تحلیل اتریوم و بیت کوین

تحلیل فنی بیت کوین و اتریوم امروز

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین و اتریوم میدونی اصلا چیه ؟ تجزیه و تحلیل فنی های قبل ما رو دیدی ؟ این اخبار رو مطالعه کن و دید خودتو افزایش بده …!

بیت کوین، تجزیه و تحلیل فنی اتریوم: BTC، ETH کاهش به عنوان سطوح مقاومت کلیدی

بیت کوین در روز جمعه کاهش یافت، زیرا توکن در جلسه امروز به زیر سطح مقاومت کلیدی سقوط کرد. پس از یک رشد کوچک قیمت در این هفته، خرس های بیت کوین به فعالیت بازگشتند، زیرا نوسانات در بازار افزایش یافت. اتریوم نیز پایین تر بود و به زیر 1700 دلار بازگشت.

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین

پس از یک رالی کوچک در این هفته، بیت کوین (BTC) در روز جمعه دوباره در وضعیت قرمز قرار گرفت، زیرا توکن به زیر یک نقطه مقاومت کلیدی سقوط کرد.

بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان به پایین ترین سطح خود یعنی 21171.79 دلار سقوط کرد که تقریباً 600 دلار کمتر از بالاترین قیمت روز پنجشنبه 21744.87 دلار است.

کاهش امروز در حالی اتفاق می‌افتد که پس از تلاش برای شکست سقف قیمت 21600 دلار، احساسات بازار بار دیگر به سمت قلمرو نزولی تغییر کرد.

بیت کوین، تجزیه و تحلیل فنی اتریوم: BTC، ETH سقوط به عنوان سطوح مقاومت کلیدی نگه دارید

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین
BTC/USD – نمودار روزانه

اگرچه بیت کوین/دلار آمریکا اندکی فراتر از آن نقطه صعود کرد، گاوها ترجیح دادند که موقعیت های قبلی خود را حفظ نکنند و به جای آن سود را تضمین کنند.

این سیگنالی بود برای خرس‌هایی که دوباره وارد بازار شدند و اکنون به نظر می‌رسد بیت‌کوین را به قیمت 20800 دلار نزدیک‌تر می‌کنند.

در زمان نگارش، امید اندکی وجود دارد که فروش امروز کاهش یابد و این در حالی است که شاخص قدرت نسبی 14 روزه (RSI) به سطح حمایت 44.80 رسیده است.

اگر این اتفاق بیفتد، در آخر هفته آینده شاهد افزایش BTC خواهیم بود.

تحزیه و تحلیل فنی اتریوم

اتریوم (ETH) نیز در روز جمعه کاهش یافت، زیرا توکن به زیر 1700 دلار سقوط کرد، زیرا احساسات پیرامون رویداد Merge اندکی محو شد.

تا کنون امروز، ETH/USD به پایین ترین سطح 1628.17 دلار کاهش یافته است که تقریباً 90 دلار کمتر از بالاترین رقم 1718.18 دلار در روز پنجشنبه است.

مانند بیت کوین، حرکت روز جمعه زمانی انجام شد که گاوهای اتریوم نتوانستند از سقف قیمت کلیدی عبور کنند.

بیت کوین، تجزیه و تحلیل فنی اتریوم: BTC، ETH سقوط به عنوان سطوح مقاومت کلیدی نگه دارید

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین
ETH/USD – نمودار روزانه

با نگاهی به نمودار، سقف 1705 دلار بود، با این حال به نظر می رسد معامله گران نزولی اکنون حمایت 1550 دلار را هدف قرار داده اند.

میانگین متحرک 10 روزه (قرمز) اکنون روند نزولی خود را در مقابل همتای 25 روزه (آبی) خود افزایش داده است و RSI نیز ضعیف شده است.

در حال حاضر، این شاخص در 45.58 دنبال می شود، اما به نظر می رسد که به سمت یک طبقه در 42.30 حرکت می کند، که احتمالاً برای بازگرداندن ETH به زیر 1600 دلار کافی خواهد بود.

انتظار دارید اتریوم در این آخر هفته چقدر پایین بیاید؟ نظرات خود را در نظرات زیر بیان کنید.

دوست داری تحلیل های رایگان ما رو ببنی تارگت میزنه یا نه ؟ کلیک کن تا ببینی

2,075
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست