گزارش کاخ سفید در مورد مقررات مربوط به رمزارزها

گزارش کاخ سفید در مورد مقررات مربوط به رمزارزها

گزارش کاخ سفید در مورد مقررات مربوط به رمزارزها، سرمایه‌گذاران جدید ۱۴ میلیون دلار در بازار کریپتو در میان رکود قرار می‌دهند، توییتر وارد NFT می‌شود. رئیس جمهور جو بایدن در نوامبر گذشته در حال سوار شدن به ایر فورس وان است. انتظار می رود کاخ سفید در ماه آینده گزارشی در مورد مقررات ارزهای دیجیتال منتشر کند.

استقلال تحریریه

ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرید. برخی از پیوندهای موجود در این صفحه (که به وضوح مشخص شده اند) ممکن است شما را به یک وب سایت شریک ببرند و ممکن است منجر به دریافت کمیسیون ارجاع شوند. برای اطلاعات بیشتر، به نحوه کسب درآمد مراجعه کنید.

هفته گذشته بدترین رشد بازار کریپتو در چند ماه گذشته بود و رکود آن در این هفته نیز ادامه دارد.

بیت کوین صبح دوشنبه به زیر 34000 دلار سقوط کرد، در حالی که بالاترین رقم تاریخ نزدیک به 69000 دلار در نوامبر بود. اتریوم صبح دوشنبه به زیر 2200 دلار سقوط کرد. در حالی که هر دو نشانه‌هایی از بهبودی را در این هفته نشان داده بودند، اواخر چهارشنبه پس از اعلام جروم پاول، رئیس فدرال رزرو مبنی بر اینکه فدرال رزرو احتمالاً در ماه مارس افزایش نرخ بهره را برای مبارزه با تورم رو به افزایش ادامه خواهد داد، متوقف شد.

افت قابل توجه قیمت در بحبوحه بدترین هفته بازار سهام در نزدیک به دو سال گذشته و پس از انتشار گزارش مورد انتظار فدرال رزرو در مورد ارز دیجیتال احتمالی منتشر شده توسط دولت رخ داده است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ارزش بازار ارزهای دیجیتال در بحبوحه فروش به زیر ۲ تریلیون دلار سقوط کرد.

برخی کارشناسان می گویند کاتالیزور فدرال رزرو آمریکا و برنامه های آن برای عقب نشینی محرک ها از اقتصاد و افزایش نرخ بهره است. بسیاری از سرمایه گذاران در حال حاضر ریسک را از پرتفوی خود حذف می کنند. گرانت مدوکس، یک برنامه ریز مالی معتبر و موسس برنامه ریزی مالی همپتون پارک مستقر در کارولینای جنوبی می گوید: این می تواند نشانه یک چرخه بازار جدید باشد. سرمایه‌گذاران بلندمدت باید تخصیصی متناسب با تحمل ریسک خود تعیین کنند و از آن برای «پول مطمئن» خود استفاده کنند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقاله های مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00