پیشنهاد اداره ملی برق پاراگوئه برای استخراج ارزهای دیجیتال - آکادمی بیتریوم

پیشنهاد اداره ملی برق پاراگوئه برای استخراج ارزهای دیجیتال

اداره ملی برق یک هزینه ویژه برای استخراج ارزهای دیجیتال در پاراگوئه پیشنهاد خواهد کرد

اداره ملی برق پاراگوئه پیشنهاد داده است که در یک پروژه حکمی که به تیم ملی اقتصاد ارسال شده است، هزینه استخراج ویژه ای برای عملیات استخراج ارزهای دیجیتال تعیین کند. با توجه به خسارات فراوانی که این سازمان با آن مواجه شده است، تامین انرژی برخی از عملیات معدنی را که از پرداخت قبوض برق طفره می رفتند و به طور غیرقانونی به شبکه متصل بودند، متوقف کرد.

اداره ملی برق برای تغییر ساختار صورتحساب برق برای عملیات معدنی در پاراگوئه

اداره ملی برق در حال پیشنهاد روش جدیدی برای شارژ شرکت‌های ارز دیجیتال برای برق مورد استفاده در عملیات استخراج در پاراگوئه است. این شرکت فرمان جدیدی را به تیم ملی اقتصاد ارائه کرده است که مبالغ پرداختی برای این خدمات را به دلار آمریکا و با تعدیل سالانه به صورت پیش پرداخت دریافت می کند. این پیشنهاد همچنین یک گروه صورتحساب جدید برای این فعالیت ها ایجاد می کند.

رئیس بخش مدیریت منطقه ای شرق، آلفردو آرگوئلو، اظهار داشت که این گروه در حین بازرسی عملیات استخراج ارزهای دیجیتال مختلف، توانسته است بی نظمی هایی را در برخی از آنها شناسایی کند که منجر به از دست دادن بیش از 400000 دلار در ماه می شود. به گفته آرگوئلو، برخی از این بی نظمی ها شامل اتصالات مستقیم، اتصالات بای پس و کنتورهای برق اصلاح شده است.

در نتیجه، این شرکت تامین برق این شرکت ها را تا زمانی که ساختار جدید صورتحساب برق برای این نهادها تصویب شود، متوقف می کند، موضوعی که در حال حاضر در سنای پاراگوئه مورد بحث قرار گرفته است.

قوانین ارزهای دیجیتال آماده است

فعالیت استخراج ارزهای دیجیتال در پاراگوئه به دلیل هزینه های ارزانی که شرکت های برق در واقع برای برق دریافت می کنند، رونق گرفته است. پس از ممنوعیت استخراج معادن چین که بسیاری از اپراتورهای معدن را مجبور به ترک کشور و جستجوی زمین‌های جدید برای انجام فعالیت‌های خود کرد، چندین شرکت علاقه خود را برای ایجاد فعالیت در پاراگوئه ابراز کرده‌اند.

سنا لایحه‌ای را در ژوئیه تصویب کرد که در صورت تصویب، این عملیات در کشور را شفاف می‌کند. این قانون که هنوز در انتظار تصویب توسط رئیس جمهور پاراگوئه است، تصریح می کند که انرژی ارائه شده به عملیات معدنی همچنان یارانه خواهد بود، اما باید 15 درصد بالاتر از آنچه در حال حاضر سایر صنایع پرداخت می کنند تعیین شود.

فیلیکس سوسا، رئیس اداره ملی برق در این باره گفت:

در آن مرحله، ما معتقدیم که باید به ساختار هزینه پاسخ دهد تا برای نصب منبع انرژی الکتریکی قابل اجرا باشد.

علاوه بر این، سوسا اعلام کرد که با توجه به پیشنهاداتی که در خصوص صورتحساب برق به این شرکت ها ارائه می دهد، پیشنهاد وتوی جزئی این لایحه را خواهد داد.

نظر شما در مورد پیشنهاد جدید اداره ملی برق در پاراگوئه چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

1,633
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست