یک مقدمه ای با هم داشته باشیم

یکی از سوالاتی که بسیار پرسیده میشه این هستش که, ما چگونه می توانیم معامله گری در بازار جهانی رو آغاز کنیم ؟ خیلی از کسانی که علاقه مند به معامله گری در بازار ارزها هستند معمولا حتی قبل از اینکه بدونن پیپ چی هستش در میان سیگنالهای معاملاتی و حتی پیشنهادات مشاوره ای و سرویسهای بروکری غرق می شوند.

معامله گری ( به ویژه با پول واقعی ) بدون دانش کافی مانند پریدن داخل یک استخر عمیق بدون گرم کردن و داشتن هیچ گونه دانشی از شنا کردن و انتظار برنده شدن است. بعضی ها تا پایان غرق می شوند در حالی که بسیاری به زودی متوجه اشتباهات خود شده و به دنبال نزدیکترین راه خروج می گردند. تعداد کمی خوش شانس هم این داستان رو به پایان می رسونند اما اغلب نمی دونن که چجوری اون رو انجام دادن !!!
موفقیت در معامله گری خیلی بیشتر از کشف کردن الگوهای قیمت در نمودارها و استفاده کردن از اندیکاتورهای صحیح هستش. تریدینگ یک مهارت عملکردی و اجرا کردن یک سری وظایف و عملیات به صورت پی در پی و با دقت بالا و با ثبات قدم در هر معامله می باشد.
هیچ جام مقدس (Holy Grail) یا فرمولی جادویی برای همیشه سود آور بودن وجود ندارد ( این به شخصیت و خصوصیات اخلاقی, دیسیپلین و قابلیت یادگیری تریدر وابسته می باشد ) من یک فرایند رو به شما معرفی می کنم که باید آن را دنبال کنید :

🤾​فردا حتما بیا 🤾​

💪 و آماده باش برای روز اول ​💪​

Volume
Play
1x
00:00/00:00