رئیس سابق نیویورک بیت کوین باید بخشی از هر سبد سهام باشد - آکادمی بیترویم

رئیس سابق نیویورک : بیت کوین باید بخشی از هر سبد سهام باشد

بیت کوین به جریان اصلی رسیده است. توماس فارلی، رئیس سابق بورس اوراق بهادار نیویورک، طی مصاحبه‌ای در Squawk Box گفت که بیت‌کوین قابل اعتماد است و در برابر سانسور مقاوم است، تنها ۲۱ میلیون خواهد بود و باید بخشی از یک سبد سهام باشد.

رئیس سابق بازار بورس نیویورک: بیت کوین باید بخشی از هر سبد سرمایه باشد -  ارزدیجیتال

فارلی یک بانکدار آمریکایی و مدیر عامل فعلی Far Point Acquisition Corp است.

زمانی که بیت‌کوین 60000 دلار بود، مؤسسات زیادی در حاشیه بودند که به دنبال آن بودند و می‌گفتند، پسر، ما می‌خواهیم سرمایه‌گذاری کنیم. به عنوان مثال، ما می خواهیم 1٪ تا 3٪ از پرتفوی خود، صندوق های بازنشستگی را اختصاص دهیم، اما 60000 دلار است. احساس بدی به نظر می رسد، کمی شیدایی وجود دارد.» اما آنها تلاش خود را انجام دادند. آنها با کمیته های سرمایه گذاری خود ملاقات کرده اند. و بنابراین، با کاهش آن به 17000 دلار، برای من شوکه کننده نبود که دیدید برخی از آن موسسات برای اولین بار اقدام به خرید بیت کوین برای سبد سهام خود کردند.

نوسانات بیت کوین

هنگامی که در مورد نوسانات بیت کوین به چالش کشیده شد، فارلی گفت که “لحظه ای از تسلیم شدن وجود دارد”.

«من فکر می‌کنم این ترکیبی از برخی نهنگ‌های واقعاً هوشمند بیت‌کوین است که به مدت 10 سال در آن بوده‌اند، و سپس به سرعت، برخی از آن مؤسسات وارد عمل شده‌اند که دقیقاً همان چیزی است که اتفاق افتاده است. بیت کوین 40 درصد افزایش یافته است. این بدان معنا نیست که 40 درصد دیگر افزایش خواهد یافت. اما در کریپتو، بیت کوین وجود دارد. و سپس به معنای واقعی کلمه همه چیز دیگری وجود دارد. بیت کوین قابل اعتماد است. تا حد زیادی در برابر سانسور مقاوم است. تنها و همیشه ۲۱ میلیون بیت کوین وجود خواهد داشت. این باید جزء و مجموعه ای از پرتفوی های گسترده باشد، مانند صندوق بازنشستگی. شاید فقط به میزان کمی، اما باید وجود داشته باشد.»

پس از اعلام حمایت خود از بیت کوین، فارلی نظر خود را در مورد سایر سکه ها ارائه کرد. سپس تمام ارزهای دیجیتال دیگر وجود دارد. اتریوم در کلاس خاص خود قرار دارد. سپس استیبل کوین ها وجود دارد و هر چیز دیگری مانند یک سهام سوداگرانه به نظر می رسد. شاید اگر روی آن سرمایه گذاری کنید، پول در بیاورید، شاید تمام پول خود را از دست بدهید.»

در حالی که فارلی از حامیان قوی بیت کوین بوده است، او این نظر را با هشدارهای گاه و بیگاه کاهش می دهد.

بیت کوین یک فروشگاه ارزش است، اما نوسانات قیمت بسیار بسیار بیشتر از سایر فروشگاه های ارزش است. بله، پتانسیل صعودی نگهداری بیت کوین زیاد است. اما نکته منفی نیز همین است. اصطلاح «به ماه» خطرناک است.»

2,040
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست