تقویت اسکوئر انیکس برای بلاک چین

تقویت اسکوئر انیکس برای بلاک چین

بر اساس آخرین گزارش درآمد، Square Enix (اسکوئر انیکس) برای تقویت شرط بلاک چین

درباره Square Enix (اسکوئر انیکس)

هلدینگ اسکوئر انیکس با دفتر مرکزی در توکیو، ژاپن، یک شرکت هلدینگ است که گروه Square Enix را با طیف متنوعی از کسب‌وکارهای محتوا و خدمات رهبری می‌کند.

گروه اسکوئر انیکس محتوای سرگرمی را در سراسر جهان تحت برندهای مشهور بین المللی خود از جمله SQUARE ENIX® و TAITO® منتشر، توزیع و مجوز می دهد.
گروه اسکوئر انیکس شامل یک شبکه جهانی از استودیوهای توسعه پیشرو واقع در آمریکای شمالی، اروپا و ژاپن است. این گروه دارای مجموعه ارزشمندی از مالکیت معنوی از جمله: FINAL FANTASY®، DRAGON QUEST®، TOMB RAIDER® و افسانه‌ای SPACE INVADERS® است.

مربع انیکس

اسکوئر انیکس طرح تجاری میان مدت جدید خود را اعلام کرده است و بر اساس اسناد ارائه شده، محور بلاک چین خود را تقویت می کند. این شرکت به سرمایه گذاری در شرکت های کلیدی در عرصه بلاک چین، از جمله برندهای Animoca و The Sandbox ادامه خواهد داد و همچنین سرمایه گذاری های دیگری را در این زمینه در نظر خواهد گرفت. اسکوئر انیکس اخیرا استودیوهای وسترن خود را به قیمت 300 میلیون دلار فروخته است، اما گزارش شده است که از این سرمایه برای پیگیری این سرمایه گذاری های جدید Web3 استفاده نخواهد کرد.

استراتژی بلاک چین ساختارهای Square Enix

استراتژی بلاک چین ساختارهای Square Enix

به نظر می رسد که Square Enix، شرکت بازی سازی ژاپنی، مصمم است که بلاک چین و بازی برای کسب درآمد (P2E) را به عنوان بخشی از طرح کسب و کار و کسب درآمد خود برای آینده در نظر بگیرد. در تماس اخیر خود، این شرکت برنامه‌های مربوط به بلاک چین و بازی برای کسب درآمد و سرمایه‌گذاری‌هایی را که در این زمینه انجام خواهد داد، افشا کرد.

به عنوان بخشی از استراتژی تجاری میان‌مدت خود، این شرکت گزارش داد که دامنه‌های جدیدی را انتخاب کرده است، به این معنی که سرمایه‌های خود را در زمینه‌های جدید، از جمله آنچه «دامنه سرگرمی بلاک چین» می‌نامد، اختصاص خواهد داد.

همچنین، اسکوئر انیکس در حال برداشتن گام‌های ملموس‌تر دیگری در رابطه با محور بلاک چین است. این شرکت به دنبال ایجاد وضوح و دستورالعمل‌های نظارتی برای بازی‌های بلاک چین، از جمله مناطق و تجربیات NFT است. اسکوئر انیکس همچنین در نظر دارد توکن‌های قابل تعویض انحصاری را منتشر کند و آنها را با بازی‌هایی تکمیل کند که ساخت جهان به گونه‌ای طراحی شده است که شامل آنها شود. این به ایجاد IP های جدید با استفاده از بلاک چین، بازی برای کسب درآمد و NFT اشاره دارد.

سرمایه گذاری های جدید و ساختار کسب و کار

این شرکت همچنین از سرمایه گذاری های جدید در شرکت هایی که در حال حاضر در فضای Web3 و metaverse تاسیس شده اند، خبر داد. در این سند به Animoca Brands، شرکتی با سبد بزرگی از سرمایه‌گذاری‌های بازی‌های بلاک چین، و The Sandbox، یکی از اولین تجربیاتی که با استفاده از Web3 و metaverse راه‌اندازی شد، اشاره شده است.

اسکوئر انیکس یکی از معدود شرکت هایی است که سعی کرده این فناوری ها را به شکلی ساختاریافته در مدل کسب و کار خود بگنجاند. سایر توسعه دهندگان مشابه مانند یوبی سافت و کونامی نیز شروع به ورود به این فضا کرده اند، اما مسلماً بدون چنین رویکرد تعریف شده ای.

در اوایل این ماه، این شرکت بخشی از استودیوهای غربی و عملیات خود را به قیمت 300 میلیون دلار به گروه Embracer فروخت و این معامله را برای فعال کردن راه‌اندازی مشاغل جدید با سرمایه‌گذاری در زمینه‌هایی از جمله بلاک چین، هوش مصنوعی و ابر مهم اعلام کرد. ” با این حال، طبق اظهارات شرکت در فراخوان درآمد، 300 میلیون دلار برای تقویت کسب و کار اصلی Square Enix هزینه خواهد شد. دیوید گیبسون تحلیلگر گزارش داد که این تجارت جدید از منابع مالی متفاوتی جدا از این وجوه استفاده خواهد کرد.

نظر شما در مورد برنامه های بلاک چین Square Enix چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

با افراد موفق ارز های دیجیتال آشنا شوید

سرجیو گوشنکو Sergio Goschenko
سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر وارد بازی می‌کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد، وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا، و تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

604
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست