درخواست ورشکستگی Crypto Celsius

وام دهنده ورشکسته Crypto Celsius به دنبال بازگشایی برداشت ها برای مشتریان خاص است!

Celsius Network Ltd.، وام دهنده رمزنگاری که در 13 ژوئیه برای محافظت از ورشکستگی فصل 11 درخواست داد، به دنبال آزادسازی تقریباً 50 میلیون دلار از دارایی های رمزنگاری شده برای دارندگان حساب نگهداری Celsius است. بر اساس گزارش ها، حساب های نگهداری سلسیوس در برنامه کسب و قرض شرکت نکرده اند. جلسه دادگاه در مورد این موضوع در تاریخ 6 اکتبر برگزار می شود.

درخواست بدهکاران برای “بازگشایی مجدد برداشت برای مشتریان خاص” پرونده های سلسیوس

اسناد دادگاه نشان می دهد که سلسیوس به دنبال آزادسازی حدود 50 میلیون دلار برای مشتریان منتخب است. طرح بدهکاران به دنبال «بازگشایی برداشت‌ها برای مشتریان خاص با توجه به دارایی‌های خاصی است که در برنامه نگهبانی و حساب‌های نگهدارنده نگهداری می‌شوند و اعطای تسهیلات مربوطه». سلسیوس در 13 ژوئیه 2022 پس از توقف موقت “کلیه برداشت‌ها، مبادله‌ها و نقل و انتقالات بین حساب‌ها” یک ماه قبل در 12 ژوئن، اعلام ورشکستگی کرد.

روند ورشکستگی درجه سانتیگراد بسیار گسترده بوده است، و مشتریان وام دهنده نامه هایی به دادگاه نوشته اند و درخواست کرده اند وجوه خود را آزاد کنند. یکی از مشتریان توضیح داد که این موضوع این است که سقفی بر روی خانواده و غذا روی میز داشته باشد. گزارش‌ها نشان می‌دهند که ریپل لبز به سلسیوس و دارایی‌های شرکت علاقه‌مند بود، پس از درخواست شرکت برای اظهار نظر در مورد پرونده‌های دادگاه ورشکستگی.

در اواسط ماه اوت، گزارش فایننشال تایمز، به نقل از منابع ناشناس، ادعا می‌کند که الکس ماشینسکی، مدیر عامل شبکه سلسیوس، طرح معاملاتی شرکت وام‌دهنده کریپتو را کنترل کرده و شرط‌بندی بد کرده است. در 16 آگوست، شبکه سلسیوس توسط قاضی دادگاه ورشکستگی برای فروش بیت کوین (BTC) شرکتی که قبلا برای ادامه تامین مالی عملیات خاص استخراج کرده بود، تایید شد. در پایان ماه اوت، این شرکت از بنیانگذار Keyfi، جیسون استون، دفاع کرد و مدعی شد که میلیون‌ها دلار از کیف پول‌های وام‌دهنده کریپتو به سرقت رفته است.

یک ماه قبل، در 7 ژوئیه 2022، استون به مردم گفت که Roche Freedman LLP را برای آوردن درجه سانتیگراد به دادگاه استخدام کرده است. من احساس می‌کنم عاقلانه است که در نهایت رکورد را درست کنیم. استون در آن زمان گفت: من علیه سلسیوس اقدام قانونی کرده ام تا این موضوع یک بار برای همیشه حل شود. این هفته، آخرین پرونده دادگاه توضیح می‌دهد که سلسیوس می‌خواهد وجوهی را در اختیار تعدادی از مشتریان قرار دهد. مشتریان با استفاده از یک برنامه نگهداری وجوه با درجه سانتیگراد نگهداری می کردند، و حرکت بدهکاران می گوید این نوع حساب ها متفاوت هستند.

شرکت ورشکسته آگاه است که آخرین درخواست بدهکاران ممکن است توسط هر مشتری پشتیبانی نشود.
در یادداشت‌های بایگانی، در حالی که وجوه دارندگان حضانت ممکن است “به عنوان دارایی دارایی آنها نباشد”، مشتریان کسب یا قرض “احتمالاً دارایی دارایی آنها است”. سلسیوس همچنین اعلام می‌کند که دارایی‌های حساب نگهبانی در اختیار «هیچ کارمند فعلی یا سابق یا افراد داخلی یا وابستگان کارمندان فعلی یا سابق یا افراد داخلی» قرار نخواهد گرفت. درخواست ارائه شده توسط سلسیوس همچنین خاطرنشان می‌کند که شرکت وام‌دهنده کریپتو می‌داند که برخی از مشتریان ممکن است تخفیف پیشنهادی به دارندگان حضانت را دوست نداشته باشند. در پرونده دادگاه آمده است:

بدهکاران می دانند که تسکین درخواستی در این حرکت ممکن است توسط هر مشتری یا ذینفعی پشتیبانی نشود.

نظر شما در مورد سلسیوس که به دنبال تسکین دادن به مشتریان حساب نگهبانی است چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

2,139
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست