پذیرش بریتانیا از رمزارز

پذیرش بریتانیا از رمزارزها

بریتانیا برنامه‌های خود را برای حمایت از پذیرش رمزارز، ایجاد اختیارات بیشتر برای توقیف و بازیابی دارایی‌های دیجیتال ارائه می‌کند.

شاهزاده چارلز با ایراد سخنرانی ملکه، برنامه‌های دولت بریتانیا برای حمایت از پذیرش امن رمزارزها و ایجاد «قدرت‌هایی برای تصرف و بازیابی سریع‌تر و آسان‌تر دارایی‌های رمزنگاری‌شده» را تشریح می‌کند.

دولت بریتانیا قصد دارد از پذیرش رمزارز حمایت کند

دولت بریتانیا در سخنرانی ملکه که روز سه شنبه توسط شاهزاده چارلز، پسر پادشاه و اولین در صف تاج و تخت ایراد شد، دستور کار قانونی خود را برای سال پارلمانی آینده مشخص کرد. سخنرانی ملکه توسط دولت نوشته می شود و توسط پادشاه به عنوان بخشی از افتتاح رسمی مجلس در ایالت خوانده می شود.
شاهزاده چارلز در صحبت با مجلس اعیان و مجلس عوام، تعهدات متعددی را که دولت اعلیحضرت انجام خواهد داد، شرح داد. وی با اشاره به ارائه 22 لایحه به مجلس گفت: اولویت دولت رشد و تقویت اقتصاد و کمک به کاهش هزینه های زندگی خانواده هاست.
با توجه به پیشینه و یادداشت های کوتاه سخنرانی ملکه که در وب سایت دولت منتشر شده است، یکی از این لوایح “لایحه خدمات مالی و بازارها” است. هدف از این لایحه «حفظ و ارتقای موقعیت بریتانیا به عنوان یک رهبر جهانی در خدمات مالی» و «بهره گرفتن از مزایای برگزیت» است.

از جمله مزایای این لایحه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهره برداری از فرصت های فناوری های نوآورانه در خدمات مالی، از جمله حمایت از پذیرش ایمن ارزهای دیجیتال و برون سپاری انعطاف پذیر به ارائه دهندگان فناوری.

لایحه ایجاد اختیارات بیشتر برای مصادره، بازیابی دارایی های رمزنگاری شده

لایحه دیگری که شاهزاده چارلز به آن اشاره کرد، «لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی» است. هدف این لایحه «سرکوب دزد‌سالاران، جنایتکاران و تروریست‌هایی است که از اقتصاد باز ما سوء استفاده می‌کنند و تضمین می‌کند که ما پول‌های کثیف را از بریتانیا بیرون می‌کنیم».

از جمله عناصر این لایحه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایجاد قدرت برای توقیف و بازیابی سریع‌تر و آسان‌تر دارایی‌های رمزارز، که رسانه اصلی مورد استفاده برای باج‌افزار هستند.

در یادداشت کوتاه سخنرانی ملکه توضیح داده شده است: «ایجاد قدرت مصادره مدنی، خطر کسانی را که نمی‌توانند به‌طور کیفری تحت تعقیب کیفری قرار گیرند، اما از سرمایه‌شان برای جنایت بیشتر استفاده می‌کنند، کاهش می‌دهد».

نظر شما در مورد برنامه های دولت بریتانیا برای حمایت از پذیرش رمزارز چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

با تشکر از شما

آکادمی بیتریوم

www.BiteriomAcademy.com

614
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست