کاهش توکن های قرارداد هوشمند - آکادمی بیتریوم

کاهش توکن های قرارداد هوشمند

ارزش قفل شده در Defi در 5 روز 5.7 میلیارد دلار از دست داد، توکن های قرارداد هوشمند 7.8 درصد در 24 ساعت کاهش یافت

کل ارزش قفل شده (TVL) در امور مالی غیرمتمرکز (defi) طی پنج روز گذشته از 14 آگوست 2022 تا کنون 8.53 درصد کاهش داشته است. در آن زمان، TVL 67.87 میلیارد دلار بود اما امروز، ارزش قفل شده در defi تقریباً 62.08 میلیارد دلار است. علاوه بر این، برترین توکن‌های پلت‌فرم قرارداد هوشمند بر اساس ارزش‌گذاری بازار امروز 372 میلیارد دلار ارزش دارند، اما در مجموع ده‌ها دارایی رمزنگاری قرارداد هوشمند در 24 ساعت گذشته 7.8 درصد از ارزش خود را از دست داده‌اند.

قرارداد توکن اقتصاد هوشمند کاهش می یابد، ارزش کل قفل شده در Defi از 14 آگوست 8.53 درصد از دست می دهد.
برترین توکن‌های قرارداد هوشمند مانند اتریوم (ETH)، بایننس کوین (BNB)، کاردانو (ADA)، سولانا (SOL)، پولکادوت (DOT) و بهمن (AVAX) همگی در مقابل دلار آمریکا. ده ها توکن قرارداد هوشمند وجود دارد و در مجموع ارزش همه آنها 347 میلیارد دلار است که بر اساس داده های بازار امروز 7.8 درصد کاهش یافته است.

اتریوم با بیشترین ارزش بازار پیشتاز است زیرا اتریوم اکنون 19.2 درصد از ارزش 1.14 تریلیون دلاری اقتصاد کریپتو را در اختیار دارد. از کل تعداد سکه های قرارداد هوشمند به ارزش 347 میلیارد دلار، ارزش بازار 208 میلیارد دلاری ETH 59.94٪ از بهترین توکن های قرارداد هوشمند را بر اساس ارزش گذاری نشان می دهد.

ارزش قفل شده در Defi در 5 روز 5.7 میلیارد دلار از دست داد، توکن های قرارداد هوشمند 7.8 درصد در 24 ساعت کاهش یافت

در عین حال، اقتصاد کریپتو قرارداد هوشمند تقریباً 32.12 درصد از ارزش 1.08 تریلیون دلاری اقتصاد کریپتو را تشکیل می دهد. در حالی که عملکرد بازار توکن های قرارداد هوشمند برتر ضعیف بوده است، ارزش قفل شده در defi یکسان بوده است. امروزه ارزش 62.08 میلیارد دلاری در پروتکل‌های متعدد defi موجود است و آمارهای defillama.com به تفصیل پروتکل Makerdao را با 13.45% تسلط دارد.

ارزش قفل شده در Defi در 5 روز 5.7 میلیارد دلار از دست داد، توکن های قرارداد هوشمند 7.8 درصد در 24 ساعت کاهش یافت

داده ها نشان می دهد که پروتکل defi TVL Makerdao در 19 اوت، حدود 8.35 میلیارد دلار است. پس از Makerdao TVL، برترین پروتکل‌های defi امروز TVL شامل Lido (7.62 میلیارد دلار)، Aave (6.91 میلیارد دلار)، Curve Finance (5.98 میلیارد دلار)، Uniswap (5.88 میلیارد دلار)، Convex Finance (4.32 میلیارد دلار) و Justlend (3.27 میلیارد دلار) است. از نظر بلاک چین با بزرگترین معیار TVL، اتریوم با 36.31 میلیارد دلار یا 59.04 درصد از TVL همچنان قهرمان حاکم است.

پس از اتریوم به ترتیب Tron، Binance Smart Chain، Polygon، Avalanche، Solana، Cronos، Arbitrum، Optimism و Fantom قرار دارند. در مقایسه با اتریوم، دومین بلاک چین بزرگ از نظر معیارهای defi TVL، Tron، 5.63 میلیارد دلار یا 9.15 درصد از 62.08 میلیارد دلاری که امروزه در پروتکل های defi قفل شده است، را به خود اختصاص می دهد.

در حالی که دهمین بلاک چین بزرگ از نظر داده‌های TVL، Fantom، حدود 588 میلیون دلار یا 0.96 درصد از TVL را در اختیار دارد، Justlend بزرگترین پروتکل defi در شبکه Tron است زیرا 58.14 درصد از 5.63 میلیارد دلار شبکه را در اختیار دارد. ، یا 3.27 میلیارد دلار به ارزش دلار. بزرگترین پروتکل Defi بایننس Smart Chain Pancakeswap است، Polygon’s MM Finance، بزرگترین پروتکل Avalanche Aave و Solana’s Marinade Finance است.

با توجه به اینکه اتریوم بالاترین زنجیره تعریف است، پروتکل برتر موقعیت بدهی وثیقه‌شده (CDP) این شبکه Makerdao است، بزرگترین نرم‌افزار استیکینگ مایع Lido است، و Uniswap از نظر پلت‌فرم‌های تبادل غیرمتمرکز اتریوم (dex) بر جایگاه حاکم است. Aave بزرگترین برنامه وام دهی اتریوم است، پل WBTC بیشترین ارزش قفل شده را دارد و Convex Finance بالاترین پروتکل بازدهی اتریوم از نظر TVL است.

نظر شما در مورد اقدام بازار مالی غیرمتمرکز این هفته و ارزش قفل شده در این پروتکل ها چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

 

1,887
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست