علاقه زیاد 10 ایالت آمریکا به بیت کوین و اتریوم!!

در 2 سپتامبر، پورتال وب تجمیع بازار ارزهای دیجیتال Coingecko.com مطالعه ای را منتشر کرد که ده ایالت برتر آمریکا را که بیشترین علاقه را به دو ارز دیجیتال پیشرو، بیت کوین و اتریوم دارند، شناسایی می کند. این تیم از داده های ترافیک صفحه Coingecko استفاده کرد و دریافت که کالیفرنیا 43 درصد از ترافیک بازدید از صفحات وب بیت کوین و اتریوم سایت را به خود اختصاص می دهد.

آموزش تصویری سایت کوین گکو (Coingecko)

کالیفرنیا و ایلینوی پیشتاز گروه، نیوجرسی و ایندیانا در پایین ترین رتبه قرار گرفتند
بین 2 می تا 21 آگوست 2022، محققان Coingecko مطالعه ای را انجام دادند که هدف آن تعیین 10 و 20 ایالت برتر در آمریکا است که بیشترین میزان را دارند.

علاقه مند به دو ارز دیجیتال پیشرو، بیت کوین و اتریوم است.

Coingecko از داده های ترافیک وب سایت استفاده کرد و مجموعه داده ها را به 100 ایندکس کرد که 100 بالاترین امتیاز برای امتیازات ترافیک صفحه وب است. وب سایت تجمیع بازار کریپتو محبوب است زیرا دارای رتبه جهانی similarweb.com 1743 و در ایالات متحده 3150 است.

Study Identifies the Top 10 States in America Most Interested in Bitcoin, Ethereum

در ماه گذشته، سایت کوین گکو 44.4  میلیون بازدید را بر اساس آمار در 3 سپتامبر ثبت کرد. مطالعه Coingecko نشان می دهد که کالیفرنیا در بین تمام ایالت های آمریکا غالب بوده و ایلینوی دومین امتیاز شاخص را داشته است.

Study Identifies the Top 10 States in America Most Interested in Bitcoin, Ethereum

ساکنان ایلینوی از صفحه وب بیت کوین بسیار بیشتر بازدید می کردند، در حالی که صفحه وب اتریوم بسیار کمتر بازدید می شد. اکثر 20 ایالت برتر امتیاز بالاتری برای بیت کوین داشتند، اما ایالت هایی مانند نیوجرسی، ویسکانسین، کلرادو و فلوریدا امتیاز بالاتری برای اتریوم داشتند.

نیوجرسی و ایندیانا دارای کمترین رتبه (1.5) از 20 ایالت برتر بودند. در بین 20 ایالت برتر، مطالعه کوینگککو نشان می دهد که بیت کوین 76 درصد از نظر علاقه غالب است در حالی که اتریوم 24 درصد است.

پس از دومین ایالت علاقه مند، نیویورک، فلوریدا، واشنگتن، پنسیلوانیا، تگزاس، ویرجینیا، جورجیا و آریزونا از نظر محبوبیت در رتبه های بعدی قرار دارند. بابی اونگ، مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران Coingecko توضیح داد که از اینکه کالیفرنیا غالب‌ترین ایالت در ایالات متحده از نظر علاقه به بیت کوین و اتریوم است، تعجب نکرده است.

اونگ در روز جمعه در بیانیه‌ای گفت: «تعجبی ندارد که کالیفرنیا، به عنوان یکی از قطب‌های فن‌آوری بزرگ جهان، تاج را در زمینه ارزهای دیجیتال «آبی چیپ» به دست آورد. آنچه که به ویژه قابل توجه است علاقه کلرادو، ویسکانسین، نیوجرسی و فلوریدا به اتریوم نسبت به بیت کوین است. باید دید این رتبه‌بندی و سهم‌های بازار در ماه‌های آینده چگونه خواهد بود و ادغام اتریوم در گوشه و کنار است.

نظر شما در مورد مطالعه Coingecko که نشان می دهد کالیفرنیا بر ترافیک سایت تسلط دارد چیست؟ نظر شما در مورد سایر آمار و امتیازات دولتی چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

644
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست