رگولاتورهای ایالات متحده و بریتانیا در مقررات گسترده تر رمزنگاری شریک هستند - آکادمی بیتریوم

رگولاتورهای ایالات متحده و بریتانیا در مقررات گسترده تر رمزنگاری شریک هستند

رگولاتورها در ایالات متحده و بریتانیا برای بحث در مورد ابتکارات نظارتی گسترده تر ارزهای دیجیتال ملاقات کرده اند. آنها تعهد خود را به “ادامه همکاری برای حمایت از نوآوری های مالی ایمن، و همچنین تقویت نتایج نظارتی برای استیبل کوین ها در سراسر حوزه های قضایی” تایید کردند.

رگولاتورهای ایالات متحده و بریتانیا در مورد مقررات رمزنگاری با یکدیگر همکاری می کنند

وزارت خزانه داری ایالات متحده هفته گذشته بیانیه مشترکی در مورد روابط بریتانیا و ایالات متحده منتشر کرد. کارگروه تنظیم مقررات مالی.

این گروه در 21 جولای جلسه ای برگزار کرد. شرکت کنندگان شامل مقامات و کارکنان ارشد وزارت خزانه داری HM، بانک انگلستان، اداره رفتار مالی، وزارت خزانه داری ایالات متحده، هیئت فدرال رزرو، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، فدرال بودند. شرکت بیمه سپرده (FDIC)، دفتر کنترل ارز (OCC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC).

در این بیانیه توضیح داده شده است که کارگروه نظارتی مالی در سال 2008 «به منظور تعمیق همکاری‌های نظارتی دوجانبه با هدف ارتقای بیشتر ثبات مالی، تشکیل شد. حمایت از سرمایه گذار؛ بازارهای منصفانه، منظم و کارآمد؛ و تشکیل سرمایه در هر دو حوزه قضایی».

در موضوع نوآوری مالی، تنظیم‌کننده‌ها نتایج نشست مشارکت نوآوری مالی ایالات متحده و بریتانیا در ژوئن را بررسی کردند. آنها در مورد “تنظیمات دارایی های رمزنگاری شده و تحولات اخیر بازار، از جمله موارد مربوط به استیبل کوین ها، و اکتشاف ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC)” تبادل نظر کردند، خزانه داری توضیح داد:

همه شرکت کنندگان متعهد به ادامه همکاری برای حمایت از نوآوری های مالی ایمن، و همچنین تقویت نتایج نظارتی برای استیبل کوین ها در سراسر حوزه های قضایی هستند.

وزارت خزانه داری افزود: «شرکت کنندگان همچنین فرصت های آینده را برای بحث بیشتر در مورد طرح های نظارتی گسترده تر دارایی های رمزنگاری شده در نظر گرفتند.

در پایان بیانیه آمده است که رگولاتورهای ایالات متحده و بریتانیا «اهمیت تداوم مشارکت در حال انجام در نوآوری مالی جهانی را تشخیص داده و اهمیت حفظ و مشارکت بیشتر در بحث‌های چندجانبه در مورد این موضوعات را تصدیق کردند».

نیکیل راثی، مدیر اجرایی اداره رفتار مالی بریتانیا، در ماه ژوئیه گفت: “ایالات متحده و بریتانیا روابط خود را در مورد مقررات دارایی های رمزنگاری و تحولات بازار – از جمله در رابطه با استیبل کوین ها و اکتشاف ارزهای دیجیتال بانک مرکزی” تعمیق خواهند داد.

دولت بریتانیا در سخنرانی ملکه در ماه می، دستور کار قانونی خود، از جمله «پذیرش ایمن ارزهای دیجیتال» را مشخص کرد. همچنین برنامه‌ای برای تبدیل کشور به یک مرکز جهانی ارزهای دیجیتال و «مکانی مهمان‌پذیر برای کریپتو» دارد، از جمله ایجاد یک چارچوب نظارتی پویا برای ارزهای دیجیتال، تنظیم استیبل کوین‌ها و همکاری با رویال ضرابخانه برای ایجاد یک توکن غیرقابل تعویض (NFT). . هفته گذشته، کمیسیون حقوقی کشور، یک نهاد مستقل قانونی، پیشنهادهایی را برای اصلاح قوانین مربوط به دارایی های دیجیتال منتشر کرد.

نظر شما در مورد همکاری رگولاتورها در ایالات متحده و بریتانیا در ابتکارات نظارتی گسترده تر ارزهای دیجیتال چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

1,645
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست