کمپین Game-Show توسط SEC - آکادمی بیتریم

کمپین Game-Show توسط SEC

SEC کمپین Game-Show را راه اندازی می کند تا سرمایه گذاران را به شیوه ای بازیگوش آموزش دهد – شامل رمزنگاری

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک کمپین نمایش بازی راه اندازی کرده است تا به سرمایه گذاران کمک کند تا تصمیمات آگاهانه “به روشی بازیگوش” بگیرند. یکی از شرکت کنندگان در نمایش بازی، گوش دادن به یک سلبریتی و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را انتخاب کرد.

SEC "کمپین خدمات عمومی با موضوع نمایش بازی" را آغاز کرد - آکادمی بیتریوم

SEC “کمپین خدمات عمومی با موضوع نمایش بازی” را آغاز کرد

دفتر آموزش سرمایه گذاران و حمایت از SEC هفته گذشته از “یک کمپین خدمات عمومی با موضوع نمایش بازی” رونمایی کرد. این کمپین با عنوان “Investomania” با هدف “کمک به سرمایه گذاران در تصمیم گیری آگاهانه سرمایه گذاری و جلوگیری از تقلب” است.

این کمپین دارای یک اسپات تلویزیونی 30 ثانیه‌ای، آزمون‌های تعاملی، و ویدیوهای اطلاعاتی 15 ثانیه‌ای درباره دارایی‌های رمزنگاری، تماس‌های حاشیه‌ای و بازده تضمین‌شده است، SEC توضیح داد:

این کمپین سرمایه‌گذاران را تشویق می‌کند تا در مورد سرمایه‌گذاری‌ها تحقیق کنند و اطلاعاتی را از منابع قابل اعتماد دریافت کنند تا ریسک‌ها را قبل از سرمایه‌گذاری درک کنند.

در اسپات تلویزیونی، مجری برنامه بازی از دو شرکت کننده می خواهد که یک مربع را روی تخته بازی ویدیویی با گزینه های سرمایه گذاری انتخاب کنند. آنها شامل شایعات اینترنتی، تأیید افراد مشهور، نکات سهام از عموی شما، ارز دیجیتال به ماه، ترس از دست دادن (FOMO)، سهام میم، لامپ لاله، بازده تضمین شده، و زمان بندی بازار بودند.

یکی از ویدیوهای 15 ثانیه ای در مورد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال بود. در این ویدئو، یک فرد مشهور سرمایه‌گذاران را تشویق می‌کند تا از توصیه‌های آنها استفاده کرده و دارایی‌های رمزنگاری شده را خریداری کنند.

SEC کمپین Game-Show - آکادمی بیتریوم

SEC توضیح داد:

پس از اینکه شرکت کنندگان انتخاب خود را انجام دادند، این ویدئو به شیوه ای سرگرم کننده و کمدی، عواقب یک انتخاب خوب یا بد را نشان می دهد.

SEC خاطرنشان کرد: “گاهی اوقات ممکن است سرمایه گذاری مانند یک بازی به نظر برسد.” کمپین خدمات عمومی «Investomania» ما از مفهوم نمایش بازی استفاده می‌کند تا به سرمایه‌گذاران به شیوه‌ای بازیگوش آموزش دهد که سرمایه‌گذاری یک بازی نیست و آنها باید هنگام تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری دقت لازم را انجام دهند.»

سازمان نظارت بر اوراق بهادار به این نتیجه رسید:

خط آخر – با آینده مالی خود بازی نکنید.

نظر شما در مورد این کمپین بازی SEC چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

650
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست