مدرس Defi و اتریوم 2.0 - آکادمی بیتریوم

مدرس Defi و اتریوم 2.0

مدرس Defi می گوید 22 میلیارد دلار وجوه ETH 2.0 بلافاصله پس از انتقال PoS نقد نمی شود

با نزدیک‌تر شدن انتقال اتریوم به اثبات سهام (PoS) و هش‌ریت شبکه به بالاترین حد خود، قرارداد اتریوم 2.0 با استفاده از نرخ‌های ارز امروزی اتریوم به 13 میلیون اتر به ارزش 22.6 میلیارد دلار نزدیک می‌شود. علاوه بر این، به گفته یکی از مربیان امور مالی غیرمتمرکز (defi)، اتریوم به ارزش 22.6 میلیارد دلار که به رشد خود ادامه می‌دهد، تا زمانی که به‌روزرسانی دیگری پس از The Merge اعمال نشود، باز نمی‌شود.

قرارداد اتریوم 2.0 به 13 میلیون اتر قفل شده است – مدرس Defi می گوید ادغام یک کاتالیزور قیمت منفی نخواهد بود

در 4 ژوئن 2022، صفحه وب etherscan.io که میزبان قرارداد اتریوم 2.0 است، نشان می دهد که 12.785.941 اتر در قرارداد قفل شده است. قرارداد اتریوم 2.0 وجوهی را برای تعداد زیادی اعتبارسنجی ETH نگه می‌دارد، زیرا برای تبدیل شدن به اعتبار 32 اتریوم نیاز است. هر روز، مقدار مناسبی از اعتبارسنجی‌ها وجوه را در قرارداد قفل می‌کنند و ارزش فعلی قفل شده در قرارداد با استفاده از نرخ‌های ارز اتر امروزی به ارزش 22.6 میلیارد دلار است. در طول 24 ساعت گذشته، بیش از دوجین سپرده 32 اتر (56684 دلار) به قرارداد اضافه شده است.

مدرس Defi و اتریوم 2.0 - آکادمی بیتریوم

22.6 میلیارد دلار ETH قفل است و مایع نیست و ممکن است برای مدتی طولانی نباشد. این بدان معناست که پس از واریز 32 ETH، وجوه تا زمانی که برنامه‌ها پس از انتقال PoS هماهنگ شوند، قفل خواهند ماند. اخیراً، کورپی، مدرس امور مالی غیرمتمرکز (defi) موضوعی را در مورد این فرض منتشر کرد که 12.7 میلیون اتر بلافاصله پس از The Merge باز می شود و تخلیه می شود.

کورپی در توییتر توضیح داد: «من متوجه شده ام که برخی افراد ادغام را به دلیل باز کردن قفل بزرگ [اتریوم] به عنوان یک کاتالیزور قیمت منفی می دانند – این اشتباه است. «Staked [ethereum] در The Merge باز نخواهد شد. ادغام برداشت ها را فعال نمی کند. این برای ارتقای دیگر اتریوم برنامه ریزی شده است که ممکن است 6 تا 12 ماه پس از ادغام انجام شود. به عبارت دیگر، هر دو پاداش (اتریوم) و پاداش برای مدت طولانی وارد گردش نمی شوند. این مربی دفی ادامه داد:

[اتریوم] آنلاک شده به آرامی آزاد می شود. حتی زمانی که برداشت فعال باشد، همه [اتریوم] شرط بندی شده بلافاصله در دسترس نخواهند بود. یک صف خروج وجود خواهد داشت که در بدترین حالت ممکن است بیش از یک سال یا در سناریوی واقعی‌تر چندین ماه طول بکشد. [انتشار] کند خواهد بود.

مدرس Defi و اتریوم 2.0 - آکادمی بیتریوم

نظر Korpi مبنی بر اینکه سکه‌های استکینگ Ethereum Maxis به این راحتی نمی‌فروشند

اخیراً، در 4 ژوئن، در ارتفاع بلوک 14,902,285، هش ریت اتریوم به بالاترین حد خود یعنی 132 پتاهاش در ثانیه (PH/s) رسیده است. در پایان ماه می، کارمزد تراکنش‌های ETH به پایین‌ترین حد خود در 10 ماه گذشته رسید، زیرا هزینه‌های تراکنش به زیر 3 دلار کاهش یافت. در کنفرانس اخیر بدون مجوز، پرستون ون لون، توسعه‌دهنده نرم‌افزار اتریوم گفت که ادغام ممکن است در ماه آگوست رخ دهد. ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم تایید کرد که ادغام ممکن است تا ماه آگوست اجرا شود، با این حال، او نیز از تاخیرها طفره رفت.

در میان سوابق اخیر شبکه، زنجیره Beacon اتریوم سازماندهی مجدد هفت بلوکی را تجربه کرد و این نوع مسائل ممکن است باعث تاخیر انتقال PoS شود. زنجیره Beacon اتریوم زنجیره ای است که به موازات شبکه اثبات کار (PoW) اتریوم اجرا می شود. تیم بیکو، توسعه‌دهنده اتریوم اخیراً توضیح داده است که ادغام احتمالاً تا سه ماهه سوم سال 2022 فعال خواهد شد. Beiko همچنین تأکید کرد که او «به شدت پیشنهاد می‌کند» استخراج‌کنندگان اتریوم (ETH) در آینده روی ریگ‌های استخراج بیشتر سرمایه‌گذاری نکنند.

مربی Defi Korpi در ادامه موضوع توییتر خود توضیح داد که روند خروج اتریوم 2.0 کند خواهد بود. برای برداشتن [اتریوم]، یک اعتبار سنجی باید از مجموعه اعتبارسنجی فعال خارج شود، اما محدودیتی برای تعداد اعتباردهنده ها در هر دوره وجود دارد. در حال حاضر 395 هزار اعتبارسنجی (فعال + در انتظار) وجود دارد. اگر هیچ مورد جدیدی تنظیم نشود (بسیار بعید است)، خروج همه آنها 424 روز طول می کشد. Staked [ethereum] اغلب یک پشته است که هرگز نمی فروشد. کورپی افزود:

چه کسی به طور داوطلبانه [اتریوم] را برای چندین ماه قفل می کند، بدون اینکه نداند حتی چه زمانی برداشت امکان پذیر خواهد بود؟ [اتریوم] maxis، بدون شک. اکثر سهامداران [اتریوم] سرمایه گذاران بلندمدت هستند. آنها علاقه ای به فروش ندارند، به خصوص نه با قیمت های فعلی.

نظر شما در مورد بسته شدن قرارداد اتریوم 2.0 با 13 میلیون اتر چیست؟ نظر شما در مورد اظهارات کورپی و روند کندی که او توضیح داد چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

645
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست