استخراج ارزهای دیجیتال

  1. خانه
  2. /
  3. استخراج ارزهای دیجیتال
1x
00:00 / 00:00

استخراج ارزهای دیجیتال : چیزی فراتر از ایجاد سکه های جدید است. درباره آن اینجا بخوانید

استخراج ارز دیجیتال روشی برای ایجاد ارزهای جدید و همزمان اعتبارسنجی تراکنش های موجود است.

 استخراج ارزهای دیجیتال چیست؟

روشی که توسط آن بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده تولید می شوند و تراکنش های مربوط به سکه های جدید تأیید می شوند به عنوان استخراج شناخته می شوند. این مستلزم شبکه‌های عظیم و غیرمتمرکز رایانه‌ها در سرتاسر جهان است که زنجیره‌های بلاک را تأیید و از آن محافظت می‌کنند، که دفتر کل مجازی هستند که تراکنش‌های رمزنگاری را ثبت می‌کنند.

 

رایانه های موجود در شبکه در ازای مشارکت در قدرت پردازش خود، با سکه های تازه پاداش می گیرند. این یک دایره با فضیلت است: ماینرها بلاک چین را ایمن نگه می‌دارند، بلاک چین به سکه‌ها پاداش می‌دهد، و سکه‌ها به استخراج‌کنندگان انگیزه می‌دهند تا شبکه را ایمن نگه دارند.

 

فرآیند استخراج ارز دیجیتال چیست؟

استخراج رمزارز دو هدف دارد: تولید ارز دیجیتال جدید و تأیید صحت تراکنش‌های ارزهای دیجیتال موجود در بلاک چین.

یک ماینر پس از تکمیل فرآیند تأیید یک بلوک تراکنش، بازپرداخت می شود. و در ازای آن چه چیزی دریافت می کنند؟ ارزهای دیجیتال تازه تولید شده برای تقویت کیف پول خود.

چگونه ارزهای رمزنگاری شده را استخراج کنیم؟

هرکسی که یک رایانه خانگی توانمند داشته باشد می‌تواند یک دهه پیش ارزهای دیجیتال استخراج کند. با این حال، همانطور که بلاک چین رشد کرده است، قدرت پردازش لازم برای ادامه کار آن نیز افزایش یافته است. در نتیجه، تقریباً تمام ماینینگ ها در حال حاضر توسط شرکت های تخصصی یا گروه هایی از مردم انجام می شود که منابع خود را با هم ترکیب می کنند.

 

محاسبات مورد نیاز برای تایید و ثبت هر تراکنش جدید رمزنگاری و همچنین ایمن سازی امنیت بلاک چین توسط کامپیوترهای تخصصی انجام می شود. بلاک چین برای اعتبار سنجی به نیروی کامپیوتر زیادی نیاز دارد.

 

شرکت‌ها تجهیزات معدن را خریداری می‌کنند و برای برقی که باعث کارکرد آن‌ها می‌شود، پرداخت می‌کنند. ارزش سکه های استخراج شده باید بیشتر از هزینه استخراج آن سکه ها باشد تا این کار سودآور باشد.

 

چرا ارزهای دیجیتال باید استخراج شوند؟

ماینینگ برای ایجاد سکه های جدید و همچنین اعتبارسنجی تراکنش های موجود استفاده می شود. ماهیت غیرمتمرکز بلاک چین می‌تواند به کلاهبرداران این امکان را بدهد که در صورت احراز هویت تراکنش‌ها، بیش از یک بار ارزهای دیجیتال را خرج کنند. ماینینگ چنین تقلب ها را کاهش می دهد و اعتماد کاربران به سکه را افزایش می دهد.

1,660
امتیاز دهید
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1,660
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

پادکست مرتبط

فهرست