ایجاد واحد کریپتو از نزدک

جدیدترین اخبار ایجاد واحد کریپتو از نزدک (Nasdaq)

نزدک واحد کریپتو ایجاد می کند

– شاهد افزایش تقاضا برای دارایی های دیجیتال در میان سرمایه گذاران نهادی

نزدک با اشاره به افزایش تقاضا برای دارایی‌های دیجیتال در میان سرمایه‌گذاران نهادی در سال‌های اخیر، راه‌اندازی «دارایی‌های دیجیتال نزدک» را اعلام کرده است. در ابتدا، واحد جدید کریپتو راه حل های نگهداری بیت کوین و اتر را به سرمایه گذاران نهادی ارائه می دهد.

نزدک واحد رمزنگاری را تأسیس کرد.

نزدک (Nasdaq: NDAQ)، دومین بورس بزرگ جهان، روز سه‌شنبه راه‌اندازی کسب‌وکار جدیدی به نام «دارایی‌های دیجیتال نزدک» را اعلام کرد. در ابتدا، Nasdaq Digital Assets یک راه حل نگهداری در سطح سازمانی را توسعه خواهد داد، جزئیات اعلامیه، و افزود:

راه حل حضانت نزدک بهترین ویژگی های کیف پول های رمزنگاری گرم و سرد را گرد هم می آورد.

تال کوهن، رئیس بازارهای آمریکای شمالی در نزدک، به بلومبرگ گفت که گروه جدید ارز دیجیتال در ابتدا خدمات نگهداری بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را به سرمایه گذاران نهادی ارائه خواهد کرد.

Ira Auerbach که خدمات کارگزاری اصلی را در صرافی ارزهای دیجیتال Gemini اداره می کرد، رهبری واحد جدید را بر عهده خواهد داشت. پیشنهاد نزدک منوط به تایید مقررات در حوزه های قضایی مربوطه است.

برای مشاهده جدیدترین اخبار ارز دیجیتال کلیک کن!

آدنا فریدمن، رئیس و مدیر عامل نزدک، توضیح داد: «دارایی‌های دیجیتال نزدک بر اساس راه‌حل‌های موفقی است که ما در سال‌های اخیر برای خدمت به اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال معرفی کرده‌ایم، از جمله فناوری بازار برای مبادلات دارایی‌های دیجیتال، ارائه‌های ضد جرائم مالی رمزنگاری‌شده. و راه حل های شاخص مرتبط با رمزنگاری برای محصولات قابل مبادله.”

کوهن خاطرنشان کرد:

تقاضا در میان سرمایه گذاران نهادی برای مشارکت در دارایی های دیجیتال در سال های اخیر افزایش یافته است و نزدک موقعیت خوبی برای تسریع پذیرش گسترده تر و ایجاد رشد پایدار دارد.

نزدک همچنین روز سه‌شنبه اعلام کرد که «فناوری ضد جرم مالی خود را با قابلیت‌ها و پوشش‌های جدید برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترش می‌دهد».

جزئیات این شرکت:

Nasdaq از طریق محصولات Verafin و Surveillance خود مجموعه ای جامع از قابلیت های تشخیص رمزنگاری خاص را راه اندازی کرده است.

در این اطلاعیه، ابزارهای جدید به شرکت این امکان را می‌دهند که به طور موثر ریسک‌ها را کاهش داده و نظارت مستمر بر ضد پولشویی، کشف تقلب، و سوء استفاده از بازار در دارایی‌های سنتی و دیجیتال، فیات و ارزهای دیجیتال، و فعالیت‌های داخلی و خارجی ارائه کند. یادداشت.

جیمی کینگ، رئیس بخش مبارزه با جرایم مالی در نزدک گفت: «از آنجایی که دنیای دارایی‌های دیجیتال در حال تکامل است و با امور مالی سنتی همگرا می‌شود، ارائه مجموعه‌ای از راه‌حل‌های فناوری لازم برای محافظت از مشارکت‌کنندگان در سراسر اکوسیستم مالی بسیار مهم است.

نظر شما در مورد تاسیس یک واحد رمزنگاری نزدک چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

2,086
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست