تحلیلگر Fidelity : بیت کوین ارزان است - آکادمی بیتریوم

تحلیلگر Fidelity : بیت کوین ارزان است

تحلیلگر Fidelity: بیت کوین ارزان است – اتریوم می تواند نزدیک به پایین باشد

برای آشنایی بیشتر با آکادمی بیتریوم کلیک کنید

مدیر Global Macro Fidelity چشم انداز قیمت بیت کوین و اتر خود را به اشتراک گذاشته است. تجزیه و تحلیل او نشان می دهد که بیت کوین ارزان است اما اتر می تواند حتی ارزان تر باشد. او افزود: «اتریوم ممکن است به پایین ترین حد خود برسد.

مدیر فیدلیتی در چشم انداز قیمت بیت کوین و اتر

جورین تایمر، مدیر بخش جهانی تخصیص دارایی Fidelity Investments، تحلیل قیمت بیت کوین و اتر خود را در مجموعه‌ای از توییت‌های روز جمعه به اشتراک گذاشت. تایمر در استراتژی کلان جهانی و تخصیص دارایی فعال تخصص دارد. او 27 سال پیش به عنوان یک تحلیلگر تحقیقات فنی به Fidelity پیوست.
او توضیح داد که چرا بیت کوین ارزان است. او توضیح داد: “من از قیمت هر میلیون آدرس غیر صفر به عنوان تخمینی برای ارزش گذاری بیت کوین استفاده می کنم، و نمودار زیر نشان می دهد که ارزش گذاری به سطح سال 2013 بازمی گردد، حتی اگر قیمت فقط به سطوح 2020 بازگشته است.” :
به عبارت دیگر، بیت کوین ارزان است.

سیگنال های رایگان روزانه آکادمی بیتریوم

تحلیلگر Fidelity : بیت کوین ارزان است - آکادمی بیتریوم

نمودار تایمر که نشان می دهد چرا بیت کوین ارزان است. منبع: Fidelity
مدیر فیدلیتی افزود: «بیت‌کوین در پایین‌ترین قیمت اخیر خود یعنی 17600 دلار، اکنون پایین‌تر از مدل محافظه‌کارانه‌تر منحنی S من است که بر اساس منحنی پذیرش اینترنت است.»
تایمر خاطرنشان کرد که از نگاهی به رشد شبکه بیت کوین واضح است که «منحنی پذیرش به جای منحنی نمایی تلفن همراه، منحنی پذیرش اینترنت مجانبی تر را دنبال می کند.» او ادامه داد: طبق قانون متکالف، رشد آهسته‌تر شبکه نشان‌دهنده افزایش متوسط ​​قیمت است.
با این حال، مدیر معتقد است: «بر اساس یک خط رگرسیون توان ساده، به نظر می رسد شبکه بیت کوین دست نخورده است. این رشد مداوم در شبکه بیت کوین، همراه با قیمت های پایین تر، به این معنی است که ارزش بیت کوین در حال کاهش است.

مدیر Fidelity Global Macro چشم انداز قیمت اتر خود را به اشتراک گذاشت و در توییتر نوشت:
اگر بیت کوین ارزان است، شاید اتریوم ارزان تر باشد. اگر ETH همان جایی است که BTC چهار سال پیش بود، آنالوگ زیر نشان می‌دهد که اتریوم می‌تواند نزدیک به پایین باشد.

تحلیلگر Fidelity : بیت کوین ارزان است - آکادمی بیتریوم

نمودار تایمر که اتر را نشان می دهد می تواند نزدیک به پایین باشد. منبع: Fidelity
در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 21584 دلار معامله می شود که 11 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته اما در 30 روز گذشته 29 درصد کاهش یافته است. اتر با قیمت 1217 دلار معامله می شود که 14 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته اما در 30 روز گذشته 32 درصد کاهش یافته است.
برچسب ها در این داستان
وفاداری، پیش بینی قیمت بیت کوین وفاداری، چشم انداز ارز دیجیتال وفاداری، پیش بینی قیمت اتر وفاداری، سرمایه گذاری فیدلیتی، جورین تایمر، جورین تایمر بیت کوین، کریپتو جورین تایمر

نظر شما در مورد تحلیل مدیر Fidelity از قیمت بیت کوین و اتریوم چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

1,629
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست