60 کسب و کار در بیت کوین ولی - آکادمی بیتریوم

60 کسب و کار در بیت کوین ولی

“Bitcoin Valley” بیت کوین ولی  در هندوراس راه اندازی شد – 60 کسب و کار BTC را برای تقویت گردشگری رمزنگاری می پذیرند

بیت کوین ولی، اولین شهر بیت کوین در هندوراس، در سانتا لوسیا راه اندازی شد. کسب و کارها در این منطقه بیت کوین را برای پرداخت می پذیرند. یک صاحب کسب و کار محلی گفت: «در سانتا لوسیا، همه ما قرار است در این پروژه شرکت کنیم… پذیرش بیت کوین ما را به بازار دیگری باز می کند و مشتریان بیشتری را به دست می آورد.

تحلیل روز 1401/5/11  بیت کوین در تایم ماهانه 

60 کسب و کار در بیت کوین ولی - آکادمی بیتریوم

بیت کوین ولی : اولین شهر بیت کوین در هندوراس

بیت کوین ولی، اولین شهر بیت کوین در هندوراس، در شهر کوچک توریستی هندوراس سانتا لوسیا، واقع در 20 دقیقه از پایتخت شهر تگوسیگالپا راه اندازی شد.

این ابتکار به طور مشترک توسط بلاک چین هندوراس، صرافی رمزارز گواتمالایی کوینکاکس، دانشگاه فناوری هندوراس، آکادمی مرکزی و شهرداری سانتا لوسیا توسعه داده شد. بلاک چین هندوراس از راه اندازی بیت کوین ولی در روز پنجشنبه خبر داد.

سزار اندینو، مالک میدان خرید Los Robles در سانتا لوسیا که چندین مؤسسه تجاری در آن فعالیت می کنند، علاوه بر دلار آمریکا و لمپیرا هندوراس، بیت کوین را نیز می پذیرد. او هفته گذشته به نشریه La Prensa گفت که منتظر دریافت یک دستگاه نقطه فروش (POS) است که به او اجازه می دهد ارز دیجیتال را بپذیرد و افزود:

در سانتا لوسیا، همه ما قرار است در این پروژه شرکت کنیم … پذیرش بیت کوین ما را به بازار دیگری باز می کند و مشتریان بیشتری را به دست می آورد.

ما باید جهانی شویم. ما نمی‌توانیم خود را از فناوری دور کنیم و نمی‌توانیم زمانی که کشورهای دیگر این کار را انجام می‌دهند، عقب بمانیم.»

کارلوس لئوناردو پاگوادا ولاسکز، بنیانگذار بلاک چین هندوراس و نماینده انجمن کاربران ارزهای دیجیتال آمریکای مرکزی (Acucrip)، چند روز قبل از راه اندازی رسمی بیت کوین ولی به این نشریه گفت:

حدود 60 کسب و کار با پروژه بیت کوین ولی شروع خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد که صاحبان این مشاغل توسط آکادمی غیر مرکزی در مورد استفاده از بیت کوین و فناوری پشت آن آموزش دیده اند.

60 کسب و کار در بیت کوین ولی - آکادمی بیتریوم
Coincaex در حال ارائه دستگاه های POS به بازرگانان است تا به آنها اجازه دهد بیت کوین را بپذیرند. در مورد نوسانات بیت کوین، Paguada توضیح داد که Coincaex “همه خطرات را به عهده می گیرد.”

به عنوان مثال، او گفت اگر خانواده‌ای از رستورانی در سانتا لوسیا pupusas بخرد و با بیت‌کوین پرداخت کند، مبلغ خرید معادل لمپیرا از کیف پول بیت‌کوین خانواده کسر می‌شود. Coincaex بیت کوین دریافت می کند و پرداخت را به صورت lempiras به رستوران منتقل می کند. «صاحبان کسب و کار بیت کوین دریافت نخواهند کرد. آنها لمپیرا از Coincaex دریافت خواهند کرد.

روبن کارباخال ولاسکوئز، استاد دانشگاه فناوری، به نقل از رویترز گفت: «جامعه سانتا لوسیا برای استفاده و مدیریت ارزهای رمزنگاری شده، پیاده‌سازی آن‌ها در کسب‌وکارهای مختلف در منطقه و ایجاد توریسم رمزنگاری آموزش خواهد دید.»

نظر شما در مورد طرح بیت کوین ولی در هندوراس چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

1,666
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست