دلیل کاهش ارزهای شیبا، کاردانو و پولکادات

دلیل کاهش ارزهای شیبا، کاردانو و پولکادات

بزرگترین محرک ها: DOT، ADA، SHIB بیش از 10٪ کاهش یافت، زیرا WAVES در روز دوشنبه تجمع می کند.

رکود روز دوشنبه در بازارهای کریپتو باعث کاهش چندین توکن شد و کاردانو، پولکادوت و شیبا اینو همگی بیش از 15 درصد کاهش یافتند. با وجود این، استثناهای قابل توجهی برای شروع هفته وجود داشت که WAVES یکی از آنها بود.

امواج WAVES روز دوشنبه در رنگ سبز معامله شد، زیرا قیمت ها در اولین روز معاملاتی هفته تا 9 درصد افزایش یافتند. پس از پایین ترین سطح دیروز 12.65 دلار، WAVES/USD در روز دوشنبه افزایش یافت و در طی این فرآیند به اوج روزانه 14.54 دلار رسید.

افزایش قیمت امروز باعث شد که قیمت از سطح حمایت بلندمدت 12.40 دلار دور شود، که منطقه ای است که در ده روز گذشته در اطراف آن در نوسان بوده است.

WAVES/USD - نمودار روزانه

WAVES/USD – نمودار روزانه

مانند بسیاری از کریپتوها، WAVES در چند جلسه گذشته پایین تر معامله شده است، با افزایش امروز به رگه ای از دو روز متوالی نزول پایان داد. با نگاهی به نمودار، تاریخ به ما نشان می دهد که گاوها به طور سنتی در محدوده قیمتی دوباره وارد می شوند، همانطور که در 28 فوریه مشاهده شد، زمانی که آخرین صعود شروع شد.

اگرچه قیمت‌ها همچنان بیش از حد فروخته می‌شوند، RSI در حال حاضر تحت مقاومت 38 قرار دارد، که در صورت ادامه روند صعودی باید شکسته شود.

شیبا اینو (SHIB)

شیبا اینو (SHIB)

دومین memecoin بزرگ جهان نیز برای شروع هفته کاهش یافت، زیرا SHIB در روز دوشنبه بیش از 20 درصد سقوط کرد. SHIB در اوایل جلسه امروز به پایین ترین نرخ روزانه 0.00001492 دلار سقوط کرد، پس از 0.00001885 دلار در کمتر از 24 ساعت قبل.

پایین ترین سطح امروز، که پایین ترین سطحی است که SHI/USD از اکتبر گذشته تاکنون معامله شده است، پس از پنج جلسه نزولی متوالی است. بزرگترین محرک ها: DOT، ADA، SHIB بیش از 10٪ کاهش یافت، زیرا WAVES در روز دوشنبه تجمع می کند.

 

SHIB/USD – نمودار روزانه
معامله گران احتمالاً به دنبال تأیید این هستند که آیا کف امروز به عنوان یک نقطه حمایت عمل می کند، پس از شکست هفته گذشته از طبقه قبلی 0.00002010 دلار.

یکی از نشانه‌های نزدیک شدن به یک طبقه، این واقعیت است که RSI 14 روزه اکنون در پایین‌ترین سطح خود از ماه می گذشته است. بنابراین، با توجه به اینکه قیمت‌ها به شدت بیش از حد فروش هستند، می‌تواند به طور بالقوه گاوهای بلندمدت را برای خرید نزول به امید افزایش بیشتر ترغیب کند.

آیا انتظار نزول بیشتری در SHIB دارید یا نه؟ به ما اجازه بدهید از تفکرات شما در نقطه نظرات آگاه شویم.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقاله های مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00