کلاهبرداری بیت کوین - آکارمی بیتریوم

کلاهبرداری بیت کوین

مجری رادیوی آفریقای جنوبی متهم به کلاهبرداری بیت کوین، اقدامات قانونی را تهدید می کند

سباسا موگال، مجری رادیوی آفریقای جنوبی، پس از اتهاماتی مبنی بر کلاهبرداری از سرمایه گذاران در طرح سرمایه گذاری بیت کوین خود، گفته است که علیه افرادی که او را به پلیس گزارش داده اند، برخورد قانونی خواهد کرد. وکیل او اصرار داشت که هیچ مدرکی پیدا نخواهد شد زیرا موگل هرگز تقلب نکرده است.

پنج پرونده کلاهبرداری بیت کوین علیه موگل باز شد

Sebasa Mogale، مجری Thobela FM که متهم به فرار از سرمایه گذاران از طریق طرح سرمایه گذاری بیت کوین خود است، تهدید کرده است که علیه افرادی که ادعاهای کلاهبرداری علیه او را به مجریان قانون ارائه می دهند، اقدام قانونی خواهد کرد. به گفته نماینده حقوقی مجری رادیو، لسدی مفاهله، موگل “از هیچکس پولی دریافت نکرده است.”

تهدیدات موگل، که در برنامه تلویزیونی آفریقای جنوبی “Skeem Saam” نیز ایفای نقش می کند، به دنبال گزارش هایی است که به نقل از سخنگوی پلیس منطقه ای تأیید می کند که سازمان او واقعاً شکایت هایی از افرادی دریافت کرده است که ادعا می کنند قربانی کلاهبرداری مجری هستند.

بر اساس یک گزارش، پنج پرونده کلاهبرداری علیه موگل گشوده شده است و تحقیقات در حال حاضر ادامه دارد. در این گزارش آمده است که پس از تکمیل تحقیقات، پلیس پرونده ها را به یک دادستان ارشد تحویل خواهد داد و سپس اقدامات بعدی را تعیین خواهد کرد.

هیچ مدرکی برای اثبات ادعاها کلاهبرداری بیت کوین وجود ندارد

مفاهله در پاسخ به ادعاهای علیه موکلش گفت که این اتهامات بی اساس است و به شهرت موگل لطمه می زند. او اضافه کرد:

من فکر می‌کنم موضوع این است که مردم نمی‌دانند کسب‌وکار چگونه کار می‌کند. این بیت کوین است. تمام کاری که سبسا انجام می داد بازاریابی بود. ما همه را به چالش می‌کشیم تا مدرکی مبنی بر پرداخت پول به حساب خصوصی یا حساب‌های تجاری او نشان دهند.

اگرچه او اذعان داشت که پرونده های کلاهبرداری علیه موکلش باز شده است، اما مفاهله اصرار داشت که هیچ مدرکی پیدا نخواهد شد زیرا موگل هرگز کلاهبرداری نکرده است.

در همین حال، موگال در بیانیه خود اعتراف می کند که یک بازاریاب شبکه ای است اما اجبار افراد به ثبت نام را رد می کند. مجری رادیو همچنین گفت که او هرگز ادعا نکرده است که یک متخصص ارزهای دیجیتال یا مالک یک تجارت ارز دیجیتال است.

در حالی که برخی از قربانیان ادعایی وی ادعا می کنند که در مجموع تقریباً 50000 دلار ضرر کرده اند، مجری رادیو اصرار دارد که کسانی که در طرح سرمایه گذاری بیت کوین وی ثبت نام کرده اند به حساب های مربوطه خود دسترسی کامل داشته باشند.

افکار خود را در مورد این داستان چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

1,715
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست