مدیران اتحاد بلاک چین - آکادمی بیتریوم

مدیران اتحاد بلاک چین

دپارتمان رمزارز آکادمی بیتریوم : آکادمی بیتریوم در این بخش قصد دارد اخبار و گزارش‌های ارزهای دیجیتال را به  روش ای ساده بیان کند تا مخاطب با مطالعه آنها به درکی شفاف و آگاهی از دنیای ارزهای دیجیتال یا رمزارزها دست یابد.

مدیران اتحاد بلاک چین : ارز مجازی “بزرگترین طرح پونزی در تاریخ بشر”

رئیس اتحاد توسعه شبکه خدمات بلاک چین (BSN)، شان ژیگوانگ، و همکارش، در مقاله‌ای که اخیراً منتشر شده اصرار داشتند که ارز مجازی «بی‌تردید بزرگترین طرح پونزی در تاریخ بشر است». با این حال، آنها گفته اند که “ارزش فناوری بلاک چین را نباید به دلیل ارز مجازی نادیده گرفت.”

با آکادمی بیتریوم بیشتر آشنا شوید 

Opinion Piece مدعی است 90 درصد از 100 ثروتمندترین افراد دارای ارز مجازی بد دهان هستند

شان ژیگوانگ، رئیس ائتلاف توسعه شبکه خدمات بلاک چین (BSN) و مدیر اجرایی He Yifan، گفته اند که ارز مجازی “بدون شک بزرگترین طرح پونزی در تاریخ بشر است.” آنها همچنین ادعا کردند که این طرح پونزی از آن زمان به طرحی تبدیل شده است که «دیگر فقط مربوط به پول نقد نیست».

در مطلبی که اخیرا توسط روزنامه People Daily Online منتشر شده است، رئیس BSN و همکارش حمله خود به ارز مجازی و بیت کوین را با اشاره به این واقعیت که حداقل 90 درصد از 100 ثروتمندترین افراد “بد دهان” کرده اند آغاز می کنند. در جهان. این دو همچنین دلایلی را بیان می‌کنند که آنها را وادار می‌کند به طور مشابه بیت کوین یا ارز مجازی را منفی ببینند. آنها نوشتند:

این نوع طرح پونزی را می‌توان به عنوان «نوع سهام» طبقه‌بندی کرد و دارای سه ویژگی اصلی است: اول، این طرح مبتنی بر حقوق صاحبان سهام است که می‌توان آن را نامگذاری کرد. دوم، سهام را می توان معامله کرد و در گردش. در نهایت، و مهمتر از همه، این سهام با هیچ دارایی، کار مولد یا ارزش اجتماعی مرتبط نیست، بلکه کاملاً تخیلی است.

سیگنال های رایگان روزانه آکادمی بیتریوم

طبق گفته این دو، ارزش سهام در طرح‌های پولزی پول مجازی به هیچ دارایی واقعی یا نیروی کار مرتبط نیست، بنابراین ریسک “نزدیک به بی نهایت” است. ژیگوانگ و یفان هنگام نگاه کردن به ویژگی‌های ارز مجازی گفتند که آشکار است که این ویژگی‌ها با ویژگی‌های طرح به اصطلاح سهام پونزی سازگار است.

بلاک چین را نباید نادیده گرفت

در جای دیگری از مقاله، رئیس BSN و Yifan از مثال dogecoin استفاده می کنند تا نشان دهند که چگونه فقط یک فرد با نفوذ می تواند ارزش یک ارز مجازی را دستکاری یا کنترل کند.

بنابراین درک این موضوع آسان است که ماسک می‌تواند دست‌های خود را روی دوج‌کوین به‌عنوان یک ابر تبدیل کند و دست‌هایش را به باران تبدیل کند. تنها ارسال یک توییت می تواند قیمت ارز مجازی را ثابت کند.

تحلیل بیت کوین

با وجود موضع خود در مورد ارز مجازی، ژیگوانگ و ییفان در نظر خود اصرار داشتند که فناوری بلاک چین، که بیشتر ارزهای دیجیتال را ثابت می کند، «نباید نادیده گرفته شود». با این حال، این دو پیشنهاد کردند که برای اطمینان از اینکه بلاک چین «نقش بزرگی در زمینه‌های کاربردی مختلف» ایفا می‌کند، همچنان به فناوری تنظیم نیاز است.

افکار خود را در مورد این خبر چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر با آکادمی بیتریوم در میان بگذارید.

1,735
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست