هشدار مدیر عامل بایننس - آکادمی بیتریوم

هشدار مدیر عامل بایننس

مدیر عامل بایننس هشدار می دهد “ما می توانیم کیف پول های Wazirx را غیرفعال کنیم” – به سرمایه گذاران توصیه می کند وجوه را به بایننس منتقل کنند.

مدیر عامل بایننس Changpeng Zhao (CZ) چانگ پنگ ژائو هشدار داده است که شرکت او می تواند کیف پول های Wazirx را در سطح فنی غیرفعال کند و به هر کسی که دارایی در صرافی کریپتو هند دارد توصیه می کند آنها را به Binance منتقل کند. این هشدار به دنبال توییت‌های متعددی از سوی CZ و بنیانگذار وزیرکس در مورد اینکه آیا بایننس Wazirx را خریداری کرده است یا خیر.

هشدار بایننس: وجوه خود را انتقال دهید

تضاد بین صرافی جهانی ارز دیجیتال Binance و صرافی ارز دیجیتال هندی Wazirx عمیق تر شده است. مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) جمعه توییت کرد و به هر کسی که دارایی در Wazirx دارد توصیه کرد که آنها را به Binance منتقل کند. او هشدار داد: «ما می‌توانیم کیف پول‌های Wazirx را در سطح فنی غیرفعال کنیم.»

هشدار مدیر عامل بایننس - آکادمی بیتریوم

اختلاف بین بایننس و وزیرکس زمانی آغاز شد که اداره اجرایی هند (ED) دارایی های بانکی وزیرکس را به عنوان بخشی از تحقیقات پولشویی خود مسدود کرد.

پس از اعلام ED، مدیرعامل بایننس به سرعت خرید شرکت وی وزرکس را تکذیب کرد – تقریباً سه سال پس از آن که دو صرافی خرید را اعلام کردند.

در حالی که ژائو ادعا کرد که خرید Wazirx “هرگز تکمیل نشد”، بنیانگذار Wazirx، Nischal Shetty مخالفت کرد و اظهار داشت که مبادله او در واقع توسط Binance خریداری شده است.

بایننس در مقابل وزیرکس: چه کسی صاحب چه چیزی است

شتی در تلاش برای اثبات اینکه بایننس مالک Wazirx است، توییت کرد که بایننس مالک نام دامنه Wazirx است، به سرورهای میزبان وب آمازون AWS خود دسترسی ریشه دارد، همه دارایی های رمزنگاری را در اختیار دارد و تمام سودهای رمزنگاری را دریافت می کند.

با این حال، CZ استدلال کرد: “تیم موسس وزیرکس کنترل عملیات پلت فرم را حفظ کرد. به ما (بایننس) هرگز داده یا کنترل کاربران، KYC و غیره داده نشد.» ژائو در پاسخ به توییت شتی در مورد مالکیت بایننس Wazirx، تاکید کرد:

ما کنترلی بر سیستم معاملات نداریم. شما فقط لاگین AWS را دادید، بدون کد منبع، بدون قابلیت استقرار. شما همچنین دسترسی به حساب AWS، کد منبع، استقرار و غیره را حفظ کرده اید.

در یک توییت بعدی، CZ ادعا کرد که وزیرکس با Binance همکاری نداشته است، و اضافه کرد که به نظر می رسد این صرافی با ED نیز همکاری ندارد.

هشدار مدیر عامل بایننس - آکادمی بیتریوم

در رابطه با تحقیقات ED، شتی توییت کرد که Zanmai Labs، نهادی که صاحب وزیرکس است، “بیش از 7 روز است که با ED همکاری می کند و تمام داده های مورد نیاز را ارائه کرده است.” وزیرکس همچنین در توییتی نوشت:

ما چندین روز است که به طور کامل با اداره اجرا (ED) همکاری می کنیم و به تمام سوالات آنها به طور کامل و شفاف پاسخ داده ایم. ما با ادعاهای بیانیه مطبوعاتی ED موافق نیستیم. ما در حال ارزیابی برنامه اقدام بعدی خود هستیم.

فکر می کنید واقعا چه اتفاقی بین بایننس و وزیرکس افتاد؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

1,653
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست