روزهای سخت ارزهای دیجیتال ...

روزهای سخت ارزهای دیجیتال …

کانلیف ​​بانک انگلستان هشدار داد که ارزهای دیجیتال روزهای سختی را تجربه خواهد کرد زیرا فدرال رزرو شرایط مالی را سخت تر می کند

سر جان کانلیف، معاون ثبات مالی بانک انگلستان، نسبت به روزهای سختی که فدرال رزرو و سایر بانک‌های مرکزی سیاست‌های پولی را سخت‌تر می‌کنند، برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در پیش است.

هشدار مدیر اجرایی بانک انگلستان در مورد ارزدیجیتال

به گزارش رویترز، سر جان کانلیف، معاون ثبات مالی بانک انگلستان (BOE)، در کنفرانس وال استریت ژورنال روز سه شنبه هشداری برای سرمایه گذاران ارزدیجیتال داشت.

مدیر اجرایی بانک انگلستان هشدار داد که سرمایه گذاران ارزدیجیتال باید منتظر روزهای سخت تری در آینده باشند. او توضیح داد که با تشدید شرایط مالی فدرال رزرو و بانک های مرکزی در سراسر جهان، سرمایه گذاران بیشتر به سمت دارایی های مطمئن تر جذب خواهند شد.

کانلیف ​​در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا افزایش نرخ بهره فشار بر ارزهای دیجیتال را افزایش می دهد، گفت:

بله، من فکر می‌کنم با ادامه این روند، با شروع (انقباض کمی) در ایالات متحده… من فکر می‌کنم که شاهد خروج از دارایی‌های پرخطر خواهیم بود.

جی پاول / آکادمی بیتریوم

جی پاول، رئیس فدرال رزرو هفته گذشته گفت که فدرال رزرو تا زمانی که شاهد “روشن و قانع کننده” باشد مبنی بر کاهش تورم به نرخ هدف 2 درصد، به تشدید سیاست های پولی ادامه خواهد داد.

کانلیف ​​همچنین درباره عامل دیگری که بر بازار ارزدیجیتال تأثیر می گذارد صحبت کرد. وی با اشاره به اینکه جنگ روسیه و اوکراین سرمایه گذاران را وادار می کند وجوه خود را به دارایی های امن تر منتقل کنند، توصیه کرد:

وقتی از دارایی های پرخطر خارج می شود، انتظار دارید که دارایی های سوداگرانه بیشترین تأثیر را داشته باشند.

در نوامبر سال گذشته، کانلیف ​​گفت که تهدید ارزهای دیجیتال برای ثبات سیستم مالی بریتانیا در حال «نزدیک‌تر شدن» است و از قانون‌گذاران خواست تا اقدامی انجام دهند.

در ماه دسامبر، او گفت که ارزش ارزهای دیجیتال ممکن است به شدت کاهش یابد و اظهار داشت: “قیمت آنها می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد و ممکن است از نظر تئوری یا عملا به صفر برسد.”

نظر شما در مورد نظرات سر جان کانلیف ​​چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

با فراد موفق حوزه رمزارز آشنا شوید

کوین هلمز 

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

 

656
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست