راه اندازی GPT 4 Openai و افزایش دارایی های رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی

یک خبر جذاب در رابطه با افزایش ارزهای دیجیتال مبتی بر روش هوش مصنوعی داریم. احتمالا تا کنون اصطلاح ChatGPT را شنیده اید که توانایی پاسخ گویی به مسائلی که پیچیدگی خود را دارند را بدهند. اما در این خبر قصد داریم در رابطه فناوری GPT 4 صحبت کنیم چراکه باعث رشد بعضی از رمزارزها شده است، پس تا انتهای این خبر همراه ما باشید.

راه اندازی GPT 4 Openai باعث افزایش دارایی های رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی شد

پس از انتشار GPT 4 توسط Openai، یک محصول یادگیری عمیق و هوش مصنوعی، ارزش دارایی های رمزنگاری مت6مرکز بر هوش مصنوعی افزایش یافته است. توکن AGIX پروژه Singularitynet در 24 ساعت گذشته 25.63 درصد افزایش یافته است. طی هفت روز گذشته، چهار ارز از پنج ارز دیجیتال برتر مبتنی بر هوش مصنوعی، افزایش دو رقمی در برابر دلار آمریکا داشته اند.

تاثیر انتشار GPT 4 بر ارز AI Centric

در 14 مارس 2023 (23 اسفند 1401)، Openai تکرار بعدی یادگیری عمیق و هوش مصنوعی (AI) را با انتشار GPT 4، که در غیر این صورت به عنوان Chat GPT 4 شناخته می شود، راه اندازی کرد. Openai در روز سه‌شنبه توضیح داد که محصول جدید یک نقطه عطف است زیرا تصاویر و ورودی‌های متن را می‌پذیرد و خروجی‌های متن را منتشر می‌کند.

GPT 4 همچنین معیارهای مختلف حرفه ای و آکادمیک را بهتر از نسخه GPT 3.5 پشت سر گذاشته است. علاوه بر این، در روز سه‌شنبه، نشان داده شد که GPT 4 قادر به بررسی قرارداد هوشمند اتریوم و شناسایی باگ‌ها و آسیب‌پذیری‌های خاص است.

Conor Grogan، مدیر Coinbase روز سه‌شنبه توضیح داد: «من یک قرارداد زنده اتریوم را در GPT 4 گذاشتم. «در یک لحظه، تعدادی از آسیب‌پذیری‌های امنیتی را برجسته کرد و به مناطق سطحی اشاره کرد که می‌توان از قرارداد بهره‌برداری کرد. سپس روش خاصی را تأیید کرد که من می‌توانم از قرارداد استفاده کنم.»

گروگان همچنین به نحوه بهره برداری از قرارداد هوشمند در سال 2018 اشاره کرد و GPT 4 توانست اکسپلویت های مورد استفاده را شناسایی کند. از زمان انتشار GPT 4 Openai، توکن های مبتنی بر هوش مصنوعی از مزایای تبلیغات محصول بهره می برند.

پنج دارایی برتر ارز دیجیتال متمرکز بر هوش مصنوعی از نظر ارزش بازار در 15 مارس 2023. (24 اسفند 1401)

در حال حاضر، آمار بازار از cryptoslate.com نشان می دهد که 74 دارایی رمزنگاری فهرست شده مرتبط با مفاهیم هوش مصنوعی، 3.9 میلیارد دلار ارزش دارند. 9 مورد از ده دارایی برتر رمزنگاری هوش مصنوعی طی 24 ساعت گذشته بین 0.6 تا 25.63 درصد افزایش یافته اند.

Singularitynet (AGIX) در طول روز 25.63 درصد و در ماه گذشته 28.97 درصد افزایش یافته است. نمودار (GRT) نسبت به روز گذشته 3.63 درصد و این هفته 11.92 درصد افزایش یافته است. Fetch.ai (FET) در 24 ساعت گذشته 9.98 درصد و در هفته 10.17 درصد رشد داشته است. علاوه بر این، پروتکل اقیانوس (OCEAN) امروز 9.35 درصد و طی هفت روز گذشته 17.39 درصد افزایش یافته است.

در حالی که پنجمین ارز دیجیتال متمرکز بر هوش مصنوعی نسبت به روز گذشته 5.17 درصد رشد داشته است، iexec rlc (RLC) در این ماه 20.92 درصد از ارزش خود در برابر دلار کاهش یافته است. همچنین تنها ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی در بین پنج ارز برتر است که در این هفته کاهش یافته است. چهار شرکت برتر، GRT، AGIX، FET و OCEAN، ادعای افزایش دو رقمی در دوره هفت روزه داشته اند.

دیگر سودآوران قابل توجه دارایی‌های رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی در این هفته شامل کورتکس (CTXC) با 24.96٪ افزایش و singularitydao (SDAO) است که در هفت روز گذشته 18.54٪ افزایش یافته است. یک بازنده قابل توجه در این هفته، هوش مایع alethea (ALI) بود که 8.63 درصد در برابر دلار آمریکا کاهش داشت.

پیشنهادات و نظرات با آکادمی بیتریوم

خب دوستان به انتهای این خبر جذاب از آکادمی بیتریوم رسیدیم حتما نظر خود را در مورد تاثیر هوش مصنوعی بر بازار کریپتو را با ما با اشتراک بگذارید.

6,844
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست