300 هزار دلاری بیت کوین طی 6 سال - آکادمی بیتریوم

300 هزار دلار بیت کوین طی 6 سال

Skybridge انتظار دارد بیت کوین در 6 سال آینده به 300 هزار دلار برسد – “شما فعالیت های تجاری بیشتری خواهید دید”

Skybridge Capital در مورد بیت کوین و اتریوم در 12 تا 24 ماه آینده “بسیار خوشبین” است. موسس شرکت مدیریت دارایی جهانی توضیح داد که بزرگترین ارز دیجیتال جهان می تواند ظرف شش سال به 300 هزار دلار برسد و از سرمایه گذاران می خواهد که “فقط آرام باشند” و “درازمدت بمانند”.

اسکای بریج نسبت به بیت کوین و اتریوم خوش بین است

آنتونی اسکاراموچی، موسس و شریک مدیر شرکت مدیریت دارایی جهانی Skybridge Capital، چشم انداز شرکت خود را برای بیت کوین و اتریوم در مصاحبه ای با CNBC روز جمعه به اشتراک گذاشت.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا زمستان ارزهای دیجیتال به پایان رسیده است، گفت: با استناد به داده‌های اقتصادی بهتر از حد انتظار مانند نرخ تورم و بیکاری که هفته گذشته منتشر شد، گفت: «من می‌خواهم به مردم هشدار دهم که شرایط فعلی را ببینند».

«بازار کریپتو، اعتقاد ما این است که بیشتر اهرم‌ها کاملاً خارج از آن سیستم هستند. بنیانگذار Skybridge توضیح داد، بنابراین شما شاهد بهبودی بسیار قوی هستید:

این به سرمایه گذاران یادآوری می کند که کنار نکشند، با ترس خود مبارزه نکنند، صبور بمانند و بلند مدت بمانند.

«مکث را زدیم. بیماری همه گیر این ویرانی را ایجاد کرد. ما پول زیادی به سیستم وارد کردیم که باعث تورم شد و بدیهی است که زنجیره تامین را مختل کرد. اما شما به خوبی می توانید به آن سه ماهه چهارم 2019 بازگردید، که یک اقتصاد بسیار قوی بود – بیکاری کم و تورم خوش خیم. این احتمالاً 6 تا 12 ماه دیگر است. من فکر می کنم که بازار شروع به درک این موضوع کرده است.

وی خاطرنشان کرد که بزرگترین موقعیت های ارزهای دیجیتال Skybridge در بیت کوین و اتریوم است و افزود که این شرکت همچنین سولانا را دوست دارد و “موقعیت بسیار بالایی” در الگوورند دارد.

اسکاراموچی با به اشتراک گذاشتن چشم‌انداز خود برای بیت‌کوین، «بهبود شبکه لایتنینگ، افزایش برنامه‌ها و سهولت تراکنش‌ها روی بیت‌کوین» را توصیف کرد و خاطرنشان کرد:

اسکاراموچی مردم را از سرمایه‌گذاری بر اساس احساسات منصرف می‌کند و خاطرنشان می‌کند که پیامی که او می‌خواهد به سرمایه‌گذاران بفرستد این است که «این را ببینید».

«اگر در 10 روز بهترین روز خارج از بازار باشید، بازدهی خود را از 7.5 درصد به بازدهی 2 درصد کاهش می دهید. این کل بازار سهام است.» بسیاری از افراد کوتاه‌مدت، بسیاری از بخش‌های تحقیقاتی و مراکز مختلف وجود دارند که واکنش‌های تند و تیز نسبت به چیزها دارند و بیش از حد احساساتی می‌شوند.»

اسکاراموچی در عین حال تاکید کرد: “ما در تلاشیم به مردم بگوییم، راحت باشید، این را ببینید.”

ما شاهد یک سناریوی بسیار خوش بینانه برای بیت کوین، اتریوم، سولانا و الگوراند طی 12 تا 24 ماه آینده هستیم.

نظر شما در مورد نظرات بنیانگذار Skybridge Capital چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

 

1,903
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست