این قسمت سخت ترین ولی مهم ترین بخش این فرایند هستش. این جایی هستش که شما روی سیستم خودتون کار می کنید تا به صورت پایدار و مستمر سودده باشه. معین کردن اهداف , تارگتها و معیارهای کارایی بنابراین شما می تونید میزان موثر بودن و قابل اجرا بودن سیستم خودتون رو اندازه گیری کنید و هم چنین روشی که به طور موثر می تونید اون رو اجرا کنید را به دست می آورید.
داشتن یک تریدینگ ژورنال در این قسمت به شدت پیشنهاد می شود چون داشتن تریدینگ ژورنال به شما نشون میده که کدوم عوامل کار می کنند و کدام یک کار نمی کنند. تمرین و تکرار آگاهانه و عمیق باعث سرعت بیشتر فرایند میشه. شما باید به مدت طولانی به قوانین ابداعی خودتان بچسبید ولی اگر نیاز به تغییر را حس کردید بر اساس آنچه که داده ها نشان می دهند از یک تنظیم دقیق دوباره قوانین به هیچ وجه غافل نشوید. هر دو ماه یا سه ماه یک بار تغییرات را اعمال کنید و در طی این مدت تغییراتی را که باید اعمال کنید یا چیزهایی را که باید اضافه کنید را در جایی یادداشت کنید.
معامله گری ارز یک روش هک زندگی برای سریع ثروتمند شدن شما نیست. هم چنین اون یک بازی کامپیوتری با کدهای تقلب عمومی برای راحت تر شدن بازی نیست. اون یک تجارت هستش و مثل سایر تجارتها به زمان, پول, کمی شانس و از همه مهم تر آمادگی با ثبات قدم برای موفقیت نیاز داره.

⚠️اگر دوست داری که این بازار رو یاد بگیری میتونی از آموزش های ما استفاده کنی⚠️

🆓​برای تماشای آموزش رایگان ورود به بازار جهانی کلیک کن🆓​

 

▶️​برای آموزش جامع بازار جهانی هم میتونی کلیک کنی​▶️​

Volume
Play
1x
00:00/00:00