فلیکس کپیتال و وب 3

فلیکس کپیتال و وب 3

فلیکس کپیتال 600 میلیون دلار برای افزایش نمایش وب 3 جمع آوری می کند

فلیکس کپیتال

Felix Capital، یک شرکت VC مستقر در لندن، 600 میلیون دلار در چهارمین دور جمع‌آوری سرمایه خود جمع‌آوری کرده است، که این بزرگترین تا کنون است. این شرکت که در تجارت و استارت‌آپ‌های پول‌ساز سرمایه‌گذاری می‌کند، در حال برنامه‌ریزی است تا بخشی از سرمایه‌های جمع‌آوری‌شده را برای افزایش نمایش Web3 خود به عنوان بخشی از استراتژی تجاری جدید خود استفاده کند.

فلیکس کپیتال  شامل Web3 در طرح کسب و کار است

شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر از سراسر جهان اکنون چشمان خود را به Web3 معطوف کرده‌اند، حوزه جدیدی که اینترنت و رمزارز را در هم می‌پیچد. یکی از این شرکت ها فلیکس کپیتال، یک شرکت VC مستقر در لندن است که طرح تجاری خود را گسترش داده است تا Web3 را به عنوان بخشی از منافع فعلی خود در بر بگیرد. با آخرین دور جمع آوری کمک مالی، این شرکت 600 میلیون دلار به دست آورد که از هدف اولیه 500 میلیون دلاری خود فراتر رفت.

برای این شرکت، این چهارمین و بزرگترین جمع آوری سرمایه تا به امروز است که کل دارایی های تحت مدیریت آن را به 1.2 میلیارد دلار رسانده است. در یک پست وبلاگی، این شرکت توضیح داد که این سرمایه برای حمایت از 20 تا 25 شرکت دیگر طی چند سال آینده در سراسر اروپا و آمریکای شمالی استفاده خواهد شد.

این شرکت درباره گنجاندن عناصر Web3 در سرمایه گذاری های بعدی خود اظهار داشت:

ما در حال گسترش حوزه‌های مورد علاقه‌مان هستیم، و برنامه‌ریزی می‌کنیم که قرار گرفتن در معرض Web3، پلتفرمی جدید برای خلاقیت، جامعه و البته کارآفرینی را افزایش دهیم. اضطرار برای داشتن یک سبک زندگی پایدارتر یک موضوع محوری فزاینده خواهد بود، در راستای ماموریت ما برای مشارکت با بنیانگذارانی که می خواهند تأثیر مثبتی بر جهان داشته باشند.

فردریک کورت، رئیس فلیکس کاپیتال، معتقد است که رکود فعلی بازار بر عملکرد آن تأثیری نمی‌گذارد، زیرا سرمایه‌گذاری‌های این شرکت «اساساً یک تجارت بلندمدت است و ساخت یک شرکت عالی به زمان طولانی نیاز دارد».

انفجار سرمایه گذاری Web3

Web3 در حال تبدیل شدن به یک موضوع تکراری برای VCهایی است که می خواهند تمرکز سرمایه گذاری خود را گسترش دهند. فلیکس کپیتال تنها یکی از شرکت هایی است که قصد دارد از شرکت ها در محیط Web3 حمایت کند و تعدادی دیگر از شرکت ها نیز بخشی از سرمایه گذاری خود را به این حوزه جدید اختصاص داده اند.

در 9 ژوئن، Solana Ventures، بازوی سرمایه گذاری Solana، اعلام کرد که 100 میلیون دلار برای حمایت از محصولات و شرکت های مبتکر وب 3 در کره جنوبی اختصاص خواهد داد. همچنین، در 3 ژوئن، بایننس لبز از راه‌اندازی یک صندوق 500 میلیون دلاری با تمرکز بر شرکت‌هایی که پیشنهاد گسترش کارکردهای رمزنگاری با استفاده از بلاک چین و فناوری Web3 را دارند، گزارش داد.

نظر شما در مورد صندوق 600 میلیون دلاری Web3 فلیکس کپیتال چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

653
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست