بایدن و اقتصاد ایالات متحده

بایدن به دلیل ادعای اینکه اقتصاد ایالات متحده در ماه جولای تورم صفر درصدی داشته است انتقاد کرد – یکی از قانونگذاران آن را “غم انگیز و خطرناک” خواند

رئیس جمهور جو بایدن روز چهارشنبه گفت که اقتصاد ایالات متحده در ماه جولای به دنبال آخرین گزارش CPI تورم صفر درصدی داشته است. بایدن مدعی است که ماه گذشته شاهد تورم صفر درصدی بودیم. اما به احتمال صفر درصد این مورد وجود دارد. یک نماینده مجلس گفت: تورم در تیرماه 8.5 درصد بود که همچنان بالاترین رقم در 40 سال گذشته است.

نظرات و پاسخ های بایدن در مورد تورم صفر

روز چهارشنبه، رئیس جمهور جو بایدن علناً اعلام کرد که پس از انتشار آخرین گزارش شاخص قیمت مصرف کننده (CPI)، اقتصاد ایالات متحده در ماه جولای تورم صفر درصدی داشته است.

بایدن شروع کرد: «قبل از شروع امروز، می‌خواهم یک کلمه در مورد اخباری که امروز در رابطه با اقتصاد منتشر شد، بگویم. “در واقع، من فقط می خواهم یک عدد بگویم: صفر.” رئیس جمهور افزود:

اخبار آکادمی بیتریوم

امروز خبر رسیدیم که اقتصاد ما در تیرماه تورم صفر درصدی داشته است. صفر درصد

کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید نیز در توییتر خود نوشت: «ما به تازگی خبری دریافت کردیم مبنی بر اینکه اقتصاد ما در ماه جولای تورم صفر درصدی داشته است. در حالی که قیمت برخی چیزها بالا رفت، قیمت برخی دیگر مانند بنزین، پوشاک و غیره کاهش یافت.

بایدن به دلیل ادعای اینکه اقتصاد ایالات متحده در ماه جولای تورم صفر درصدی داشته است انتقاد کرد – یکی از قانونگذاران آن را “غم انگیز و خطرناک” خواند

پس از ادعای تورم صفر درصدی بایدن، نظرات به پلتفرم های رسانه های اجتماعی سرازیر شد. برخی به آرامی به او توضیح دادند که تورم صفر درصد نیست در حالی که برخی دیگر به طور کامل به رئیس جمهور ایالات متحده توهین کردند.

تحلیل های روزانه رایگان از دپارتمان رمزارز آکادمی بیتریوم

نماینده مایک بست (R-IL) در توییتی نوشت:

بایدن مدعی است که در ماه گذشته شاهد تورم صفر درصدی بودیم. اما به احتمال صفر درصد این مورد وجود دارد. تورم در ماه جولای 8.5 درصد بود که همچنان بالاترین رقم در 40 سال گذشته است.

جفری تاکر، نویسنده آمریکایی ادعای تورم صفر درصدی بایدن را «یک ترفند ریاضی ساختگی» خواند و خاطرنشان کرد: «این تغییر شاخص کلی یک ماهه است. به طور کلی، این بدان معناست که افت شدید نفت کوره و گاز (به دنبال افزایش های ماهانه گسترده قبلی) افزایش های عظیم را در هر جای دیگر تحت تأثیر قرار داد. وی افزود: با همین حربه افزایش یک ماهه 19.2 درصدی برق را نیز مشاهده کردید! اما، البته، ما این کار را انجام نمی دهیم زیرا احمقانه است. افزایش واقعی 15.2 درصد است که ما از محاسبه سال به سال به دست می آوریم.

رودی هاونستاین اظهار داشت: «اینکه رئیس جمهور و دیگران علناً – با چهره ای مستقیم – ادعا کنند که “تورم صفر” در ماه گذشته وجود داشته است، در حد بسیار زیاد، توهین آمیز و بی فکر است و فکر نمی کنم از بین برود. خوب با غیر ایدئولوگ ها.»

تریشیا فلانگان نوشت: «در واقع تورم 8.5 درصدی در جولای است و نه «صفر»، جو. این درک نادرست از اقتصاد پایه غم انگیز، گمراه کننده و خطرناک است.»

سناتور ایالات متحده لیندسی گراهام (R-SC) اظهار داشت:

پرزیدنت بایدن در چه دنیایی زندگی می کند؟ آمریکایی ها همچنان تحت تورم بایدن رنج می برند. واضح است که او هیچ غذایی نخریده است یا باک بنزینی را پر نکرده است… چقدر می‌توانید بی‌خبر باشید؟ غم انگیز و خطرناک.

کوین مک کارتی، رهبر جمهوری خواه مجلس کالیفرنیا در توییتی نوشت: «پرزیدنت بایدن گفت: «اقتصاد ما در ماه جولای تورم صفر درصدی داشت.» با اشاره به اینکه قیمت بنزین 44 درصد، بلیت هواپیما 27 درصد و مواد غذایی 13 درصد افزایش یافته است، تاکید کرد: در حالی که شما همچنان برای شکست‌های او پرداخت می‌کنید، بایدن حقیقت تورم را به مردم آمریکا مدیون است.»

رالف نورمن، نماینده مجلس نمایندگان آمریکا، توئیت تورم صفر درصد توسط سخنگوی کاخ سفید را به سخره گرفت و اظهار داشت:

ما بیش از 4 برابر نرخ تورم طبیعی هستیم و چرخش کاخ سفید این است: «به همه نگاه کنید! صفر درصد ماه گذشته!» چنین B.S.

دیوید آسمان، مجری فاکس بیزنس گفت: «دروغ، دروغ لعنتی و آمار. تورم نسبت به سال قبل 8.5 درصد افزایش یافته است. تعداد امروز تمام گاز است، تقاضا برای آن به سطوحی کاهش یافته است که از قرنطینه های سال 2020 مشاهده نشده است … مواد غذایی هنوز 10.9٪ سال به سال افزایش یافته است. مردم می توانند سفرهای جاده ای را کاهش دهند، نه غذا را.»

برخی از افراد خاطرنشان کردند که اگر بایدن معتقد است که تورم صفر درصد وجود دارد، پس نیازی به قانون کاهش تورم و صندوق 80 میلیارد دلاری وجود ندارد تا به خدمات درآمد داخلی (IRS) اجازه استخدام کارگزاران جدید را بدهد.

اسپنسر براون سردبیر Townhall.com با اشاره به تلاش های دولت ایالات متحده برای تعریف مجدد تعریف فنی کلمه “رکود اقتصادی” نوشت:

کاخ سفید قبلاً تلاش کرده بود «رکود» را بازتعریف کند و اکنون آنها انتظار دارند آمریکایی‌ها معتقد باشند که عدد 8.5 درصدی سالانه CPI گزارش شده در ماه جولای «تورم صفر» است. غیرواقعی.

وی توضیح داد: جشن دولت بایدن به قیمت ناآگاهی و هزینه آمریکایی‌هایی است که حقوق و دستمزد به دستمزد دارند، اما کاخ سفید به وضوح نمی‌داند یا به آنچه مردم آمریکا سر و کار دارند اهمیتی نمی‌دهد.

نظر شما در مورد تورم 0 درصدی رئیس جمهور جو بایدن چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

1,654
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست