دولت هند و ارزهای دیجیتال

دولت هند و ارزهای دیجیتال

دولت هند در حال نهایی کردن مقاله مشاوره ارزهای دیجیتال – “ما به دنبال یک الگوی جهانی در مورد دارایی های دیجیتال هستیم”

وزیر امور اقتصادی هند فاش کرده است که مقاله مشاوره دولت در مورد ارزهای دیجیتال «نسبتا آماده است». او توضیح داد که دولت هند به دنبال “پارادایمی جهانی در مورد دارایی های دیجیتال” است، و تاکید کرد که “باید یک چارچوب گسترده وجود داشته باشد که همه اقتصادها باید در کنار هم باشند.”

آجی ست، وزیر امور اقتصادی در مورد ارزهای دیجیتال

آجی ست، وزیر امور اقتصادی هند، روز دوشنبه در مورد پیشرفت دولت برای ایجاد سیاست ارزهای دیجیتال هند به روز رسانی کرد.
وی در مورد مقاله مشاوره ای دولت در مورد ارزهای دیجیتال به نقل از CNBC TV18 گفت:
مقاله مشاوره ما تقریباً آماده است و ما وارد یک فرو رفتن عمیق شدیم و نه تنها با ذینفعان نهادی داخلی، بلکه با بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول نیز مشورت کرده‌ایم.
وزیر امور اقتصادی افزود: امیدواریم به زودی در موقعیتی قرار گیریم که مقاله مشاوره خود را نهایی کنیم.

در ماه آوریل، Bitcoin.com News گزارش داد که مقامات وزارت دارایی هند با ذینفعان مختلف، از جمله صندوق بین‌المللی پول، بانک جهانی، بانک مرکزی هند (RBI) و هیئت بورس و اوراق بهادار هند (SEBI) در مورد چارچوب نظارتی ارزهای دیجیتال گفتگو کردند. . صندوق بین المللی پول به زمانی اشاره کرد که دارایی های رمزنگاری شده در دستور کار هند قرار دارد.
ست همچنین دوشنبه درباره “دارایی های دیجیتال” به معنای گسترده تر صحبت کرد. وی توضیح داد: «هر راهی که می‌خواهیم با آن دارایی‌ها برخورد کنیم، باید چارچوب گسترده‌ای وجود داشته باشد که بر اساس آن همه اقتصادها باید کنار هم باشند».
این مقام دولتی تاکید کرد: این نکته بارها و بارها مطرح شده است. حتی کشورهای دیگر نیز در مورد همین موضوع صحبت می کنند. صندوق بین المللی پول نیز مانند خزانه داری ایالات متحده در مورد همین موضوع صحبت می کند. وی خاطرنشان کرد:
ما به یک «پارادایم جهانی» در مورد دارایی های دیجیتال نگاه می کنیم.

سپس ست نیاز به اجماع جهانی در مورد ارزهای دیجیتال را مطرح کرد. او تأیید کرد که هند قوانینی را که در کشورهای دیگر اجرا می شود قبل از ایجاد خط مشی رمزنگاری خود در نظر خواهد گرفت و توضیح داد:
برای هر کشوری، اگر اجماع جهانی در مورد مقررات وجود داشته باشد، باز هم باید چارچوب گسترده ای از مشارکت کشورها وجود داشته باشد.
در ماه آوریل، وزیر دارایی هند، Nirmala Sitharaman گفت که تصمیم در مورد مقررات ارزهای دیجیتال عجله نخواهد شد. او توضیح داد: “باید زمان لازم باشد تا همه ما مطمئن شویم که حداقل، با اطلاعات موجود، تصمیم مشخصی می گیریم.”

نظر شما در مورد اظهارات آجی ست، وزیر امور اقتصادی هند چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

701
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست