نماینده بریتانیا - آکادمی بیتریوم

نماینده بریتانیا خواستار مقررات “لیبرال” رمزنگاری شد

به گزارش آکادمی بیتریوم نماینده بریتانیا خواستار مقررات “لیبرال” رمزنگاری شد – گفت “هیچ کشوری نمی تواند این انقلاب را متوقف کند”

مت هنکاک، نماینده بریتانیا: هیچ کشوری نمی تواند انقلاب رمزنگاری را متوقف کند

نماینده بریتانیا خواستار مقررات "لیبرال" رمزنگاری شد - آکادمی بیتریوم

مت هنکاک، عضو پارلمان بریتانیا، خواستار مقررات “لیبرال” ارزهای دیجیتال شد و خاطرنشان کرد که هیچ کشوری نمی تواند انقلاب کریپتو را متوقف کند.

جالب اینجاست که  این قانونگذار تاکید کرد: «من از ایده حمایت‌کننده این که تنظیم‌کننده‌ها به مردم می‌گویند با پول‌هایشان چه کاری می‌توانند انجام دهند و چه کاری نمی‌توانند انجام دهند، متنفرم».

نماینده بریتانیا خواهان مقررات رمزنگاری «لیبرال» است

مت هنکاک، یکی از اعضای محافظه‌کار پارلمان و وزیر بهداشت سابق بریتانیا، در این هفته بر اهمیت داشتن یک چارچوب نظارتی «لیبرال» برای ارزهای دیجیتال تاکید کرد.

این قانونگذار در مصاحبه ای با UKTN که روز جمعه منتشر شد، توضیح داد که فروش ارز در بازار کریپتو اعتماد او به این بخش را متزلزل نکرده است. وی به این خبرگزاری گفت:

با آکادمی بیتریوم بیشتر آشنا شوید

هیچ کشوری نمی تواند جلوی این انقلاب را بگیرد. ما فقط می توانیم انتخاب کنیم که آیا این اتفاق در سواحل ما رخ می دهد یا از جای دیگر برای ما اتفاق می افتد.

هنکوک در سخنرانی اصلی خود در کنفرانس چهارمین سالگرد کریپتو A.M، خواستار یک سیستم مالیاتی “جذاب” و رژیم نظارتی “لیبرال” شد تا به بریتانیا کمک کند تا به “حوزه قضایی انتخابی برای ارزهای دیجیتال” تبدیل شود. وی تاکید کرد: بریتانیا زمانی موفق می شود که از فناوری جدید استقبال کند.

او با تکرار دیدگاه خود مبنی بر اینکه چارچوب های نظارتی برای کریپتو باید لیبرال باشد تا به صنعت نوپا اجازه رشد دهد، به UKTN گفت:

من از ایده حمایت‌کننده‌ای که تنظیم‌کننده‌ها به مردم می‌گویند با پولشان چه کاری می‌توانند انجام دهند و چه کاری نمی‌توانند انجام دهند متنفرم.

این قانونگذار تاکید کرد: وظیفه رگولاتورها این است که اطمینان حاصل کنند که اطلاعات با کیفیت بالا وجود دارد و بازار به طور موثر عمل می کند. «دولت چه وظیفه ای دارد که به آنها بگوید در چه مواردی می توانند سرمایه گذاری کنند و نمی توانند؟ من فکر می کنم که این فوق العاده حمایت کننده است.”

هنکاک یکی از مدافعان کریپتو بوده است. او در ماه آوریل در کلاب کریپتو لندن گفت: «اگر مقررات درستی را دریافت کنیم کریپتو نه تنها رشد را تسریع می‌کند، بلکه سیستم‌های مالی را شفاف‌تر می‌کند و جرم و جنایت را کاهش می‌دهد. ما باید پتانسیل فناوری‌های جدید را درک کرده و از آن استفاده کنیم، نه ترس و از قدرت مخرب آن‌ها اجتناب کنیم.»

این قانونگذار همچنین از انفجار اخیر ارزهای دیجیتال terra (LUNA) و stablecoin terrausd (UST) نگران نیست. او با اشاره به اینکه شکست Terra به عنوان نمونه ای از “بلوغ بازار” عمل می کند، اشاره کرد که استیبل کوین هایی با ریسک کمتر وجود دارد. هنکاک اظهار داشت: سقوط لونا و فشار بر سایر استیبل کوین‌ها به عنوان یادآوری این موضوع است که ارزهای دیجیتال همچنان ارز هستند و قوانین قدیمی مالی همچنان اعمال می‌شوند.

نماینده پارلمان بریتانیا در ادامه به این نشریه گفت:

فناوری زیربنایی بسیار قدرتمند است … فقط به دلیل اینکه حباب دات کام در سال 2001 سقوط کرد، ما اینترنت را به عنوان یک فناوری بی اعتبار نکردیم.

خود هنکاک روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نکرده است. او توضیح داد که می‌خواهد بتواند آزادانه در مورد کریپتو بدون هیچ گونه تضاد منافع درک شده صحبت کند.

ماه گذشته، دولت بریتانیا از طرح هایی برای حمایت از پذیرش کریپتو رونمایی کرد. ریشی سوناک، صدراعظم خزانه‌داری بریتانیا نیز در ماه آوریل چندین ابتکار را برای بریتانیا برای تبدیل شدن به یک مرکز رمزنگاری جهانی، تنظیم استیبل کوین‌ها و برای رویال ضرابخانه برای ایجاد یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) فاش کرد.

نظر شما در مورد اظهارات مت هنکوک، نماینده بریتانیا چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

1,702
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست