پدر پولدار، پدر فقیر، رابرت کیوساکی درباره سقوط سهام و اوراق قرضه هشدار می دهد

پدر پولدار، پدر فقیر، رابرت کیوساکی درباره سقوط سهام و اوراق قرضه هشدار می دهد — افسردگی، ناآرامی های مدنی در راه است

نویسنده معروف کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، پیش بینی کرده است که افسردگی و ناآرامی مدنی در راه است. او همچنین نسبت به سقوط بازار سهام و اوراق قرضه هشدار داد.

رابرت کیوساکی در مورد سقوط بازارها، رکود، و ناآرامی های مدنی

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، هشدارهای بیشتری در مورد اقتصاد ایالات متحده صادر کرده است. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال 1997 توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از 32 میلیون نسخه از کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.

کیوساکی ادعا می کند که لیبرال ها و طرفداران محیط زیست مقصر کاهش تولید نفت هستند که به گفته او باعث تورم شد، در حالی که محرک ها کارگران را برای کار نکردن چک می کند. او علاوه بر پیش‌بینی سقوط بازار سهام و اوراق قرضه، هشدار داد که یک رکود و ناآرامی مدنی در راه است.

نویسنده مشهور همچنین خاطرنشان کرد که تورم خرده فروشان، حتی شرکت های غول پیکری مانند تارگت و والمارت را می کشد و خاطرنشان کرد که خریداران بی پول هستند. پل کریستوفر، رئیس استراتژی بازار جهانی در موسسه سرمایه گذاری ولز فارگو، در اوایل این ماه توضیح داد: خرده فروشان شروع به افشای تأثیر کاهش قدرت خرید مصرف کننده کرده اند.

نویسنده پدر پولدار پدر فقیر مدتی است که درباره افسردگی قریب الوقوع هشدار داده است. در ماه آوریل، او هشدار داد که رکود و تورم فوق العاده اینجاست و به سرمایه گذاران توصیه کرد طلا، نقره و بیت کوین بخرند. او روز جمعه در توییتی نوشت:

پدر پولدار، پدر فقیر، رابرت کیوساکی هشدار می دهد که تورم شدید و افسردگی اینجاست 

آخرین هشدارهای رابرت کیوساکی

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، روز جمعه یک سری هشدارها در مورد اقتصاد ایالات متحده ارائه کرد.

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال 1997 توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از 32 میلیون نسخه از کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.

کیوساکی در توییتی نوشت که لحظه Wile E. Coyote و بزرگترین انفجار حباب در راه است. نویسنده مشهور با ادعای اینکه تورم و افسردگی اینجاست، خرید طلا، نقره و بیت کوین را «قبل از بیدار شدن کایوت» توصیه می‌کند.

خبر بد. افسردگی در راه است

در ماه آوریل، او توضیح داد که اوراق قرضه خطرناک ترین سرمایه گذاری در یک فروپاشی جهانی است. او اظهار داشت: “سرمایه گذاران تازه کار به طرز غم انگیزی از توصیه های تازه کار از ترکیب 60 (سهام) 40 (اوراق قرضه) پیروی می کنند.”

پدر پولدار، پدر فقیر، رابرت کیوساکی درباره سقوط سهام و اوراق قرضه هشدار می دهد

اوایل این ماه، او گفت که نسبت به بیت‌کوین خوش‌بینانه باقی مانده است و در حال برنامه‌ریزی برای خرید بیت‌کوین بیشتر در زمانی است که پایین آمد. او انتظار دارد که قیمت آن به 9 هزار دلار برسد. نویسنده مشهور نوشت: “بیت کوین آینده پول است.”

رابرت کیوساکی درباره بزرگ‌ترین حباب، رکود، تورم شدید هشدار می‌دهد

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، در چند روز گذشته چندین پیش‌بینی غم‌انگیز و هشدارهای تلخ انجام داده است.

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال 1997 توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از 32 میلیون نسخه از کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.

روز سه‌شنبه، او به ۱.۸ میلیون دنبال‌کننده‌اش توییت کرد: «آیا برنامه B دارید؟»

کیوساکی همچنین در اوایل سال جاری پیش‌بینی کرد که دلار آمریکا در شرف سقوط است و تاکید کرد که پایان دلار در راه است. او در ماه مارس گفت که ما در بزرگترین حباب تاریخ جهان هستیم.

نظر شما در مورد هشدارهای رابرت کیوساکی چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

633
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست