7 کوین برتر نسل بعدی ارز دیجیتال

اطلاعی از کوین های نسل بعد دارید؟ آیا با اصطلاح کوین های نسل بعد آشنایی شده اید؟ کوین های نسل بعدی قرار است بازی را تغییر دهند. کریپتو، مانند هر بخش فناوری دیگر، با سرعت نور در حال تکامل است. هر چند وقت یک بار، خبر ورود یک ارز دیجیتال جدید را می شنویم که ادعا می کند انقلابی را به ارمغان می آورد. اما تنها تعداد بسیار کمی در واقع موفق به انجام این کار می شوند.

شکی نیست که ما فضای زیادی برای پیشرفت در دنیای کریپتو داریم. آنچه ما کوین نسل بعدی می نامیم در واقع تلاشی برای معرفی یک دارایی دیجیتالی است که بهتر، کارآمدتر و با ارزش تر از سایرین می باشد. به طور طبیعی، این یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری روی یک کوین نسل بعدی در مراحل اولیه قبل از افزایش ارزش آن است. یکی از بهترین ارائه دهندگان سیگنال های رمزنگاری، Universal Crypto Signals به ما کمک کرده است تا این لیست از هفت بهترین ارز دیجیتال نسل بعدی را برای سرمایه گذاری ایجاد کنیم. برای آشنایی بیشتر در رابطه با برترین نسل های بعدی ارزدیجیتال همراه آکادمی بیتریوم باشید.

7 کوین برتر نسل بعدی ارز دیجیتال

کوین های برتر نسل بعدی در بازار ارزهای دیجیتال

  • بایننس کوین  (BNB)
  • دسنترالند (MANA)
  • کانستلیشن (DAG)
  • کاردیا چین (KAI)
  • یونی سواپ (UNI)
  • متیک (MATIC)
  • گراف (GRT)

کوین نسل بعدی چیست؟

قبل از اینکه به کشف بیشتر در مورد هفت انتخاب برتر آلت کوین های نسل بعدی بپردازیم، اجازه دهید به طور خلاصه به این موضوع بپردازیم که دقیقاً یک کوین نسل بعدی چیست؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، دنیای کریپتو در حال تکامل است و فضای زیادی برای بهبود وجود دارد. طبق یک مطالعه، تقریباً 88 درصد از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال در اختیار 10 ارز دیجیتال برتر قرار دارد. این بدان معناست که فرصت های زیادی برای ورود کوین های جدیدتر و بهتر به بازار وجود دارد. ارزهای دیجیتال جدید به طور مداوم در بازار عرضه می شوند و تقریباً هر یک از آنها ادعا می کنند که نشانه نوآوری هستند.

از نظر تئوری، هر ارز دیجیتالی که بر اساس یک ایده جدید باشد، از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها استفاده می‌کند و هدف آن حل مشکلاتی است که کریپتوهای قدیمی با آن مواجه هستند، می‌توان کوین نسل بعدی نامید. این چیزی است که آن را ارزشمند می کند و سرمایه ای است که اگر آن را به اندازه کافی نگه دارید، نتیجه خواهد داد.

در عمل، همه ارزهای دیجیتال جدید، کوین های نسل بعدی نیستند. این به این دلیل است که فقط تعداد کمی از آنها ارزش سرمایه گذاری را دارند. اگر به اندازه کافی در بازی کریپتو بوده اید، ممکن است بتوانید به تنهایی یک کوین جامد را شناسایی کنید. با این حال، اگر تازه کار هستید، قبل از اینکه بتوانید قضاوت کنید، هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری دارید.

ما به شما توصیه می‌کنیم که عضو مجموعه ای که یک ارائه‌دهنده سیگنال‌های رمزنگاری با رتبه برتر شوید؛ زیرا معامله‌گران خبره و تحلیل‌گران فنی آن‌ها همه چیز را برای شناسایی کوین ‌های نسل بعدی دارند که به شما ارائه خواهند داد. برای یافتن کوین های نسل بعدی به کمک نیاز دارید؟ همین امروز به یک ارائه دهنده سیگنال رمزنگاری بپیوندید.

7 کوین برتر نسل بعدی ارز دیجیتال

 بهترین کوین نسل بعدی برای سرمایه گذاری

اجازه دهید به طور خلاصه به هر یک از کوین های رمزنگاری نسل بعدی توصیه شده خود بپردازیم. شما خواهید آموخت که چه چیزی آنها را از دیگران متمایز می کند، چگونه از آنها انتظار می رود در آینده اجرا کنند و چگونه در گذشته عملکرد داشته اند.

بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین، ارز دیجیتال پایه بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است. این یک ارز دیجیتال با یکی از بالاترین ارزش‌های کاربردی در جهان می باشد، زیرا نگهداری BNB و معامله آن در بایننس هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر آلت‌کوین‌ها دارد. از آنجایی که توسط قوی‌ترین صرافی ارز دیجیتال در بازار پشتیبانی می‌شود، می‌توانید کاملاً مطمئن باشید که این ارز دیجیتال با این همه نقدینگی به خوبی عمل می‌کند. اما بزرگترین دلایلی که BNB را به یک کوین نسل بعدی تبدیل می کند، فناوری پشتیبانی از آن و عملکرد آن به عنوان یک ارز دیجیتال است.

BNB مبتنی بر بلاک چین خود بایننس است. این باعث می شود هنگام استفاده در صرافی بسیار سازگار باشد. تراکنش‌های BNB تقریباً بلافاصله انجام می‌شوند و با حداقل کارمزد، این رویای معامله‌گران Binance است.

دسنترالند (MANA)

MANA رمز ارز پایه از Decentraland، یک اکوسیستم مجازی است. کوین نسل بعدی کاربرد بالایی دارد زیرا بازیکنان Decentraland از آن برای خرید دارایی های املاک و مستغلات در بازی مجازی استفاده می کنند. همانطور که غول های فناوری مانند متا ایده خود را برای توسعه دنیای مجازی معرفی کرده اند، جهان های مجازی موجود مانند Decentraland از نظر محبوبیت، کاربران و سرمایه گذاری افزایش یافته است. این باعث می‌شود ارز دیجیتال محلی آن ارزشمندتر شود.

MANA یک توکن ERC-20 مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. می‌توانید آن را از سایر صرافی‌ها و سرویس‌های مبادله کریپتو خریداری کنید. با تقاضای زیاد، ابزار مفید و یک تیم قوی پشت سر آن، MANA در واقع یک کوین نسل بعدی و یک سرمایه گذاری عالی برای دراز مدت خواهد بود.

کانستلیشن (DAG)

کانستلیشن Constellation به عنوان یک شبکه توزیع‌شده شناخته می‌شود که راه‌ حل‌های سریع و مقیاس‌ پذیر را برای شرکت‌هایی که نیاز به پردازش و انتقال ایمن داده‌هایشان دارند، ارائه می‌کند، در حالی که قابلیت همکاری برای دستگاه‌ها و حسگرهای متصل ایجاد می‌کند.

این یکی از آن دسته از کوین های نسل بعدی است که هدف آن پردازش مجموعه داده های عظیم با استفاده از کارمزدهای کم تراکنش و در عین حال ایمن نگه داشتن همه چیز می باشد. کانستلیشن Constellation در سال 2017 راه اندازی شد و از معماری گراف غیر چرخه ای مستقیم برای دستیابی به یک اجماع استفاده می کند که گفته می شود قادر به مقیاس پذیری بی نهایت است.

نسبت به سال گذشته ارزش بسیار زیادی پیدا کرده است. این نشان می‌دهد که این پروژه در سال گذشته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و آینده درخشانی برای سال‌های آینده دارد.

7 کوین برتر نسل بعدی ارز دیجیتال

کاردیا چین (KAI)

کاردیا چین KardiaChain یک بلاک چین عمومی است که اتصالات زنجیره ای و برنامه نویسی قرارداد هوشمند را به همه بلاک چین های عمومی معروف ارائه می دهد. هدف آنها این است که با ارائه دهندگان خدمات فعلی مانند دولت ها یا شرکت های مختلف مشارکت کنند تا با تغییر کامل محصولات و خدمات متمرکز به آنها کمک کنند.

هدف اصلی کاردیا چین KardiaChain این است که اولین بلاک چین کاملاً تعاملی و اساساً یک بلاک چین “غیر تهاجمی” باشد که قادر به اتصال چندین پروژه و شبکه بدون تغییر پروتکل آنها باشد. این پروژه بر روی یک ساختار دو گره کار می کند، بنابراین، اتصال دفتر کل کاردیا چین KardiaChain با سایر بلاک چین ها آسان است.

کاردیا چین در دسامبر 2020 راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون دستاوردهای عظیمی را تجربه کرده است. ارزش توکن بومی آن تنها در یک سال از 0.00073 دلار به 0.1488 دلار افزایش یافت. به همین دلیل است که کاردیا چین KardiaChain به عنوان یکی از کوین های نسل بعدی دیده می شود.

(یونی سواپ) Uniswap

یونی سواپ Uniswap یک بازار ارز دیجیتال است که به یک مرجع مرکزی وابسته نیست. در ابتدا، این رمزارز نسل بعدی برای پاداش دادن به سرمایه گذاران برای شرکت در صرافی Uniswap توسعه یافت. این بر روی بلاک چین اتریوم ایجاد شده است، به این معنی که کاربران می توانند با استفاده از توکن های ERC-20 معامله کنند. از آنجایی که این توکن به عنوان استانداردی برای توسعه ارزهای دیجیتال جدید شناخته می شود، بنابراین Uniswap از هزاران جفت معاملاتی پشتیبانی می کند.

علاوه بر این، سرمایه‌گذاران کریپتو سرمایه‌گذاری در کوین های UNI را به دلیل عملکرد قابل‌توجه در بازار و بازدهی عالی از سرمایه‌گذاری ترجیح می‌دهند. وقتی صحبت از عملکرد UNI به میان می آید، انتظار می رود در پنج سال آینده به طور قابل توجهی افزایش یابد.

متیک (MATIC)

Polygon چارچوب نهایی برای ایجاد و اتصال شبکه های بلاک چین سازگار با اتریوم است. در واقع، Polygon یک راه حل لایه 2 است که برای کمک به مقیاس پذیری شبکه اتریوم و در عین حال افزایش عملکرد آن طراحی شده است. یکی از اهداف اصلی این پروتکل ایجاد تراکنش‌های سریع و مقرون‌به‌صرفه اتریوم با استفاده از زنجیره‌های جانبی و بلاک چین است که بسیار شبیه به خطوط سریع HOV درست در کنار زنجیره اصلی اتریوم هستند.

به گفته کارشناسان، پیش‌بینی قیمت برای Polygon نشان می‌دهد که این رمزارز نسل بعدی در آینده عملکرد بهتری خواهد داشت. این پتانسیل درآمدی بیش از 86.07 درصد را در یک سال نشان می دهد، بنابراین، انتظار می رود ارزش آن در پنج سال آینده به 12.9 دلار افزایش یابد.

گراف (GRT)

گراف Graph به عنوان نرم افزار منبع باز شناخته می شود. مسئول جمع آوری، پردازش و ذخیره داده ها از چندین برنامه بلاک چین است. در ابتدا بر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی شد. یکی از اهداف آن کمک به توسعه دهندگان در استفاده از اطلاعات مناسب برای بهبود کارایی برنامه غیرمتمرکز خود می باشد.ئGraph با نمایه سازی داده های بلاک چین از شبکه های مختلف مانند اتریوم و فایل کوین کار می کند. سپس آنها را به APIهای باز که به عنوان زیرگراف شناخته می شوند، طبقه بندی می کند، که می تواند توسط هر کسی از طریق GraphQL پرس و جو شود.

قیمت این کوین نسل بعدی در حال حاضر 0.6 دلار است. پیش بینی می شود تا سال 2022 به 0.80 دلار برسد و ممکن است تا سال آینده به 1.19 دلار افزایش یابد. علاوه بر این، گفته می‌شود که هزینه GRT پیش‌بینی‌شده در پنج سال آینده تا 1087 درصد افزایش می‌یابد. این باعث می شود قیمت آن به 5.58 دلار افزایش یابد.

نتیجه گیری

یک سبد سالم باید بیش از پنج کوین در خود داشته باشد و هر از چند گاهی دوباره متعادل شود. همچنین، ما به شما پیشنهاد نمی کنیم که آن را یک جا بخرید. تیم آکادمی بیتریوم امیدوار است که صحبت ها درمورد کوین های نسل بعدی به ایجاد یک ایده محکم در مورد اینکه چه کوین هایی احتمالاً در مقطعی در آینده به خوبی عمل می کنند، کمک کرده باشد. توجه به این نکته مهم است که اگرچه این ارزهای دیجیتال بیشترین شانس را برای عملکرد خوب در آینده دارند. هیچ پیش بینی مطلقی وجود ندارد.

در این مقاله به این موضوع که چه کوین هایی در نسل بعدی برتری دارند و به بررسی تک تک کوین ها پرداختیم. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، سپاسگزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00