بازی کسب درآمد مبتنی بر NFT با طراحی نوستالژیک 8 بیتی برای راه اندازی

بازی کسب درآمد مبتنی بر NFT با طراحی نوستالژیک 8 بیتی برای راه اندازی

شکاف های بزرگ هنوز در بازار پر رونق بازی های بلاک چین وجود دارد. مکانیسم های کسب درآمد در بازی های بلاک چین، کاربران را در مدل های کلکسیونی محدود کرده است.

فهرست مطالب

صنعت بازی به شدت در حال غیرمتمرکز شدن است. امروزه، بازی‌های بازی (P2E) برای کسب درآمد پیشرو پیشرفت‌های جدیدی هستند. آنها هویت های دیجیتال، دارایی های درون بازی را معرفی کرده اند و به بازیکنان مالکیت داده، همچنین این بازی ها ارتباط بین دنیای فیزیکی و دیجیتال را نشان می دهند.

در حالی که بازی‌های بلاک چین در حال رشد هستند، بیشتر آنها از مدل‌های کلکسیونی استفاده می‌کنند. در اینجا با رشد جامعه و افزایش تقاضا، ارزش دارایی ها افزایش می یابد. بنابراین کاربران مجبور به خرید و منتظر ماندن شده اند، ویژگی که تجربه بازی آنها را محدود می کند. تا انتها این مقاله با  آکادمی بیتریوم همراه باشید.

Bit Hotel

Bit Hotel یک پلتفرم بازی مدرن‌تر می باشد که به بخش بازی‌های بلاک چین ضربه می‌زند. پلتفرم مبتنی بر NFT با مدل P2E دارای طراحی خوب بازی 8 بیتی شبیه به بازی فلش مدرسه قدیمی Habbo hotel است. این تیم در تلاش های اجتماعی و جامعه ای بزرگ است. آن‌ها، بازار فعلی در ارائه‌های خود را ناکافی می دانند، همچنین می گویند: “ما در رابطه با جنبه‌های اجتماعی در بلاک چین، شکاف بزرگی در بازار مشاهده می‌کنیم.”

آنها همچنین اشاره می کنند که راه اندازی بازی فعلی، فردیت و بیان آنلاین اصالت را رد می کند. این تیم می‌افزاید: «ما نام‌های کاربری آنلاین و عکس‌های نمایه بسیار جالبی داریم. اما هیچ جزء سمعی و بصری غوطه‌وری وجود ندارد که فردیت ما را رعایت کند و ناشناس بودن ما را حفظ کند.»

هتل بیت به دنبال اصلاح کاستی های ذکر شده در بالا است. این کار را با دادن گزینه ای به بازیکنان برای شخصی سازی فردیت کاربر و هویت درون بازی انجام می دهد. یکی از گام‌هایی که برای رسیدن به این هدف برداشته می‌شود، راه‌اندازی ارز درون‌بازی‌، Bit Hotel Token (BHT) است و یک Roadshow با 8 لانچ‌پد را برنامه‌ریزی کرده، تا بازیکنان را زودتر وارد بازی کند، که پنج عدد آن در عرض چند دقیقه تمام شده است.

گیمرها می‌توانند با دیگر بازیکنان در داخل پلتفرم لینک شده و چت کنند. از طرف دیگر، آنها ممکن است در مسابقات بازیکن در مقابل بازیکن (PVP) برای جوایز رمزی شرکت کنند و می توانند آن جوایز را به کیف پول خود انتقال دهند.

این پروژه شخصیت‌های سرگرم‌کننده جدیدی را برای تعامل بهتر با جامعه ایجاد کرده، فروش وسیع زمین را اجرا می‌کند و مشوق‌های ماهانه برای پیوستن به جامعه هتل نیز ارائه می نماید. کاربران مجموعه ای از کاراکترها و سرزمینی برای انتخاب خواهند داشت. بنابراین آنها می توانند خود را از رقبا متمایز کنند.

یکی از مزیت های یک بازیکن فعال، امکان مشارکت در مدیریت هتل بیت است. برای انجام این کار، یک بازیکن باید توکن های بومی بازی را به اشتراک بگذارد یا در جدول امتیازات، رتبه بالایی کسب کند.

به همین ترتیب، هتل بیت دارای NFT های قابل معامله در بازی، از جمله شخصیت ها و اتاق های شایان ستایش است. به علاوه، دارای لوازم جانبی با مزایای منحصر به فرد خود می باشد. یک گیمر می تواند اینها را در بازار آزاد معامله کند. علاوه بر این، آنها می توانند از اتاق ها برای جلسات و به عنوان مرکز اجتماعی خود بهره ببرند.

هتل بیت با توجه به جنبه های اجتماعی خود، کلوپ ها را در خود جای داده است. این ویژگی DAO ها و جوامع مختلف روی پلتفرم را هدف قرار می دهد. در اینجا آنها می توانند AMA، IDO و سایر فعالیت های جمعی خود را برگزار کنند. قبل از راه‌اندازی توکن، Bit Hotel به بازیکنان این امکان را می‌دهد که مانند VCها از طریق تخصیص seed round خود سرمایه‌گذاری کنند. علاوه بر این، این پلتفرم یک لانچپد عرضه عمومی را درست قبل از فهرست عمومی برگزار می کند.

Bit Hotel با Seedify، Gamestarter، Ferrum Advisory Service، Superlauncher و بسیاری دیگر از هکرهای سنگین دیگر همکاری کرده است تا از موفقیت آمیز بودن راه اندازی آنها اطمینان حاصل کند. علاوه بر این، با Enjinstarter و Lithium برای افزایش فروش بذر خود همکاری کرده است. شرکای دیگر عبارتند از Dutch Game Studio، HODL، AltcoinBuzz و TruePNL.

طرح ها

هتل بیت برنامه هایی در مورد لیست شدن در صرافی های مختلف غیرمتمرکز (DEX) و متمرکز (CEX) دارد. علاوه بر این، این پلتفرم از پیشنهادات NFT استفاده خواهد کرد. مدت کوتاهی پس از رویداد تولید توکن (TGE) در 23 دسامبر، Bit Hotel یک بازار NFT راه اندازی خواهد کرد که در آن NFT های Bit Hotel معامله می شود. نظرات خود را درمورد این مقاله در بخش دیدگاه ها با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید مقاله افزایش فروش NFT را از سایت ما بخوانید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00