بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت

بهترین ارزهای دیجیتال آینده دار برای سرمایه گذاری های بلند مدت کدام اند؟

  • بیت کوین (BTC)
  • اتریوم (ETH)
  • کاردانو (ADA)
  • پولکادوت (DOT)
  • پیوند زنجیره ای (LINK)

1. بیت کوین (BTC) اولین پیشنهاد برای سرمایه گذاری بلند مدت!

بیت کوین بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان از نظر ارزش بازار است. می‌توانید از آن برای خریدهای آنلاین و غیرحضوری استفاده کنید، یا اگر مانند اکثر سرمایه‌گذاران بیت‌کوین هستید، آن را به عنوان یکی از دارایی‌های خرید و نگهداری در سبد سرمایه‌گذاری خود ببینید. بیت کوین بیشتر به یک سرمایه گذاری امن تبدیل شده است، تا یک ارز و جایگاهی برای آن در سبد ارزهای دیجیتال بلندمدت شما ایجاد کرده است.

فهرست مطالب

بیت کوین در سال 2021 زمانی که ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا اعلام کرد که این شرکت 1.5 میلیارد دلار خریداری کرده است، تقویت شد و بعداً، بیت کوین را به عنوان پرداخت برای خودروهای خود پذیرفت.

اگرچه ماسک مدت کوتاهی پس از آن به دلیل نگرانی‌های زیست‌محیطی لغو شد و در نهایت بیشتر دارایی‌های بیت‌کوین تسلا را فروخت، بسیاری از شرکت‌های دیگر از جمله مایکروسافت، پی پال، هوم دیپو و راکوتن، بیت‌کوین را به عنوان پرداخت، در برخی موارد غیرمستقیم می‌پذیرند.

سایر مشاغل در حال اضافه کردن بیت کوین به سرمایه گذاری خود هستند. در ماه آوریل، گلدمن ساکس اولین وام نقدی خود را با تضمین بیت کوین ارائه کرد.

بیت کوین دارایی بی ثباتی است که هر روز آن را ردیابی می کنید، به این دلیل که با کاهش قیمت اخیر آن به زیر 18000 دلار، از بالاترین سطح یک ساله بیش از 68000 دلار مشهود است. با این حال، این دارایی سرمایه گذاری با بهترین عملکرد در 10 سال گذشته بوده و ارتقای شبکه اخیر برای افزودن عملکرد، این پلتفرم را مفیدتر کرده و می تواند سکه را با ارزش تر کند. از آن جایی که همه ارزهای رمزنگاری شده می‌توانند بی‌ثبات باشند، اگر به‌دنبال نگه‌داری طولانی‌مدت هستید، چسبیدن به اولین و با ارزش‌ترین رمزارز می‌تواند منطقی باشد.

2. سرمایه گذاری بلند مدت روی اتریوم (ETH)

ETH به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار رتبه بندی می شود. اتریوم، هم نام یک پلتفرم بلاک چین و هم نام رمز ارز بومی این پلتفرم می باشد. این توکن را می توان به عنوان یک ذخیره ارزش، که نقطه قوت بیت کوین است، استفاده کرد؛ اما توجه داشته باشید که اتریوم به عنوان یکی از بهترین پلتفرم ها برای برنامه های غیرمتمرکز، که به آن dApps نیز می گویند، ظاهر شده است.

در واقع اتریوم، به دلیل پشتیبانی از برنامه های کاربردی مانند قراردادهای هوشمند، که در صورت برآورده شدن شرایط خاص، عملکردی را به طور خودکار اجرا می کنند، به پلتفرم مورد علاقه توسعه دهندگان تبدیل شده است. اتریوم در حال ارتقا بوده و به گفته وب‌سایت اتریوم، ابتدا Eth2 نامیده شده و اکنون به عنوان The Merge از آن یاد می‌شود، نتیجه بهبود مقیاس‌پذیری، امنیت و پایداری شبکه خواهد بود.

در حالی که برخی از تحلیلگران تردید دارند که ادغام، اثری صعودی بر ETH داشته باشد، برخی دیگر معتقدند ارزش اتریوم در سال جاری می تواند بیش از دو برابر شود. خیلی به موفقیت The Merge بستگی دارد که برای 19 سپتامبر 2022 برنامه ریزی شده است. از اواسط ژوئیه، گاوهای نر ETH در انتظار خرید سکه هستند که باعث افزایش بیش از 50 درصدی قیمت در طول یک هفته می شود.

گلدمن ساکس به علاقه سرمایه گذاران به ETH توجه کرده است. این شرکت قصد دارد معاملات گزینه های اتریوم را درست همانطور که برای بیت کوین اجازه می دهد، ارائه دهد.

3.کاردانو (ADA) سومین راه سرمایه گذاری بلند مدت

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت

Cardano یکی دیگر از ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت است. در حالی که عملکرد سکه در بازار نزولی به هم ریخته است (بنیانگذار چارلز هاسکینسون توییت کرد: “کاردانو می تواند سرطان را درمان کند و ما همچنان سقوط می کنیم”) این پلتفرم یک مزیت بزرگ نسبت به اتریوم دارد: پروتکل اثبات سهام.

در حالی که اتریوم در حال حاضر از پروتکل اثبات کار قدیمی‌تری برای تأیید تراکنش‌ها و محافظت از یکپارچگی شبکه استفاده می‌کند، پروتکل اثبات سهام کاردانو عملکرد مشابهی دارد، اما سریع‌تر، ارزان‌تر و کم مصرف‌تر است. اگرچه ارتقای اتریوم ممکن است زمین بازی را یکسان کند ( و بازار را با دارایی های اثبات سهام پر کند) اما محبوبیت کاردانو در میان توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز، می تواند تقاضا را برای توکن ADA آن بالا نگه دارد.

طبق گفته CoinMarketCap، در 24 ساعت پس از “هارد فورک” اخیر کاردانو یا تغییر پروتکل آن، بیش از 100 قرارداد هوشمند در شبکه مستقر شد، و از آن زمان تاکنون رشد تصاعدی را تجربه کرده است.

4. پپیشنهاد بعدی برای سرمایه گذاری بلند مدت پولکادوت (DOT) است

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت

با ارزش بازار بیش از 8.58 میلیارد دلار، پولکادوت از زمان عرضه در سال 2020 به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال بلندمدت برای خرید تبدیل شده است. این نه تنها یک ارز رمزنگاری شده، بلکه یک شبکه بلاک چین است که در آن توسعه دهندگان می توانند سیستم های نوآورانه و غیرمتمرکز بسازند.

پولکادوت برای اتصال بلاک چین های مستقل مختلف به یک شبکه واحد و حتی ایجاد زنجیره های جدید ساخته شده است. این ادغام به کاربران اجازه می‌دهد تا به اعتبار اثبات سهام امنیت و تراکنش‌های شبکه دسترسی داشته باشند و انتقال دارایی‌های دیجیتال مانند برنامه‌ها و توکن‌ها را در زنجیره‌های بلوکی آسان‌تر می‌کند.

با بیش از 20000 سکه و توکن ارزهای دیجیتال مختلف در بازار، علاقه سرمایه گذاران به سرعت در حال افزایش است؛ اما انتخاب ترکیب مناسب برای به حداکثر رساندن بازده بلندمدت شما در بهترین شرایط می‌تواند دشوار باشد – تلاش برای انجام این کار در بازار نزولی ارزهای دیجیتال، با نام مستعار «زمستان رمزنگاری»، می‌تواند طاقت‌فرسا باشد.

اگر برای شما نیز سوال است که بهترین ارزهای رمزنگاری بلندمدت برای خرید در سال جاری کدامند؟ به خواندن ادامه دهید تا مطلع شوید.

5. پیوند زنجیره ای (LINK) برای سرمایه گذاری بلند مدت

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت

چین لینک به عنوان پنجمین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلندمدت در رتبه بندی قرار گرفته است. شبکه مبتنی بر اتریوم که در سال 2014 راه اندازی شد، داده های بلادرنگ از قراردادهای هوشمند خارج از بلاک چین تا قراردادهای هوشمند درون بلاک چین را از طریق گره ها و اوراکل ها ارائه می کند. طبق گفته Securities.io، ماموریت آن ایجاد اولین شبکه اوراکل بلاک چین در جهان است. اوراکل‌ها پشت برخی از مهم‌ترین فناوری‌های بلاک چین هستند و در گسترش بلاک چین نقشی جدایی‌ناپذیر دارند.

بنزینگا گزارش داد که ارتقاء Chainlink 2.0 که در یک وایت پیپر در سال 2021 توضیح داده شده است، شبکه‌های خارج از زنجیره را در بالای اوراکل‌ها ایجاد می‌کند، تا فشار محاسباتی را در شبکه اصلی اتریوم کاهش دهد. وایت پیپر خاطر نشان کرد: این ارتقا همچنین Staking را اجرا می کند که با ارائه گره هایی با “محرک های اقتصادی قوی برای رفتار قابل اعتماد و صحیح” امنیت را افزایش می دهد.

توکن Chainlink که LINK نامیده می شود، تراکنش ها را در شبکه تسهیل می کند. در حال حاضر ارزش بازار آن 3.4 میلیارد دلار است که آن را در زمره 25 ارز دیجیتال بزرگ قرار می دهد.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت کدام اند؟

این ارزهای دیجیتال برتر، بهترین معاملات برای کسانی هستند که علاقه مند به سرمایه گذاری های کوتاه مدت در سال 2022 می باشند.
از بیت‌کوین و اتریوم گرفته تا دوج کوین و تتر، هزاران ارز دیجیتال وجود دارد که می‌تواند راه‌اندازی یک استراتژی سرمایه‌گذاری ایمن را برای معامله‌گران جدید سخت کند. سرمایه گذاران جدید عموماً به دنبال سرمایه گذاری های کوتاه مدت برای آزمایش آب هستند و سپس با توجه به بودجه خود برای سرمایه گذاری بلندمدت به دنبال ارزهای دیجیتال مناسب هستند. برای سرمایه‌گذاران، بررسی ارزهای دیجیتال از چندین منظر، از جمله دیدگاه سرمایه‌گذاران، بانک‌ها و دولت‌ها، ضروری می باشد، تا ثبات اساسی این ارزهای دیجیتال را در نظر بگیرند. کاملاً مشهود است که ارزهای دیجیتال یک عنصر مهم و رو به رشد در اقتصاد دیجیتال امروزی هستند.

۱۰ ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت

سرمایه گذاری کوتاه مدت روی چین لینک (link)

Chainlink یکی از سریع‌ترین ارزهای دیجیتال در حال رشد است که ورودی و خروجی‌های ضد دستکاری و قابل اعتمادی را برای قراردادهای هوشمند پیچیده در هر بلاک چین ارائه می‌کند. سرمایه‌گذاران همچنین می‌توانند با کمک Chainlink به هر API خارجی متصل شوند و پرداخت‌ها را در هر کجا ارسال کنند. شبکه غیرمتمرکز آن امکان ارزیابی همان داده ها را قبل از تبدیل شدن به یک محرک فراهم می کند و ارزش کلی ارز دیجیتال حفظ می شود.

الگوراند Algorand (algo) برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

اولین ارز رمز پایه ای که می تواند تمام میم کوین های اصلی را از بین ببرد، الگوراند است. مکانیسم اجماع بلاک چین منحصر به فرد آن نسبت به اثبات سهام سنتی بهبود یافته است. این مکانیسم به عنوان اثبات سهام خالص شناخته می شود، می تواند به طور مخفیانه و تصادفی گروه های کوچکی از دارندگان ALGO را برای رای دادن به پیشنهادات و پیشنهاد بلوک ها انتخاب کند. با انجام این تصادفی‌سازی، توسعه‌دهندگان Algorand به طور موثر امکان گروه‌های کوچکی از دارندگان را که احتمالاً بازار را مختل می‌کنند، از بین برده‌اند.

سرمایه گذاری کوتاه مدت کاردانو (Cardano) ADA

یکی از بزرگترین جنبه های کاردانو نحوه ساخت آن است. کاردانو یک نقشه راه متشکل از پنج مرحله ارائه کرده است که به هدف نهایی یعنی تبدیل شدن به یک سیستم غیرمتمرکز خودپایدار منجر می شود. ADA همچنین قراردادهای هوشمند را در سال جاری راه اندازی کرد. همچنین یکی از محورهای اصلی این طرح، تکیه بر بررسی همتایان قبل از راه اندازی هر گونه به روز رسانی می باشد.

سرمایه گذاری کوتاه مدت پولکادوت Polkadot (DOT)

ارزهای رمزنگاری شده ممکن است از هر تعداد بلاک چین استفاده کنند و پولکادوت قصد دارد با ایجاد یک شبکه ارز دیجیتال که بلاک چین های مختلف را به هم متصل می کند، آنها را یکپارچه کند. این ادغام ممکن است نحوه مدیریت ارزهای دیجیتال را تغییر دهد و از زمان راه‌اندازی DOT در سال 2020 باعث رشد چشمگیر شود.

سود دوج کوین Dogecoin (DOG) با سرمایه گذاری کوتاه مدت

به لطف افراد مشهور و رهبران غول پیکر فناوری، DOGE به عنوان یکی از مهم‌ترین میم‌کوین‌ها، موضوع داغ صنعت کریپتو بوده است. از سال 2013، Dogecoin یک پایگاه طرفداران وفادار جمع آوری کرد و به یک گزینه برجسته ارز دیجیتال تبدیل شد. بسیاری از رمزارزهای دیگر مانند بیت کوین را جدا کنید، هیچ محدودیتی برای تعداد Dogecoin هایی که می توان ایجاد کرد وجود ندارد، که باعث می شود با افزایش عرضه، ارز در معرض کاهش ارزش قرار گیرد.

استلر (Stellar ) (XLM) یکی دیگر از پیشنهادات سرمایه گذاری کوتاه مدت

نشان دهنده همه چیزهای خوب، در مورد توسعه فناوری بلاک چین متمرکز بر مالی است. با زیرساخت پرداخت موجود، اعتبار و تسویه یک پرداخت برون مرزی ممکن است تا یک هفته طول بکشد. چیز دیگری که استلار را نسبت به سایر رقبای شبکه پرداخت خود محبوبیت زیادی بخشید، هزینه کم برای تکمیل این تراکنش ها و سرعت استثنایی آن است.

لایت کوین (Litecoin) (LTC)

در حال حاضر، لایت کوین پرمخاطب ترین ارز رمزنگاری شده در بازار است. از آنجایی که روابط بین تقاضا و عرضه یک نیروی حیاتی برای قوانین اساسی اقتصاد بازار است، گمانه زنی های گسترده ای در مورد کاهش عرضه منجر به افزایش قیمت آن می شود. LTC یکی از اولین فورک های بیت کوین بوده، که اخیراً به دلیل نوآوری های مداوم آن محبوب شده است.

Aave (آوی) گزینه ای برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

Aave یک پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز است که بر پایه اتریوم ساخته شده و سرمایه گذاران می توانند از این پلتفرم برای وام دادن، ایجاد درآمد از طریق وام یا قرض گرفتن استفاده کنند. همچنین می توانند Aave را فقط به عنوان یک ارز دیجیتال نگه دارند. سیستم Aave مکانی عالی برای کاربران برای کسب درآمد غیرفعال است. وام گیرندگان همچنین می توانند از تنوع نرخ های بهره موجود و امکانات مختلف استقراض بهره مند شوند.

سرمایه گذاری کوتاه مدت روی اتریوم (Ethereum)

اتریوم یک بازیگر شناخته شده در بازار ارزهای دیجیتال است. این دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است و از سال 2015 وارد بازار شده است. این رمزارز در حال راه اندازی اتریوم 2.0 است که بزرگترین مشکلی که اتر امروز در مورد سرعت تراکنش با آن مواجه است را حل خواهد کرد.

سرمایه گذاری کوتاه مدت با سود شیبا اینو (Shiba Inu) 

کارشناسان Crypto قبلاً اعلام کرده اند که Shiba Inu یک سرمایه گذاری کوتاه مدت مناسب در این بازار پرخطر است. سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت مانند SHIB این پتانسیل را دارند که در طول ماه‌ها و در طول چند هفته یا ماه‌ها پول زیادی به دست آورند، اما به محض اینکه سقوط کنند، به سختی سقوط می‌کنند.

نظر شما درباره سرمایه گذاری بلند یا کوتاه مدت چیست؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00