هش ریت اتریوم

تغییرات قدرت هش ریت اتریوم ✅ Ethereum Classic Hashrate یک رکورد دیگر را ثبت می کند!

در 31 آگوست 2022، هش ریت اتریوم کلاسیک به بالاترین حد تاریخ (ATH) امسال در ارتفاع بلوک 15,850,811 رسید. قدرت هش جهانی اتریوم کلاسیک روز چهارشنبه از منطقه 40 تراهش در ثانیه (TH/s) فراتر رفت. علیرغم این واقعیت که هش ریت شبکه بسیار افزایش یافته است، هش ریت اتریوم نسبتاً بدون تغییر باقی می ماند و چیزی بیش از 1000 تراش در ثانیه (TH/s) اختصاص داده شده به شبکه است.

66 استخر ماینینگ بیش از 1000 تراهش را به اتریوم اختصاص داده اند، هش ریت شبکه ثابت و بدون تغییر باقی می ماند.
در زمان نگارش این اخبر، کل سختی اتریوم 12374533505752422 است، و زمانی که سختی کل در عرض 13 روز به 5875000000000000000 برسد، شبکه از یک شبکه اثبات کار (PoW)-(Proof of Work) تغییر خواهد کرد. از طریق The Merge.

وقتی انتقال به پایگاه کد گذاری شد، استخراج‌کنندگان اتریوم (ETH) دیگر نمی‌توانند ارز دیجیتال را استخراج کنند. در حال حاضر تقریباً 66 استخر استخراج اتر وجود دارد که هش را به اتریوم اختصاص می دهند و 1.04 پتاهاش در ثانیه (PH/s) یا 1040 (TH/s) قدرت هش را نشان می دهند.

قدرت هش ریت اتریوم در سپتامبر ۲۰۲۲

هش اتریوم (ETH) در 1 سپتامبر 2022.

هنگامی که این تغییر رخ می دهد، استخراج کنندگان Ethash باید شبکه دیگری را استخراج کنند و می توانند بلاک چین هایی مانند Ethereum Classic، Ravencoin، Beam و Ergo را انتخاب کنند. طی دو ماه گذشته به طور گسترده گزارش شده است که بسیاری بر این باورند که شبکه Ethereum Classic (ETC) از پاداش استخراج‌کنندگان اتریوم که به زنجیره دیگری مهاجرت می‌کنند، بهره می‌برد.

Ethereum Classic Hashrate Taps Another All-Time High, ETH Hashpower Remains Unchanged

هش اتریوم کلاسیک (ETC) در 1 سپتامبر 2022.

در واقع، ETC در چند وقت اخیر افزایش یافته است و در 31 آگوست 2022، هش ریت شبکه به ATH با 40.73 TH/s در ارتفاع بلوک 15،850،811 رسید. با این حال، در حالی که هش ریت اتریوم در پایان ماه ژوئن کمی کاهش یافته است، از اول جولای 2022 تقریباً ثابت مانده است.

آینده اتریوم کلاسیک چگونه است؟

اتریوم کلاسیک ممکن است طی دو هفته آینده شاهد موج عظیمی از قدرت هش اختصاصی باشد
هش ریت اتریوم در 62 روز گذشته اندکی افزایش داشته است و تراهش اضافه شده همان مقدار قدرت هش است که کل زنجیره ETC را ایمن می کند. هش ریون کوین، بیم و ارگو ممکن است از نظر قدرت هش افزایش جزئی را ثبت کرده باشند، اما هیچ چیزی در مقایسه با افزایش ETC ثبت شده از هفته اول آگوست 2022 وجود ندارد.

هش ریت ETC چندین بار در این هفته و در 24 ساعت گذشته به رکورد بالایی دست یافته است. با وجود آماری که نشان می‌دهد استخراج‌کنندگان اتریوم احتمالاً تا پایان (The Merge) به استخراج اتر ادامه خواهند داد، زنجیره‌های اجماع Ethash مانند ETC ممکن است طی دو هفته آینده شاهد موج عظیمی از قدرت هش اختصاصی باشند.

تعدادی از استخرهای استخراج بزرگ از جمله Ethermine و Antpool توضیح داده اند که قصد دارند استخراج اتر را به روش PoW متوقف کنند و از انتقال ETH 2.0 پشتیبانی خواهند کرد. علاوه بر این، Ethermine راه‌اندازی یک سرویس استیکینگ مایع را به زنجیره ETH 2.0 اعلام کرد و Antpool یک بار گفت که ۱۰ میلیون دلار از منابع خود را به اکوسیستم Ethereum Classic اختصاص می‌دهد.

هر دو استخر ماینینگ (Ethermine، Antpool) و بسیاری دیگر در حال حاضر ETC را استخراج می‌کنند و به شرکت‌کنندگان در استخر پیشنهاد می‌کنند که زنجیره اجماع Ethash دیگری مانند ETC، RVN، BEAM، یا ERGO را در هنگام ادغام انتخاب کنند. زمانی که موج هش ریت می آید حدس هر کسی است، زیرا استخراج اتریوم (ETH) در مقایسه با استخراج سکه هایی که از سایر الگوریتم های اجماع استفاده می کنند بسیار سودآور است.

آمار روز پنجشنبه، 1 سپتامبر 2022، ساعت 11:00 صبح (EST) نشان می دهد که استخراج کننده جدید Ethash Bitmain، Antminer E9 با 2400 مگا هش در ثانیه (MH/s) می تواند روزانه 47.72 دلار سود برآورد کند. یک Innosilicon A11 با 1500 MH/s می تواند روزانه 26.52 دلار سود اتر داشته باشد.

نظر شما در مورد هش ریت اتریوم کلاسیک که در 31 آگوست به بالاترین حد خود رسیده است چیست؟ چه زمانی انتظار دارید یکی از این شبکه های اجماع Ethash موجی از قدرت هش را دریافت کند؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

653
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست