بایننس یک میلیارد دلار BUSD را به بیت کوین، BNB و اتریوم تبدیل می کند

چرا بایننس یک میلیارد دلار BUSD را به بیت کوین، BNB و اتریوم تبدیل کرد ؟ همراه ما در این خبر باشید تا بررسی دقیق تر راجب این موضوع داشته باشیم.

روز دوشنبه، Changpeng Zhao،ژائو مدیر عامل بایننس، که با نام CZ نیز شناخته می شود، اعلام کرد که این شرکت تصمیم گرفته است یک میلیارد دلار BUSD از صندوق Industry Recovery Initiative را به سه ارز دیجیتال مختلف تبدیل کند. ژائو خاطرنشان کرد که حرکات زنجیره ای قابل توجهی پس از این اعلامیه قابل توجه خواهد بود.

تصمیم CZ برای تبدیل 1 میلیارد دلار BUSD در میان مشکلات استیبل کوین ها

مدیر عامل بایننس Changpeng Zhao (CZ) روز دوشنبه اعلام کرد که این شرکت 1 میلیارد دلار BUSD را به بیت کوین (BTC)، BNB و اتریوم (ETH) تبدیل کرده است. با توجه به تغییرات در استیبل کوین‌ها و بانک‌ها، بایننس ۱ میلیارد دلار باقی‌مانده از بودجه ابتکاری بازیابی صنعت را از BUSD به ارزهای دیجیتال بومی، از جمله BTC، BNB و ETH تبدیل خواهد کرد. برخی از جابجایی های صندوق به صورت زنجیره ای اتفاق می افتد.

پس از توییت کردن این اطلاعیه، CZ یک آدرس برای Industry Recovery Initiative و یک پیوند کاوشگر تراکنش برای انتقالی که صرافی انجام می‌داد به اشتراک گذاشت. یک نفر به موضوع توییتر CZ پاسخ داد و گفت: «افرادی که کمی از تحولات اخیر استیبل کوین ناراحت هستند، احساس آرامش بیشتری خواهند کرد.» مدیر عامل بایننس پاسخ داد که «حتی به آن فکر هم نمی‌کرد. من فقط در مورد چگونگی نگهداری وجوه در دارایی ایمن بحث می کردم. اما این نیز کار می کند.»

بر اساس ابزار سبد ارزی نانسن Nansen، بایننس در زمان نگارش این مقاله دارای 7.56 میلیارد دلار استیبل کوین است. اعلام CZ در حالی منتشر شد که USDC در آخر هفته پس از شکست بانک سیلیکون ولی (SVB) برای حفظ برابری با دلار آمریکا با مشکلاتی مواجه شد. علاوه بر این، تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده Paxos را مجبور به توقف صدور BUSD کردند و از آن زمان میلیاردها توکن BUSD از گردش خارج شده‌اند.

در حالی که BUSD با بررسی های نظارتی مواجه شده است، استیبل کوین در اکثر مواقع در محدوده 0.99 تا 1 دلار باقی می ماند. در 11 مارس 2023، BUSD برای مدت کوتاه اندکی به محدوده 0.9848 دلار سقوط کرد، اما از پنج استیبل کوین دیگر که در آخر هفته گذشته از برابری 1 دلار منحرف شدند، قوی تر باقی ماند.

نظر شما در مورد تصمیم بایننس برای تبدیل 1 میلیارد دلار BUSD به بیت کوین، bnb و اتریوم چیست؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با آکادمی بیتریوم ارائه دهید.

6,844
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست