کمیسیونر کمیسیون بورس و استیبل کوین / آکادمی بیتریوم

کمیسیونر کمیسیون بورس و استیبل کوین

کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار انتظار دارد مقررات سخت گیرانه تری برای استیبل کوین داشته باشد – یلن می گوید استیبل کوین ها در حال حاضر تهدید واقعی برای ثبات مالی نیستند

یک کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) انتظار دارد که شاهد مقررات سختگیرانه تر در مورد استیبل کوین ها باشد. با این حال، جانت یلن، وزیر خزانه‌داری می‌گوید که استیبل کوین‌ها در حال حاضر «تهدیدی واقعی» برای ثبات مالی کشور نیستند.

کمیسیونر SEC در مقررات استیبل کوین

کمیسیونر کمیسیون بورس و استیبل کوین / آکادمی بیتریوم
تنظیم استیبل کوین‌ها موضوع داغ این هفته پس از شکست Terra بود که باعث شد UST ارزش دلاری خود را از دست بدهد و LUNA نزدیک به صفر سقوط کند.

یک کمیسیونر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، هستر پیرس، روز پنجشنبه در جریان رویدادی که توسط اندیشکده سیاست انجمن نهادهای مالی و پولی رسمی مستقر در لندن برگزار شد، درباره مقررات ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

پیرس که در جامعه کریپتو به عنوان “مادر رمزنگاری” شناخته می شود، نشان داد که مقررات سخت گیرانه تر در مورد ارزهای دیجیتال، به ویژه استیبل کوین ها، ممکن است به زودی در راه باشد. از او نقل شده است که گفت:

جایی که ممکن است شاهد حرکت‌هایی در اطراف استیبل کوین‌ها باشیم… این منطقه‌ای است که بدیهی است این هفته توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

قانونگذاران با وزارت خزانه داری در مورد مقررات استیبل کوین همکاری خواهند کرد

قانونگذاران با وزارت خزانه داری در مورد مقررات استیبل کوین همکاری خواهند کرد

قانونگذاران ایالات متحده بر نیاز فوری به مقررات استیبل کوین تاکید کرده اند. جانت یلن، وزیر خزانه داری، در شهادت خود در مقابل کمیته امور بانکی، مسکن و شهری سنا در این هفته تاکید کرد که تصویب قانونی برای کنترل استیبل کوین های پرداخت برای کنگره مهم و ضروری است.

یلن همچنین در این هفته در کمیته خدمات مالی مجلس شورای اسلامی شهادت داد و اظهار داشت که برای استیبل کوین ها:

من نمی توانم آن را در این مقیاس به عنوان یک تهدید واقعی برای ثبات مالی توصیف کنم، اما آنها به سرعت در حال رشد هستند و همان خطراتی را ارائه می دهند که ما قرن ها در ارتباط با عملکرد بانک ها می شناسیم.

هم شورای نظارت بر ثبات مالی (FSOC) و هم هیئت فدرال رزرو در مورد خطرات اجرای استیبل کوین که ثبات مالی کشور را تهدید می کند، هشدار داده اند.

آیا فکر می کنید استیبل کوین ها باید فوری تنظیم شوند؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

636
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست