تحلیل ارز ریپل (XRP) و ترا کلاسیک (Terra Classic)

بزرگترین جابجایی ها در بازار ارزدیجیتال : LUNC 20٪ (ترا کلاسیک) در روز شنبه، XRP (ریپل) به سمت بالاترین یک هفته حرکت می کند

ترا کلاسیک در جلسه امروز تا 20 درصد افزایش یافت، که پس از یک خط نزولی اخیر رخ داد. رالی امروز به دنبال کاهش روز پنجشنبه به یک نقطه حمایتی کلیدی است و گاوها از این منطقه به عنوان یک منطقه ایده آل برای ورود مجدد استفاده می کنند. XRP نیز بالاتر بود، زیرا به سطح مقاومت بلندمدت نزدیک شد.

Terra Classic  ترا کلاسیک

Terra classic ترا کلاسیک با نماد (LUNC) یکی از برجسته‌ترین سودهای روز شنبه بود، زیرا برای شروع آخر هفته، توکن تقریباً 20 درصد افزایش یافت.

پس از پایین ترین سطح 0.0002671 دلار در روز جمعه، LUNC/USD به اوج روزانه 0.000328 دلار در اوایل امروز افزایش یافت. این حرکت در حالی انجام شد که توکن در روز پنجشنبه به کف 0.000248 دلار رسید و گاوها از آن به عنوان نقطه ایده آلی برای ورود مجدد به بازار استفاده کردند.

LUNC/USD – نمودار روزانه

LUNC/USD – نمودار روزانه
در زمان نگارش این اخبار از آکادمی بیتریوم، به نظر می رسد که این گاوها در حال حاضر سطح مقاومت 0.000380 دلار را به عنوان منطقه خروج بالقوه هدف قرار داده اند. اگر قرار بود این اتفاق بیفتد، ابتدا شاخص قدرت نسبی 14 روزه (RSI) باید از سقف خود در مرز 55.00 عبور کند. در حال حاضر این شاخص در 53.41 قرار دارد که بالاترین نقطه آن از ابتدای هفته است.

ترا کلاسیک در جلسه امروز تا 20 درصد افزایش یافت، که پس از یک خط نزولی اخیر رخ داد. رالی امروز به دنبال کاهش روز پنجشنبه به یک نقطه حمایتی کلیدی است و گاوها از این منطقه به عنوان یک منطقه ایده آل برای ورود مجدد استفاده می کنند. Xrp نیز بالاتر بود، زیرا به سطح مقاومت بلندمدت نزدیک شد.

تحلیل ارز ریپل XRP

مانند ریپل terra classic، XRP (ترا کلاسیک) نیز برای شروع آخر هفته در سبز بود، زیرا توکن به سقف قیمت اصلی نزدیک‌تر شد.

در روز جمعه، XRP/USD زیر نقطه حمایت 0.3260 دلار معامله شد و قیمت ها تا 0.3212 دلار کاهش یافت. با این حال، گاوها از غلبه بر آن خودداری کردند و قیمت را در اوایل امروز به اوج 0.3571 دلار رساندند.

XRP/USD – نمودار روزانه

XRP/USD – نمودار روزانه
با نگاهی به نمودار، XRP ریپل اکنون به سطح مقاومت 0.3610 دلار نزدیک شده است که سطح آن در ابتدای هفته بود. برای بازپس گیری این بالا، قدرت قیمت باید بیشتر افزایش یابد، به خصوص که RSI به نقطه مقاومت 56.00 نزدیک می شود.

آیا پیش از تصمیم گیری نرخ بهره در هفته آینده شاهد توقف قیمت کریپتو خواهیم بود؟ به ما اجازه بدهید از تفکرات شما در نقطه نظرات آگاه شویم.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00