انبار بیت کوین

بزرگترین انبار بیت کوین

چیزی از انبار بیت کوین شنیدی ؟ میدونی چه در اتفاقی قرار است رخ دهد در انبار بیت کوین ؟ 

بزرگترین انبار بیت کوین شرکت خودپرداز رمزارز جهان از طریق معامله SPAC عمومی می شود

بزرگترین اپراتور دستگاه باجه خودکار ارزهای دیجیتال (ATM)، بیت کوین دیپو، فاش کرده است که قصد دارد از طریق یک معامله با شرکت خرید با هدف ویژه (SPAC) به صورت عمومی عرضه شود. قرارداد خرید 885 میلیون دلاری با GSR II Meteora (GSRM) بیت کوین Depot را به یک شرکت سهامی عام در فهرست نزدک تبدیل می کند.

انبار بیت کوین قرارداد SPAC با GSRM را فاش می کند، BTM پس از معامله ارزش سهام 885 میلیون دلاری را تضمین می کند
روز پنجشنبه، اپراتور بیت کوین دیپات (Bitcoin Depot) خودپرداز رمزنگاری رمزنگاری شده مستقر در ایالات متحده، اعلام کرد که این شرکت پس از ادغام با شرکت چک سفید GSR II Meteora (Nasdaq: GSRM) به زودی به یک شرکت سهامی عام تبدیل خواهد شد. ادغام SPAC وسیله‌ای محبوب برای شرکت‌های رمزنگاری بوده است که به دنبال ثبت سریع‌تر از استراتژی‌های عرضه اولیه عمومی سنتی (IPO) هستند. بیت کوین دپو بزرگترین اپراتور خودپرداز رمزنگاری از نظر ماشین های مستقر در سراسر جهان است زیرا داده های coinatmradar.com نشان می دهد که نزدیک به 7000 دستگاه توزیع شده دارد.

براندون مینتز، مدیر عامل و بنیانگذار بیت کوین دیپو در بیانیه ای در روز پنجشنبه گفت: امروز نقطه عطف مهمی برای انبار بیت کوین است. ما همیشه به دنبال گسترش دامنه دسترسی خود هستیم تا افراد زیادی بتوانند برای کنترل پول خود و انجام تراکنش‌های مالی آسان‌تر و ساده‌تر به ارز دیجیتال دسترسی داشته باشند.»

هنگامی که معامله با GSRM بسته می شود، ترکیب تجاری “Bitcoin Depot Inc.” نامیده می شود و سهام در نزدک تحت نماد جدید “BTM” معامله می شود. نزدیک به 7000 دستگاه خودپردازی که بیت کوین دپو نصب کرده است، بیشتر در آمریکای شمالی قرار دارند و 47 ایالت در ایالات متحده و 9 استان کانادا را پوشش می دهند. امروزه 38742 دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال در سراسر جهان وجود دارد و ده اپراتور برتر 69.3 درصد را مدیریت می کنند.

سه رقیب برتر بیت کوین دپو عبارتند از Coin Center با 5284 دستگاه، Coinflip با 4069 دستگاه و بیت کوین آمریکا با 2352 دستگاه. Bitcoin Depot همچنین سرویسی به نام Bdcheckout ارائه می‌دهد که به دارندگان حساب‌های بیت‌کوین امکان بارگیری بیت‌کوین را در بیش از 8000 مکان در خرده‌فروشان بزرگ می‌دهد. در اطلاعیه انبار بیت کوین در روز پنجشنبه اشاره شده است که تا زمانی که بازخریدی وجود نداشته باشد، ارزش ترکیبی پس از تراکنش، ارزش سهام تخمینی ۸۸۵ میلیون دلار خواهد داشت.

نظر شما در مورد معامله SPAC Bitcoin Depot چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

1,993
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست