آنچه برای موفقیت در معامله گری لازم است

آنچه برای موفقیت در معامله گری لازم است

آکادمی بیتریوم در نظر دارد پیامی را با شما به اشتراک بگذارد که برای هر معامله‌گری ضروری است.

هیجان خود را برای یک عملکرد خوب در معاملات نگه دارید

برای برخی از ما بی حوصلگی یک اتفاق روزمره است. با این حال، وقتی نوبت به تجارت ارز می رسد، بی حوصلگی در روند معاملات می تواند فاجعه آمیز باشد! شما می توانید عناصر کلیدی یک معامله، پول و حتی شاید فرصت های سودآور را نیز از دست بدهید. برخی از معامله گران به سادگی نمی توانند هیجان خود را نسبت به تحلیل مثبت بازار کنترل کنند. این منجر به تصمیمات نادرست و معاملات بد می شود. تمرکز، اراده و البته صبر، همگی به شما کمک می کنند تا معاملات بهتری انجام دهید.

گاهی اوقات هیجان کسب درآمد زیاد است. قبل از اینکه واقعاً بتوانید مهارت های خود را به سود تبدیل کنید، باید یاد بگیرید که چگونه در بازار زنده بمانید. برای اینکه عملکرد معاملاتی خوبی داشته باشید، باید بدانید که چگونه باید هیجان خود را کنترل کنید!

اگر می‌خواهید از این کسب‌وکار شغل خوبی ایجاد کنید، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید یاد بگیرید! در اینجا چند نکته برای یادگیری مدیریت صحیح معاملات و کنترل احساسات خود در مورد فرصت های معاملاتی وجود دارد!

روی چیزی بیشتر از پول تمرکز کنید!

شروع حرفه تجاری شما پر از سیگنال های نامشخص است. شما احساس می کنید که بلند می شوید و حاشیه سود زیادی به دست می آورید، سپس یک روز، BOOM! همه چیز از بین رفته! به طور خلاصه این بازار معاملات ارزی است.

فرار بوده، و گاهی اوقات، سیگنال های گمراه کننده می دهد. روند معاملات و نوسانات بازار با هم مطابقت ندارند و شما می ترسید که تمام پول خود را از دست بدهید! زمان آن فرا رسیده که تمرکز خود را بر روی پول تنها نگذارید و تمرکز خود را بر کنترل کردن آن حس وحشت شروع کنید. برای اینکه بتوانید زندگی واقعی را تجربه کنید، باید کمی آینده نگری داشته باشید.

با گذشت زمان، معامله گران می توانند به دنبال بهبود روندی باشند که در درازمدت برای آنها درآمد کسب کند. این چیزی است که نگرانی شما باید باشد. به بهبودهای تحلیل بازار خود فکر کنید. چند کار فنی و اساسی برای تحلیل بازار انجام دهید. سپس از آنجا، سعی کنید نمونه کارها خود را با یک فکر روشن مدیریت کنید. با گذشت زمان، تحلیل احساسات شما به طرز چشمگیری بهبود می یابد. مدیریت آن آسان تر و آسان تر خواهد شد. روی آینده تمرکز کنید، به جای پول ، در مورد فرصت هایی که در انتظار شما هستند هیجان زده شوید!

همچنین بخوانید: عرضه پول چیست؟

تحت کنترل احساسات خود نباشید

اگر واقعاً می خواهید در بازار فارکس سود مناسبی کسب کنید، باید یاد بگیرید که احساسات خود را کنترل کنید. احساسات به معامله‌گران کمکی نمی‌کند، بلکه آنها را مجبور می‌کند، وارد موقعیت‌هایی شوند که اشتباهات بزرگی به دنبال خواهند داشت. اگر با بهترین شرکت‌های کارگزار فارکس معامله کنید، متوجه می‌شوید که چرا معامله‌گران حرفه‌ای به شدت از روال خود پیروی می‌کنند. شما باید به منطق و داده های ریاضی تکیه کنید وگرنه ضرر خواهید کرد!

آنچه شما را آرام می کند را پیدا کنید

در تجارت ارز، یک معامله گر باید مهارت های معاملاتی خود را با رویکردی آرام و حساب شده مدیریت کند. معاملات خوب برای همیشه دوام نمی آورند، اما همچنین نباید برای سرمایه گذاری بد عجله کنید.

درک اینکه می خواهید در آینده کجا باشید، هم با برنامه ریزی مالی و هم با سبد معاملاتی شما مهم است. دانستن اینکه چگونه یک تجارت خوب راه اندازی کنید، تجزیه و تحلیل مناسب را دنبال کنید و ریسک را به حداقل برسانید، بدون داشتن یک هدف روشن نمی توان انجام داد. آنچه را که شما را آرام می کند، پیدا کنید تا از هیجان اولیه خلاص شوید. به این ترتیب می توانید بدون تعصب به تجارت نگاه کنید و در دراز مدت، مدیریت ریسک بسیار خوبی داشته باشید!

همچنین بخوانید: ویژگی های یک تریدر موفق

کسب و کار خود را با داشتن عملکرد تجاری عالی تقویت کنید!

در کنار طرز فکر معاملاتی مناسب، معامله‌گران خوب باید به راه‌های مختلفی فکر کنند که می‌توانند آرامش خود را حفظ کنند، تحت کنترل احساسات خود نبوده و روی چیزی بیش از پول تمرکز کنند. هنگامی که متوجه شدید که باید هیجان خود را برای پس از انجام یک معامله موفق ذخیره کنید، در راه یک تجارت موفق خواهید بود!

نظرات خود را در بخش دیدگاه های آکادمی بیتریوم با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00