دامنه بالای سطح NFT - آکادمی بیتریوم

ارتقای سطح دامنه NFT

اولین دامنه سطح بالای NFT خود را برای Web3 در Quik.com ایجاد کنید

حمایت مالی

دامنه‌های NFT کاربران را قادر می‌سازد تا در وب غیرمتمرکز و متاورس حضور داشته باشند و Quik.com دامنه‌های سطح بالایی مانند .metaverse، .vr، .web3 و بسیاری از گزینه‌های قدرتمند دیگر را برای کاربران ارائه می‌کند.

آینده متاورس (Metaverse) و پیش بینی قیمت ارزهای متاورسی - تکراتو

دامنه های متاورس را بررسی کنید

ایدئولوژی فراجهانی و مفهوم نوظهور برندهایی که خود را در دنیای مجازی مبتنی بر وب غیرمتمرکز تثبیت می‌کنند، رقابتی را برای کسب و کارها، افراد و بسیاری از توسعه‌دهندگان برای کسب بهترین‌ها در مراحل اولیه این دنیای مجازی ایجاد کرده است.

در حالی که دامنه‌های سنتی فرآیند حل اختلاف متمرکز را بهینه می‌کنند و توسط شرکت اینترنتی برای نام‌ها و شماره‌های اختصاص‌یافته (ICANN) مدیریت می‌شوند، دامنه‌های غیرمتمرکز به مالکان قانونی کنترل وب‌سایت‌هایشان را می‌دهند و از دخالت شخص ثالث جلوگیری می‌کنند و اتکا به ICANN را کاهش می‌دهند.

محبوبیت فزاینده NFTها و فناوری غیرمتمرکز که استقلال انحصاری را به مالک می‌دهد، مانع از بین بردن موانع بالای کنترل وب را افزایش داده است. این دامنه ها بر روی فناوری بلاک چین تأیید می شوند و همچنین می توانند به عنوان دارایی های دیجیتال در یک کیف پول دیجیتال ذخیره شوند.

با این حال، استخراج دامنه شما نیاز به تحقیق و تجزیه و تحلیل دارد. ایجاد دامنه های کسب و کار و نهاد یک چیز است، اما ایجاد دامنه برای نگهداری به عنوان دارایی چیز دیگری است. اگر می‌خواهید با این دامنه‌های سطح بالا ارتباط برقرار کنید، دامنه شما به .metaverse، .web3 یا .vr ختم می‌شود که به شما برتری نسبت به سایرین می‌دهد.

اگر می خواهید دامنه ای را برای به دست آوردن به عنوان دارایی ضرب کنید، مطمئن شوید که دامنه ای را دریافت می کنید که در آینده مورد تقاضا خواهد بود. اگرچه هر دامنه ای که به دست می آورید به دلیل اینکه به تجارت دامنه های سطح بالا ختم می شود، مورد توجه خواهد بود، اما کسب یک دامنه منحصر به فرد و پر تقاضا شانس شما را برای کسب درآمد زیاد در آینده افزایش می دهد.

برای حضور مصرف کنندگان در وب غیرمتمرکز، بازارهای مختلف دامنه هایی مانند دامنه های ENS را ارائه می دهند. در حالی که Quik.com طیف وسیعی از دامنه های محبوب را ارائه می دهد، کاربران می توانند وب سایت های غیرمتمرکز خود را توسعه دهند و دارایی های دیجیتالی ایجاد کنند تا استقلال محتوای خود را تجربه کنند.

Quik.com

Quik.com بازار پیشرو دامنه NFT بلاک چین را به دست آورده است، که همچنین دارای یک رجیستری است که در آن مشتریان می توانند فهرست نام ها را کشف کنند و دامنه های خلاقانه NFT را برای وب غیرمتمرکز ایجاد کنند.

درباره متاورس بیشتر بدانید

کاربران وب‌سایت دیگر در قبال محتوایی که آپلود می‌کنند و داده‌هایی که دارند، توسط مقام کنترل‌کننده مسئول نیستند. به جای اینکه نامی را به صورت ماهانه یا سالانه اجاره کنید، پس از خرید آن، تنها مالک دامنه های تازه ایجاد شده خواهید بود. ضرب کردن یک هزینه ثبت نام یک بار دارد که به مشتریان حق مالکیت مادام العمر را بدون نیاز به پرداخت هزینه های تمدید می دهد. کاربر علاوه بر این در هر فروش بعدی 5 تا 10 درصد حق امتیاز دریافت می کند.

این دامنه ها با استفاده از فناوری بلاک چین ایجاد می شوند که منحصر به فرد بودن آنها را تأیید می کند و یک موجودیت دیجیتال غیرقابل تغییر ایجاد می کند. این دامنه‌ها می‌توانند میزبان یک وب‌سایت باشند و با بهره‌گیری کامل از web3 و همبستگی دنیای مجازی، موجودیت را در فراجهان فراهم کنند.

این حوزه‌ها برای متاورس، واقعیت مجازی و وب 3 ایستاده‌اند، که همگی پتانسیل رشد و تقاضای آینده را دارند. توسعه دهندگان فرصت بیشتری برای کشف و به حداکثر رساندن پتانسیل وب با قرار دادن خود در خارج از حوزه های سنتی و رد مداخله دارند.

امتیازات ضرب

همانطور که برای ایمن سازی دامنه خود پیش می روید، مراقب باشید که کیف پول دیجیتال خود را به اکوسیستم Quik مرتبط کنید، که به شما امکان می دهد از مبادلات بیشتر سود ببرید. قبل از انتخاب نام، مطمئن شوید که تحقیق شما دقیق است و بررسی کنید که آیا نام دامنه ای که می خواهید بخرید هنوز موجود است یا خیر.

وقتی همه چیز آماده شد، افزونه‌ای را که می‌خواهید بخرید انتخاب کنید و با دیگران برای ایجاد دامنه NFT خود کار کنید. همچنین می‌توانید دامنه‌هایی را ایجاد و خریداری کنید که سپس می‌توانید آن‌ها را به عنوان دارایی دیجیتال در کیف پول خود نگه دارید.

می‌توانید یک رجیستری از نام‌های دامنه را در اکوسیستم بازار Quick P2P بررسی کنید و می‌توانید به شخصی که دامنه مورد نظر شما را برای وب‌سایت یا خدمات غیرمتمرکز شما خریداری می‌کند، متصل شوید.

یادآوری کوتاهی برای کاربران Quik، زیرا بسیاری از سازمان‌ها و کسب‌وکارها به زودی می‌خواهند شبکه‌های بزرگ‌تری را در متاورس و web3 ایجاد کنند، و با داشتن مزیتی با نام‌های معروفی مانند The metaverse، شما را در رادار بسیاری از نهادهای علاقه‌مند به خرید دامنه‌های خود قرار می‌دهد.

این باعث ایجاد علاقه به دامنه ای می شود که در بازارها به دست می آورید و به مصرف کنندگان در وب غیرمتمرکز رونق می بخشد. اگر یک وب سایت غیرمتمرکز با استفاده از این دامنه ها برای انتشار کار یا تجارت مرتبط با اینترنت خود بسازید، شانس بیشتری برای رقابت برای رتبه بندی خواهید داشت. این به شما امکان می‌دهد تا گزینه‌های زیادی برای تولید محتوا بدون نگرانی داشته باشید و به کاربران کنترل انحصاری داده‌هایی که مقامات متمرکز در اینترنت مدرن جمع‌آوری کرده‌اند، داده می‌شود.

دامنه‌های NFT بر بازی‌های متاورس تأثیر می‌گذارند

سریع‌ترین و ساده‌ترین روش برای تبدیل آدرس‌های کیف پول طولانی و به یاد ماندنی به آدرس‌های کیف پول قابل خواندن توسط انسان، استفاده از یکی از این دامنه‌ها است. آیتم‌های درون بازی که به سختی به دست می‌آیند را می‌توان پس از اتصال به NFT به سرعت به بازارها اضافه کرد.

مدل بازی برای کسب درآمد متاورس با معرفی چندین ژانر کارتی، ماجراجویی، اکشن و سایر ژانرها به رشد صنعت بازی دامن زده است. گیمرها این شانس را دارند که با اتصال کیف پول خود به دامنه های NFT، کلکسیونی را در سراسر جهان بفروشند، معامله کنند یا بخرند. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که دامنه خود را به اشتراک بگذارند، که به راحتی قابل دسترسی است زیرا فقط یک دامنه دیگر نیست.

Quik.com به زودی متاورس خود را به نام Goodplace راه‌اندازی می‌کند که جهان فیزیکی و جهان مجازی را با چندین ویژگی مرتبط می‌کند که در آن کاربران می‌توانند زمین بخرند، صاحب ساختمان‌ها شوند و پروژه‌های غیرعملی را مدیریت کنند که کاربران را قادر می‌سازد از واقعیت فرار کنند و موارد غیرمنتظره را کشف کنند.

کاربردهای متعددی برای این دامنه ها در متاورز Quik، Goodplace وجود دارد. اگر صاحب زمینی در متاورس Quik هستید، می توانید آن را به دامنه myland.metaverse پیوند دهید تا رتبه آن را بهبود ببخشید و در نهایت به آن اهمیت بیشتری بدهید.

توجه داشته باشید که این دامنه ها مبتنی بر زنجیره بلوکی هستند و هیچ کس نمی تواند به سادگی حفاظتی را که ارائه می کند نقض کند یا سعی کند به داده های کاربر دسترسی پیدا کند.

علاوه بر این، می‌توانید یک بیلبورد در metaverse بخرید و آن را به بیلبورد .metaverse پیوند دهید تا به آن اعتبار و نامی قابل تشخیص بدهید که به شما در فروش بیلبورد کمک می‌کند. مشابه این که این دامنه ها مزایای بی شماری را برای کاربران ارائه می دهند، می توانند برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گیرند.

ذخیره سازی به عنوان یک دارایی خود یک مزیت است.

 

1,679
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست