رئیس فدرال رزرو و تورم - آکادمی بیتریوم

رئیس فدرال رزرو و تورم

رئیس فدرال رزرو با استناد به “خطر قابل توجه تورم بالا در سال آینده” از افزایش بیشتر نرخ 75 واحد در ثانیه حمایت می کند.

میشل بومن، فرماندار فدرال رزرو می گوید که از افزایش مداوم نرخ بهره 75 واحدی حمایت می کند «تا زمانی که تورم در مسیر ثابتی برای کاهش قابل توجه قرار گیرد» و با اشاره به «خطر قابل توجه تورم بالا در سال آینده برای مایحتاج ضروری از جمله غذا، مسکن، سوخت و وسایل نقلیه است. ” رئیس فدرال رزرو همچنین خاطرنشان کرد که دارایی های رمزنگاری شده “می توانند از وضوح بیشتر نظارتی بهره مند شوند.”

تحلیل های روزانه ارزهای دیجیتال از آکادمی بیتریوم

بومن فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ تورم، مقررات رمزنگاری

میشل دبلیو بومن، فرماندار فدرال رزرو، روز شنبه در یک سخنرانی در اجلاس مدیران ارشد اجرایی و مدیران ارشد سال 2022 که توسط انجمن بانکداران کانزاس حمایت می شد، اقتصاد ایالات متحده و تلاش های فدرال رزرو برای مبارزه با تورم را مورد بحث قرار داد.

او با اشاره به تصمیم کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) مبنی بر افزایش 75 واحد پایه نرخ بهره فدرال در جلسه ژوئیه، حمایت خود را از این افزایش و دیدگاه FOMC اعلام کرد که “افزایش مداوم در جلسات آینده مناسب خواهد بود.”

رئیس فدرال رزرو با تاکید بر حمایت خود از “تداوم افزایش تا زمانی که تورم در مسیر ثابتی برای کاهش قابل توجه قرار گیرد”، اظهار داشت:

نظر من این است که تا زمانی که شاهد کاهش تورم به شکلی ثابت، معنادار و پایدار باشیم، افزایش‌هایی با اندازه مشابه باید روی میز باشد.

بومن سپس تصمیم خود را برای حمایت از افزایش نرخ بهره 75 واحد در ثانیه توضیح داد.

وی خاطرنشان کرد که تورم در ماه ژوئن به افزایش خود ادامه داد و به 9.1 درصد رسید که توسط شاخص قیمت مصرف کننده اندازه گیری شد. او توضیح داد: «این یکی دیگر از آمارهای نگران‌کننده بالاست و با وجود انتظار بسیاری از پیش‌بینی‌کنندگان مبنی بر اینکه تورم در اوایل سال به اوج خود رسیده است، رکورد بالاتری در 40 سال گذشته به ثبت رساند. او با اشاره به فقدان «نشانه‌های مشخصی که این انتظار را تأیید می‌کند»، گفت:

قبل از اینکه کاهش فشار تورم را در چشم انداز خود بگنجانم، باید شواهد روشنی از این کاهش ببینم.

او سپس برخی از علل زمینه‌ای تورم بیش از حد را بیان کرد، مانند «مسائل زنجیره تأمین، از جمله موارد مربوط به سیاست‌های مهار کووید در چین، عرضه مسکن محدود، درگیری‌های جاری در اوکراین، محرک‌های مالی و محدودیت‌های تولید انرژی داخلی».

وی با اشاره به تاثیر منفی افزایش قیمت مواد غذایی، مسکن و انرژی بر آمریکایی ها تاکید کرد: این کاملاً حیاتی است که ما به استفاده از ابزارهای سیاست پولی خود ادامه دهیم تا زمانی که در بازگرداندن تورم به هدف 2 درصدی خود موفق باشیم. بومن بار دیگر تاکید کرد که فدرال رزرو وظیفه دارد طبق دستور کنگره، تورم را به 2 درصد کاهش دهد.

رئیس فدرال رزرو همچنین خاطرنشان کرد که کسب و کارها نیز از تورم بالا از طریق افزایش و نوسان قیمت نهاده ها رنج می برند. وی با اشاره به اینکه انتظار ندارد اجاره بها در آینده نزدیک به همراه قیمت بالای بنزین و ادامه ریسک تورم ناشی از قیمت وسایل نقلیه موتوری کاهش یابد، هشدار داد:

من خطر تورم بالا را در سال آینده برای کالاهای ضروری از جمله غذا، مسکن، سوخت و وسایل نقلیه می بینم.

بومن همچنین انتظار دارد که درگیری روسیه و اوکراین ادامه یابد و افزود که اثرات اختلال در حمل و نقل محصولات کشاورزی و محدودیت در تامین انرژی از روسیه همچنان یک مشکل مهم باقی خواهد ماند.

فرماندار بومن همچنین در سخنرانی خود به مقررات ارزهای دیجیتال اشاره کرد و گفت:

حوزه دیگری که می تواند از شفافیت نظارتی بیشتر بهره مند شود، دارایی های دیجیتال از جمله استیبل کوین ها و دارایی های رمزنگاری شده است.

رئیس فدرال رزرو خاطرنشان کرد: «برخی از بانک‌ها در حال بررسی گسترش طیف وسیعی از فعالیت‌های رمزنگاری، از جمله نگهداری، اعطای وام با پشتوانه وثیقه رمزنگاری، و تسهیل خرید و فروش این دارایی‌ها برای مشتریان خود هستند.» در غیاب راهنمایی روشن، بانک‌ها باید با تنظیم‌کننده اصلی خود مشورت کنند و هنگام تعامل با مشتریان در این نوع فعالیت‌ها احتیاط کنند.»

نظر شما در مورد اظهارات میشل بومن، فرماندار فدرال رزرو چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

1,719
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست