پلتفرم NFT فیفا برای طرفداران

فدراسیون بین‌المللی فوتبال، فیفا، از راه‌اندازی آتی پلتفرم NFT برای طرفداران این ورزش در سراسر جهان خبر داد. این سازمان وعده داده است که FIFA+ Collect کلکسیون های دیجیتالی را ارائه می دهد که بهترین لحظات بازی در جام های جهانی فیفا را تداوم می بخشد.

فیفا پلتفرم NFT را در مشارکت با شرکت بلاک چین الگواند توسعه می دهد

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در حال آماده شدن برای افتتاح پلت فرم جدید خود برای توکن های غیرقابل تعویض (NFT) در اواخر این ماه است. این سازمان در یک بیانیه مطبوعاتی که روز جمعه منتشر شد، گفت: در آغاز، FIFA+ Collec مجموعه‌ای از مجموعه‌های اولیه توکن‌ها را منتشر می‌کند و جزئیات مربوط به مجموعه‌های انحصاری و محدود آینده را معرفی می‌کند.

مجموعه‌های دیجیتالی لحظات به یاد ماندنی مسابقات فوتبال را نشان می‌دهند و هنر و تصاویر نمادینی از مسابقات جام جهانی فوتبال و جام جهانی زنان فیفا را به نمایش می‌گذارند. رومی گای، مدیر بازرگانی فیفا، توضیح داد: «این اعلامیه هیجان‌انگیز کلکسیون‌های فیفا را در دسترس هر طرفدار فوتبال قرار می‌دهد و توانایی مالکیت بخشی از جام جهانی را دمکراتیک می‌کند.»

Fandom در حال تغییر است و طرفداران فوتبال در سرتاسر جهان به روش‌های جدید و هیجان‌انگیزی با بازی درگیر می‌شوند… درست مانند یادگاری‌های ورزشی و برچسب‌ها، این فرصتی در دسترس برای طرفداران در سراسر جهان است تا با بازیکنان مورد علاقه خود، لحظات و موارد دیگر در پلتفرم‌های جدید درگیر شوند.

FIFA+ Collect در FIFA+، پلتفرم دیجیتالی فدراسیون که دسترسی به بازی‌های زنده فوتبال از سراسر جهان، بازی‌های تعاملی، اخبار، اطلاعات مسابقات و سایر محتوای اصلی را فراهم می‌کند، در دسترس خواهد بود. FIFA+ Collect در ابتدا به سه زبان – انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی – و در آینده در سراسر دستگاه های وب و تلفن همراه راه اندازی خواهد شد.

پلتفرم NFT فیفا به عنوان بخشی از همکاری با Algorand که اوایل سال جاری اعلام شد ایجاد شده است. دبلیو شان فورد، مدیرعامل موقت این شرکت گفت: «تعهدی که فیفا برای ایجاد پل به Web3 که توسط Algorand انجام شده است، گواهی بر روحیه نوآورانه و تمایل آنها به تعامل مستقیم و یکپارچه با هواداران فوتبال است. در ماه مه، فیفا و شرکت فناوری بلاک چین در آستانه جام جهانی فوتبال 2022 در قطر بر سر یک قرارداد حمایت مالی و مشارکت فنی توافق کردند.

آیا انتظار دارید فیفا در آینده ابتکارات دیگری در رابطه با رمزنگاری داشته باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

1,993
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست