردراپ است که به آن «هولدر ایردراپ» گفته می‌شود؛ در ادامه به آن اشاره کرده‌ایم.
 • نظارت بر پروژه‌های آینده جهت آماده شدن برای ایردراپ‌های بانتی (Bounty)
 • عضویت در گروه تلگرام
 • دنبال کردن برخی حساب‌های توییتری

آیا ایردراپ ها پروژه کلاهبرداری هستند ؟ 

کمپین‌های ایردراپ در کریپتو رایگان است اما این موضوع به معنای بی‌خطر بودن این پدیده نیست. در بسیاری از موارد کلاهبرداران با استفاده از ایردراپ‌های تقبلی اقدام به خالی کردن کیف پول‌های رمزارزی کاربران کرده‌اند. بسیاری از کاربران تازه‌وارد یا نا آگاه به اشتباه رمز عبور یا عبارت بازیابی خود را در اختیار ربات‌ها یا فرم‌های مجرمان قرار می‌دهند. بدین ترتیب ظرف مدت کوتاهی تمام رمزارزهای آنها از ولت خارج و خسارتی بزرگ ایجاد می‌شود.

سوالات متداول

ایردراپ چیست؟

ایردراپ ارز دیجیتال به فرایندی می‌گویند که طی آن، تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال، مقداری از دارایی شبکه را به عنوان هدیه به کاربران اهدا می‌کند.

هدف از ایردراپ چیست؟

اصلی ترین هدف ایردراپ، تبلیغات است. پروژه های گمنام با راه اندازی Airdrop به سرعت سر زبان ها می‌افتند و با این ترفند، به سرعت به شهرت نسبی می‌رسند.

حالا که متوجه ایردراپ Airdrop شدید آیا علاقه ای به شرکت در ایردراپ ها دارید ؟ چراکه بطور کامل در این مقاله به نحوه پیدا کردن ایردراپ رایگان و معرفی سایت های ایردراپ بصورت رایگان پرداخیتم. اگر متوجه نشدید دوباره مطالعه کنید و وارد سایت ها شوید.

در آکادمی بیتریوم روزانه تحلیل ها و سیگنال های زیادی منتشر می شود. همچنین می توانید مقاله کسب درآمد از ارز دیجیتال را از سایت ما بخوانید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقاله های مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00