پیش بینی صعودی بیت کوین - آکادمی بیتریوم

پیش بینی صعودی بیت کوین توسط Devere

گروه Devere یک رشد صعودی و “جهش قابل توجه” برای بیت کوین در سه ماهه چهارم پیش بینی می کند

مدیر عامل گروه Devere، یک شرکت مشاوره مالی و مدیریت دارایی، رشد صعودی و جهش قابل توجهی در قیمت بیت کوین در سه ماهه چهارم سال جاری را پیش بینی کرده است.

مدیر عامل Devere رشد صعودی را در سه ماهه چهارم برای بیت کوین پیش بینی می کند

شرکت مشاوره مالی و مدیریت دارایی Devere Group پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین در سه ماهه چهارم سال جاری به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. نایجل گرین، بنیانگذار و مدیرعامل Devere، اوایل هفته گذشته گفت:

من معتقدم که به زودی شاهد روند صعودی خواهیم بود که منجر به جهش قابل توجهی در سه ماهه چهارم سال برای ارز دیجیتال پیشرو جهان خواهد شد.

رئیس Devere توضیح داد: «بیت‌کوین در حال حاضر با بازارهای سهام پیشرو جهانی، مانند S&P500 وال استریت همبستگی بالایی دارد، و من مطمئن هستم که رکود اخیر بازار به پایین‌ترین حد خود نزدیک شده است و یک صعود قریب‌الوقوع است.»

مدیرعامل افزود:

با بازگشت سرمایه گذاران به دارایی های پرریسک تر، بیت کوین از افزایش بازار سهام سود خواهد برد.

گرین توضیح داد که یکی از عوامل کلیدی که باعث افزایش بیت کوین می شود این است که سرمایه گذاران از بیت کوین به عنوان پوششی در برابر تورم بالا استفاده می کنند.

بسیاری از مردم، از جمله مدیر مشهور صندوق تامینی، پل تودور جونز و سرمایه‌دار ریسک‌پذیر تیم دریپر، معتقدند که ارز دیجیتال محافظ خوبی در برابر تورم است.

عامل دیگری که رئیس Devere به آن اشاره کرد این بود که بیت کوین به طور فزاینده ای به عنوان جایگزینی برای ارزهای فیات دیده می شود. بیل میلر، سرمایه‌گذار کهنه‌کار، قبلاً توضیح داده بود که جنگ روسیه و اوکراین و تحریم‌های متعاقب آن بر روسیه باعث شده مردم به فکر داشتن یک ارز جایگزین برای دلار آمریکا باشند.

گرین خاطرنشان کرد: «دولت ایالات متحده به شدت شروع به افزودن دلارهای دیجیتال به اقتصاد خود در طول همه‌گیری کرد، ارزش آن را کاهش داد، اما به چشم‌انداز بلندمدت بیت کوین اضافه کرد.»

سرمایه گذاران به طور فزاینده ای بیت کوین را به عنوان جایگزینی برای دلار می بینند.

گرین همچنین گفت که روند صعودی پیش‌بینی‌شده‌اش برای بیت‌کوین «با سرمایه‌گذاری رو به رشد سرمایه‌گذاران نهادی بزرگ، که سرمایه، تخصص و کشش شهرت را با خود به همراه می‌آورند، حمایت می‌شود». یک نظرسنجی در آوریل نشان می‌دهد که ۸۰ درصد از سرمایه‌گذاران نهادی معتقدند که کریپتو از سرمایه‌گذاری‌های سنتی پیشی خواهد گرفت، ۷۰ درصد گفتند که کریپتو یک سرمایه‌گذاری قابل اعتماد است، و ۶۸ درصد گفتند که فعالانه این طبقه دارایی را در استراتژی‌های سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنند.

در نهایت، مدیرعامل Devere اشاره کرد که تنظیم‌کننده‌های اصلی به دنبال ایجاد یک چارچوب نظارتی برای ارزهای دیجیتال هستند. او نظر داد:

مقررات، که به اعتقاد من اجتناب ناپذیر است، حمایت بیشتر و در نتیجه اعتماد بیشتری را به سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی می بخشد.

پیش بینی گرین درست چند روز قبل از رکود بازار آخر هفته بود. در زمان نوشتن این مقاله، BTC با قیمت 27748.30 دلار معامله می شود. در 24 ساعت گذشته 2.5 درصد، در هفت روز گذشته بیش از 7 درصد و در سال گذشته تقریبا 26 درصد کاهش یافته است.

نظر شما در مورد پیش‌بینی نایجل گرین، مدیرعامل Devere چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

636
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست